A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Zkušenosti s CK Čebus

| Yanina
Yanina
Dobrý den, ráda bych absolvovala poznávací zájezd s CK ČEBUS, ale nenarazila jsem na žádné reference. Pokud někdo nějaké zkušenosti máte, napište, prosím.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.09.2019 10:11 81.200.55.***
Nástupní místo 

Můžu jen potvrdit již uvedené negativní zážitky z CK. Čebus Brno.
Objednal jsem si jednodenní sobotní zájezd do termálu v Mošoni, s tím, že jsem uvedl nástupní místo. Z tohoto místa jsem už asi třikrát během posledních dvou let odjížděl. Marně jsem čekal dvě hodiny na odvoz, potom co jsem přišel domů jsem zjistil, že CK. prostě nástupní místo změnila a aby nemuseli zajíždět na místo předešlé, prostě jen uvedli nástupní místo na parkovišti u dálnice, ke kterému se nedá jinak dostat, než zase jenom autem.
Kromě zklamání z nevydařeného výletu, mě ještě čekalo zklamání v pondělí ve formě telefonátu zástupkyně Čebus Brno, že mám prostě smůlu, že mi autobus ujel a ani jenom zmínka o případné refundaci nepřichází v úvahu.
Takže tak se zachází s "klienty" u Čebus Brno.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2019 14:18 37.188.247.***
Re: Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016 

Dobry den, tak by mě zajímalo od kdy je autobus pohodlnější než vlak :)??

Neregistrovaný uživatel
15.08.2019 10:55 37.48.11.***
Re: Zkušenosti s CK Čebus 

S touto neuvěřitelnou zkušeností se stoprocentně ztotožňuji a zdůrazňuji,že nám vlastně zájezd, s dominantním výletem lanovkou na Aiguille du Midi, který byl prostě zrušen !!! strašně zhořkl. Jsme ne smutní, ale naštvaní, protože nebyl dodržen program zájezdu díky něčí neschopnosti. Ono nás prostě zaskočilo ,,krásné počasí a množství turistů´´!!! Pokažený den, pokažený zájezd, pokažená reputace CK Čebus, Život je krátký a už se tam nikdy nepodívám, je mi 60let a celý život jsem o tom snil. Teď sedím doma a a je mi mizerně.............

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.08.2019 09:52 95.82.135.***

Ve Švýcarsku s CK Čebus jsme byli letos v srpnu - hlavním lákadlem pro mě byl právě již zmiňovaný Mont Blanc, na který jsem se těšila jako malé dítě. Obrovský šok proto nastal ve chvíli, kdy jsme přijeli pod Mont Blanc v 11 dopoledne a bylo nám řečeno, že se dřív jak o půl čtvrté do lanovky nedostaneme, jelikož CK nezařídila rezervaci (ani teď nechápu, proč jsme museli přijet takto pozdě, pakliže průvodce věděl, že rezervaci nemáme).
Náladu přítomných nezlepšil ani průvodce, Tomáš Kryl, který bez vysvětlení odmítal jakékoliv změny programu, a který nás se svým samolibým úsměvem od ucha k uchu nahnal pod lanovku k protějšímu kopci (cca 2300 m. n. m.,, tzn. níž o 1500 metrů než jsme původně měli být) - to je přece skoro to samé a lanovkou se svezeme, takže co...
Na omluvu či na jakékoliv vysvětlení ze strany pana Kryla jsme zřejmě čekali zbytečně - proč se vysilovat omluvou, když může neustále dělat reklamu jak cestovní kanceláři, tak i svým vlastním autorským programům, a to nejlépe během samotného výkladu a v dešti.
Těžko říct jak se k tomuto postaví samotná CK, mnohým z nás tato negativní zkušenost zkazila zbytek zájezdu do překrásného Švýcarska.

• Anonym (5)
hankan 28.09.2018 14:16

no věřte, že já s nimi taky skončila.

• Anonym (1)
hankan 28.09.2018 14:13
Re: Pohádkoví Alsasko 7. - 11. 9.2016 

byla jsem s CK Čebus na zájezdu ve Francii, nástupní místo Olomouc. Sbírali lidi z Olomouce a Ostravy při cestě tam, autokarem, v Brně se přesedalo do busu, jelo se do Francie, ve Francii jsme byli týden, nakupovalo se víno atd., degustační zájezd.
na zpáteční cestě po pár hodinách v busu se nám sdělilo, že lidi z Olomouce a Ostravy pojedou z Prahy vlakem. Pak rozhodli pár lidí vzít do Ostravy autem ,ale zbytek utíkal v Praze na vlak s těžkými zavazadly. Ve vlaku narvané kupé.
Všechno je prý v pořádku, problém nevidí.
Varuju před touto cestovní kanceláří. Nejste -li z Brna, vyhněte se jim! Otřesný přístup ke klientům.
Už s nimi nikam nepojedu.

• Anonym (1)
hankan 28.09.2018 14:11
bezohlednost 

Dobrý den, byla jsem s CK Čebus na zájezdu ve Francii, nástupní místo Olomouc. Sbírali lidi z Olomouce a Ostravy při cestě tam, autokarem, v Brně se přesedalo do busu, jelo se do Francie, ve Francii jsme byli týden, nakupovalo se víno atd., degustační zájezd.
na zpáteční cestě po pár hodinách v busu se nám sdělilo, že lidi z Olomouce a Ostravy pojedou z Prahy vlakem. Pak rozhodli pár lidí vzít do Ostravy autem ,ale zbytek utíkal v Praze na vlak s těžkými zavazadly. Ve vlaku narvané kupé.
Všechno je prý v pořádku, problém nevidí.
Varuju před touto cestovní kanceláří. Nejste -li z Brna, vyhněte se jim! Otřesný přístup ke klientům.
Už s nimi nikam nepojedu.

Neregistrovaný uživatel
28.08.2018 16:57 90.178.162.***
zájezd Velký okruh Švýcarskem 

Souhlasím s recenzí níže...CK šetří a zájezdy nejsou nejlevnější...první den cesta starým autobusem 18 hodin v tom horku,přes Prahu a Německo,řidiči nezkušení,jezdíme hodně a víme,že mají vytipované benzínky kde se neplatí je dostatečný počet WC,ne jedna kabinka,když je 50 lidí a větší procento žen,....odjezd 8.srpen v autobuse nefunkční(nedoplněná) b klima,nevím,proč nebylo ubytování v některém ,třeba německém městě,ale až ve Švýcarsku,ubytování stačilo...všichni jsme byli k smrti unavení.Jediným opravdu krásným zážitkem byl opět průvodce ing.Kryl,ale dsalší cestu s Čebusem si jistě rozmyslíme!!!

• hankan
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2018 09:30 195.113.148.***
Provans 4.8-8.8.20018 

Zúčastnil jsem se zájezdu do Provans 4.8-8.8.2018. Cestovní kancelář se snaží ušetřit na všem. Ubytování v bývalých F1 u dálničních přivaděců. V ceně není zaplacen žádný vstup ( cca 80 euro). Autobus objíždi dálnice aby ušetřit na mýtu. Největší šok mně čekal doma když mi v kufru chyběly láhve vína zabalené v trikách.
Tímto u mne tato CK skončila.

• Anonym (2)
  • hankan
Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 10:11 95.82.152.***
Poděkování 

Před 3 dny jsme se vrátili ze zájezdu do jižního Toskánska "Města a vína Toskánska" (26.9.-1.10.2017) :
Chtěla bych touto cestou poděkovat průvodci panu Sedlákovi z cestovní kanceláře ČEBUS za jeho vysokou profesionalitu, maximální obětavost, vstřícnost, vysokou úroveň sdělovaných informací a zároveň obrovský dík patří profesionalitě našich 2 řidičů, kteří nás po celou dobu zájezdu skvěle vozili :) Samozřejmě, že jako na každém zájezdu se objevili i menší nedostatky, které nevznikly vinou našeho průvodce, ale těch pozitiv bylo tolik, že tyto nedostatky byly zapomenuty a vystřídaly je krásné zážitky, výborné počasí a atmosféra, která po celou dobu zájezdu panovala. Mohu jen doporučit jak tuto kancelář, tak i tohoto skvělého průvodce pana Sedláka. S touto kanceláří jsem cestovala podruhé a zkušenosti mám jen dobré. Před cca 6 týdny zájezd do Krakowa a Vieličky, kde exceloval vynikající průvodce pan Kryl. Děkuji. Marcela z Brna :)
:-)

Zpět na všechny diskuze