A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

VRSAR-ORSERA

| kreali
Dobrý den,
16.7.2010 jedeme i s 6ti letou dcerou na Vrsar do kempu Orsera.Mužete mi někdo odpovědět jaké to tam je?Ubytovaní budeme ve stanech.Děkuji všem za jakoukoliv odpověd.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
sugrata 25.03.2015 23:05
Re: VRSAR-ORSERA 

Byli jsme loni od CK Victoria ve stanu a maximální spokojenost, kemp krásný, čistý, moře nádhera, syn ocenil bazének. Spousta restaurací.
Stan jsme měli přímo naproti delegatce a neměli jsme s ní jediný problém, dokonce mě i chodila kontrolovat jestli jsem v pořádku a doprovodila mě k lékaři, protože mě skolila angina.

Neregistrovaný uživatel
05.08.2014 19:33 83.208.218.***
Re: dotaz na delegatku 

My ck Victoria a spokojenost 8-)

Krisitna
04.08.2014 14:47 193.165.207.***
dotaz na delegatku 

Dobrý den,
s jakou cestovni kancelari jste jeli?

Neregistrovaný uživatel
03.08.2014 18:00 83.208.218.***
Re: pozor na klam ! 

Mate si před odjezdem pročíst pokyny a pak nevím na coby jste si stežoval.A nevím,že by jste třeba mobil domek umýval z venku a leštil okna asi za to poplatek.Nejlepe sedte doma. 8-)

Katka
03.08.2014 11:41 213.226.245.***
Re: pozor na klam ! 

Pokud vím, tak první a poslední den dovolené je určený na cestu, alespoň z mojí zkušenosti tomu vždy tak bylo a ck to měly uvedené i v informacích, takže 10 dní dovolené = 7 nocí v hotelu - myslím při autobusové dopravě. Jinak je celkem normální, že ubytovat se můžete až po 12. nebo 14. hodině, někdy i dýl. V den odjezdu jsem vždy musela vyklidit pokoj do 9 nebo 10 hodin a do odpoledního nebo večerního odjezdu si nechat zavazadla na určeném místě a "postarat" se o sebe.

• Radka2
eda
03.08.2014 10:23 109.81.211.***
pozor na klam ! 

Cestovka podvádí s počtem dní v nabídce!!! Vyjíždíte večer a počítají vám celý den. Přijíždíte ráno a počítají vám další den. Při příjezdu kolem 8 hod. ranní čekáte do večera na ubytování. Před večerním odjezdem vás vyhodí již ráno kolem 9 hod a starejte se. Zaplatíte za úklid 300,- Kč. a musíte vše perfektně uklidit jinak vám nevrátí aukci 2000,- Kč. Proč jsem platil za úklid!!!!!. Delegátka hrozná!!! Kemp krásný ale služby cestovky na 4 minus. Cestovku určitě nedoporučuji. E.V. :-X

• Radka2
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
03.08.2014 10:00 109.81.211.***

Plně svámi souhlasím Delegátka je hrozná stará náladová krá**!! Neochotná,povýšená,konfliktní, doporučuji delegátku vyměnit za příjemnou mladší osobu...!

• Anonym (1)
klára
19.08.2013 15:22 92.62.229.***

Kemp Orsera je fajn. Stany jsou dobré, jen tam chybí varná konvice a postele jsou celkem tvrdé. Když jsme byli tenhle rok, moc jsme se nevyspali, hlavne díky ježourovi který chodí kolem stanů i do stanů a šmejdí.. občas je slyšet hudba z diskotéky ale při tom se spát dá :).. Umývárky jsou dobré, zhruba každou hodinu se uklízí.. krásné městečko Vrsar, výhled.. jediné kvůli čemu bych snad už nejela je extrémně protivná delegátka, neochotná, protivná.. vůbec nechápu jak může dělat tuto práci!! Byli jsme s kamarádkou a cítíli jsme se jak na táboře.. milá je tak maximálně na chlapi, co jsem si stačila všimnout! Tam asi bude nějaká protekce ze strany cestovky..

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
Láola
01.08.2013 16:33 92.62.229.***
Kemp Orsera 

Jezdili jsme tam jako malý s rodiči, a většinou ve velkých partách :).. neměla jsem nic proti, byla jsem tam i s kamarádkou a užili jsme si to :).. naopak mně bylo ve stanech vedro >:) moře je tam krásný, je tam taková malá plážička, na které já osobně nikdy nebyla, vždycky si raději zajdu dál na kameny a chodím odtud.. na večerní procházky je tam krásné menší městečko, kde vám dají velkou zmrzlinu, nejlíp pokud jste dlouhonohá blondýna :D.. mají tam výbornou pizzu, nad kempem je krásná vyhlídka, když si teda pěkně vychodíte spoustu schodů :D... kemp je fajn, pěkný sprchy :).. je to taková dovča pro nenáročné :)

• Anonym (4)
  • Anonym (20)
Terka
28.12.2011 18:03 85.161.81.***
Kemp Orsera - moje zkušenost 

První dojem úžasnej,Byla jsem tam minulé léto v sezone!! Kazdou noc jsme museli spávat v teplých ponožkách,mikinách a pod dvouma dekama... Kemp je totiz cely zarostly stromy takze pokud tam svítilo slunce tak na stany ani nedoslo .. Do moře je blbý přístup, na břehu jsou většinou kameny a po pláži se bez bot nedá jít. Nevyhovuje to malým dětem.Jinak sociální zařízení jsme měli čisté,sprchy samostatné dalo se do nich zamčít ale tohle bylo jen v jedne casti kempu.okolí velmi pěkné moc se mi líbilo.Nad kempem je vez ZVONIK (vstupne asi 5 €) ze ktere je krasny vyhled,doporucuju tam zajit :) , mestecko velmi pekne ... Je tam cítit Itálie .. A tip na krásnou večerní procházku? Přístav :) ... Já bych tam už sice nejela ale kdo tam jede tak teply ponozky sebou a hezkou dovolenou ;))

• Anonym (8)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze