Petra12 20.07.2011 12:57
OREX TRAVEL 

Nemáte prosím někdo zkušenosti s touto CK?, mají docela slušný ceny.........!!!!!! díky Petra

Neregistrovaný uživatel
24.07.2011 12:30 85.70.208.***
Re: OREX TRAVEL 

cau, jsou to darebaci, patří pod kolos Anex. Mají dobré ceny, ale dost často mění odlety. Nekupovat od nich žádné výlety, jsou předražené a nekvalitní. Byl jsme s nimi osobně a už nikdy více. Radeji si připlatím.

Orex Travel
18.06.2014 17:40 62.209.224.***

Vážený pane (85.70.208***),
v žádném případě nerozumíme proč nás nazýváte darebáky?? To, že je cestovní kancelář součástí nadnárodní společnosti Anex, je po klienty spíše pozitivum v podobě finanční stability a možnosti nabídnout dobré ceny, což zmiňujete ve svém vyjádření. Pokud jste nebyl spokojen s výletem, tak jste měl výlet reklamovat u delegátky nebo po návratu u CK

• Anonym (2)
Jana
25.07.2011 11:11 193.179.46.***

Právě jsme se vrátili s rodinou s touto cestovkou a můžu jen doporučit. Byla to nejlepší dovolená jako jsme měli. Byli jsme v 5* hotelu Utopia a celá rodina zaplatila 35 tis. S cestovkama jezdíme už řadu let, ale až nyní jsme byli opravdu spokojený.Koncem léta za tyto ceny můžeme jet ještě jednou. Jen doufám, že ostátní CK si vemou příklad z této CK a nabídnou podobné ceny do jiných zemí. Jinak budeme muset jezdit pořád do Turecka. :-)

• Anonym (1)
siralka
25.07.2011 16:21 85.248.124.***

aj my odchadzame s touto cestovkou dufam ze nas nesklamu mam trocha aj strach aby vsetko prebehlo v poriadku

Petra Šperlíková
27.07.2011 07:27 77.48.44.***

jejda......, dejte pak prosém vědět, jak jste byli spokojení!!!! do kterého hotelu??

Petra Šperlíková
27.07.2011 07:30 77.48.44.***

Taky uvažujeme o Utopii, ale asi až v září, chtěli bychom jet i s půlročním synem....., nemáte někde fotky, a třeba recenzi.....!!!! byli jste spokojeni i s jídlem a ubytováním????? díky Petra

Petra Šperlíková

Taky uvažujeme o Utopii, ale asi až v září, chtěli bychom jet i s půlročním synem....., nemáte někde fotky, a třeba recenzi.....!!!! byli jste spokojeni i s jídlem a ubytováním????? díky Petra

Petra Šperlíková

Petra Šperlíková

Taky uvažujeme o Utopii, ale asi až v září, chtěli bychom jet i s půlročním synem....., nemáte někde fotky, a třeba recenzi.....? byli jste spokojeni i s jídlem a ubytováním????? díky Petra

Petra Šperlíková

Taky uvažujeme o Utopii, ale asi až v září, chtěli bychom jet i s půlročním synem....., nemáte někde fotky, a třeba recenzi.....? byli jste spokojeni i s jídlem a ubytováním????? díky Petra

Pavel
25.07.2011 11:43 193.86.64.***

Jano, cestovku Orex můžu jenom doporučit. Byl jsem s nima s přítelkyní na začátku léta a nemělo to chybu. Smlouvu jsme vyřídili po mailu, na místě vše bylo jak nám řekli, delegátky byly opravdu vstřícný. POZOR za dovolenou pro dva jsme zaplatili celkem 15 tis., ostatní cestovky nám nabízeli stejnou dovolenou za cca 28 tis. jedna dokonce na úplně stejný hotel si řekla 30 tis. Pokud pojedem ještě do Turecka tak určitě s Orexem

adriana
01.08.2011 16:10 91.127.188.***

Dajte si veľký pozor na túto CK, takúto istú reklamu si robila skrachovala KARYA tour, tiež oslavovali 15. výročie v Turecku a do roka skrachovali. Majitelia sa nabalili a otvorili si OREX travel, bývalý konateľ teraz pracuje z Turecka, pretože na Slovensku sa nemohol už ukázať, pretože okradol tisícky ľudí. Z Karye prevzali marketing, rezervačný systém a celú techniku. Vo vedení je celé zloženie z KARYA :-S

Orex Travel
18.06.2014 17:30 62.209.224.***

Vážená Adriano,
Váš příspěvek je od počátku až do konce lživý. Majitelem Orex Travel je pan Neset Kockar, který je mimo jiné většinovým vlastníkem Anex Tourism Group, jedné z největších cestovních kanceláří ve Východní Evropě. Orex Travel nikdy neměl spojitost s žádnou zkrachovalou cestovní kanceláří v ČR ani SR. Otázkou je z jakého důvodu šíříte nepodložené či vymyšlené informace o CK Orex Travel.

• Anonym (1)
adriana
01.08.2011 16:10 91.127.188.***

Dajte si veľký pozor na túto CK, takúto istú reklamu si robila skrachovala KARYA tour, tiež oslavovali 15. výročie v Turecku a do roka skrachovali. Majitelia sa nabalili a otvorili si OREX travel, bývalý konateľ teraz pracuje z Turecka, pretože na Slovensku sa nemohol už ukázať, pretože okradol tisícky ľudí. Z Karye prevzali marketing, rezervačný systém a celú techniku. Vo vedení je celé zloženie z KARYA :-S

Jirka
08.08.2011 11:38 62.209.224.***

To Adriana,
CK Orex Travel je součástí Anex tourism Group nikoliv Karya tours. A jen pro Vaši informaci, Orex Travel funguje také na slovensku, takže si nejdříve ověřte informace, než tady začnete něco prezentovat.Navíc znám osobně managerku z Orexu v Praze a předtím dělala v eximu a firu....

fešák hubert
01.09.2011 18:42 88.100.133.***

To Jirka:
To je sice hezké, ale vedení společnosti OREX Travel je kompletně "přesídlené" ze Slovenské Karya Tours ( viz. např pan Mustafa Ali Koruk).
To že slečna Kokošková pracovala v Eximu a Firu na věci asi nic nemění, že? :-*
Zajímavé souvislosti naleznete zde: http://debata.pravda.sk/debata/cz-A110126_101203_sk-pspotrebitel_p59/

Jirka
02.09.2011 13:56 62.209.224.***

Fešáku, to že slečna Kokošková dělala v jiných CK právě hraji velkou roli. Stejně tak jako v jiných CK i zřejmě i v Orexu dělají lidé z jiných CK. A to že do Orexu vzali lidi ze zkrachovalé cestovky je prostě skutečnost, která se asi děje v každém oboru. Ledaže by zaměstnanci byli odpovědný za majitele firem.
Mimochodem zaměstnanci Karye pracují i v jiných českých a slovenských CK, tak zkus trochu více zapátrat a můžeš tady začít jmenovat největší CK v ČR, na který bychom si měli dát pozor. :-)

Orex Travel
18.06.2014 17:31 62.209.224.***

Vážená Adriano,
Váš příspěvek je od počátku až do konce lživý. Majitelem Orex Travel je pan Neset Kockar, který je mimo jiné většinovým vlastníkem Anex Tourism Group, jedné z největších cestovních kanceláří ve Východní Evropě. Orex Travel nikdy neměl spojitost s žádnou zkrachovalou cestovní kanceláří v ČR ani SR. Otázkou je z jakého důvodu šíříte nepodložené či vymyšlené informace o CK Orex Travel.

• Anonym (2)
Jakeš
19.06.2014 09:44 195.28.72.***

Výpis z OR CK Orex Travel Praha:
https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-vypis?subjektId=isor%3a100076773&typ=actual&klic=372jzp

jednatel: p. Murat Kizilsac,
ten který byl i jednatelem skrachované slovenské CK Karya Tour zaméŕené taky na Turecko (vypis z OR):
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=112329&SID=2&P=1

majitel CK Orex Bratislava je Orex Praha (výpis z OR):
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=194872&SID=2&P=0

"Orex Travel nikdy (?) neměl spojitost s žádnou zkrachovalou cestovní kanceláří v ČR ani SR"
"z jakého důvodu šíříte nepodložené či vymyšlené informace o CK Orex Travel"?

• Anonym (2)
Orex Travel
19.06.2014 16:59 62.209.224.***

Vážený pane Jakeši neboli Adriano,
píšete jsem bohužel ze stejné IP adresy (což už Vám admin promazal), takže si nejsme úplně jistý jak bychom Vás měli správně oslovovat. Otázkou stále zůstává Váš skutečný záměr, proč zde zveřejňujete informace tohoto typu. Je toto snad určitý druh konkurenčního boje?
K Vašemu příspěvku - jednatel neznamená majitel společnosti. Pan Murat Kizilsac byl zaměstnancem slovenské cestovní kanceláře, která později zkrachovala, tak jako řada dalších zaměstnanců, kteří nyní pracují v jiných CK v ČR a SR. Takže znovu zdůrazňujeme, že CK Orex Travel nikdy neměla spojitost s žádnou zkrachovalou cestovní kanceláří v ČR ani SR. Nerozumíme z jakého důvodu šíříte nepodložené či vymyšlené informace o CK Orex Travel?

• Anonym (4)
Lukika
03.08.2011 13:30 213.129.149.***

S touto cestovní kanceláří již nikdy!! Jsou to podvodníci. Lety zpožděné, neodpovídají směrnici evropské unii. Delegáti neschopní, skroro ani nemluvící anglicky a turecky už vůbec ne. Nabízejí hotely, které nemají prozkoušené. My jsme s nimi letěli na konci května a byla to nejhorší dovolená v našem životě. Hotel špinavý, hnusný, neschopný personál, jídlo bylo hnusné. Ale CK je všechno jedno, naše stížnosti vůbec neřešila, ani po návratu mi do dnes nikdo nebyl schopný k naší reklamaci cokoliv říci. NEDOPORUČUJU!!!!

Eva
06.09.2011 13:09 85.71.147.***

Dobrý den, než jsme odjeli s holkami do Turecka přes CK Orex Travel, tak jsem si přečetla na internetu hrozné věci, takže jsem tam jela s pocitem strachu. Ten ze mě spadnul ve chvíli, kdy jsme po vystoupení z letadla spatřili delegátku, která mluvila slovensky. Při příjezdu do hotelu a předání pokoje za námi přijel pan Mustafo, který nás měl celý pobyt na starost jako náš delegát. Skvělý člověk. Ukázal nám kde nakupovat, jak se dostat na diskotéky, atd. Takže spokojenost obrovská. Co se týče pořádku na pokoji, tak ten odpovídal. Kuchyně no, :-D ?? Jsme Češi a bůčiček tam opravdu nenajdete, je to malá Asie, takže si to člověk musí uvědomit, když tam jede. Personál hotelu úplně skvělý, úžasný. Z toho vyplývá pro mě, že jak pojedu na dovolenou, tak si uvědomím kam jedu a nebudu se potom divit, proč je nepořádek na pokoji, když jsem jela za mořem, že?? :-|

• Anonym (1)
Terka
09.08.2011 20:10 193.179.188.***

Ahoj, byly jsme s orexem na dovoleny pres hyper slevy, chteli nam zmenit datum odletu, tesne pred nam zmenili hotel, v hotelu jsme dostali strasny pokoj, nastesti zde byly velmi ochotni a pokoj vymenili, co se tyce delegatu orexu tak jsou to vsichni sympaticti ochotni lide.. sice je inzerovana dovolena 8 dni ale cisteho casu je to presne 6 dni diky velmi nevyhodnym odletum, tak pozor na to, jinak nebyl vetsi problem .. strasne predrazene vylety od cestovky, lepe s mistnimi.. lidmi.. :) vylety silene predrazene, chteli za vylet na pamukale 60 euro za osobu, vylety na jeep safary 45 eur za osobu a nestoji to za ty prachy, lepe s tureckymi lidmi, jinak zajezd stal 9990 na osobu takze asi nemuzeme chtit zazraky, ale bacha na ne hotely opravdu nemaji ozkousene, nas posleli misto klas domu do alpina sonas a nemeli ho odskouseny, teprve ho pridavali na web........ takze asi tak.... za sebe... tahle dovolena je proste risk...

Jana
13.08.2011 14:51 78.102.26.***

Přísahala jsem, že už nikdy nepojedu do Turecka do 3* hotelu. Minulý rok jsem tam byla s Čedokem a byla to hrůza. Letos jsem se nechala znovu přemluvit a jela jsem tam s Orex Travel. Vybrali jsme si Merlin Laris a spokojenost!!! Nebyl to žádný luxus, ale v porovnání s minulým rokem obrovská změna. Už komunikace při podpisu smlouvy byla bez problémů, hotel byl čistý a jídlo odpovídalo 3* hotelu. Navíc tam mají perfektní delegátky na místě, který nám vyřídili vše co jsme potřebovali včetně návštěvy doktora. Pokud si tady někdo stěžujete na Orex doporučuji zkusit 3* hotely v Turecku od Čedoku. OREX můžu jen doporučit!!!!

Jirka
17.08.2011 16:41 62.209.224.***
OREX TRAVEL 100% spokojenost 

Nyní jsem se vrátil s Orexem z hotelu Grand Beauty 4* a obrovská spokojenost.Hotel je nově zrekonstruovaný, takže velmi pěkný a čistý. Pláže jsou v Kemeru, jak oblázkokvé, tak písečné. Všechny samozřejmě čisté, moře průzračné. Jídlo a pití velmi dobré, Cena rozhodně odpovídala kvalitě. Byli jsme zde zrovna v období migrace želv, takže se s námi koupali v moři - nádhera. V Turecku jsem byl už několikrát, každopádně tentokrát to bylo rozhodně nejlepší. Organizace dovolený byla bez problémů. Orex na 100% doporučuju.

Jana
28.06.2012 13:27 217.112.165.***

Orex travel nás na dovolené v Turecku konkrétně v hotelu Kemalbay u Alanye hodně zklamala.V podstatě je zajímalo jen jak nalákat klienty na výlety a konec.Problémy týkající se ubytování a služeb jsme museli řešit sami. :-@

JAJA
09.07.2012 17:27 90.182.241.***

Posledni "skvela" zkusenost - objednany hotel v Egypte neni zajisten, prevezli nas do hotelu nizsi kategorie a od rana cekame na delegata. Zatim je to naprosta katastrofa, jeden den ze sedmi je pryc.

CK Orex Travel
10.07.2012 15:04 62.209.224.***

Dobrý den Jájo, Vaši situaci jsme vyřešili den Vašeho příletu a byla jste přesunuta do jiného hotelu stejné kategorie (dle našeho názoru ubytování nabízí lepší standard než, které jste si původně vybrala). Jako satisfakce Vám byl nabídnut výlet zdarma. Nerozumíme jak se Vaše negativní recenze sem mohla dostat, když jste informovala delegáty, že jste spokojená s řešením.

Jana
10.07.2012 15:44 193.179.46.***
Re: OREX TRAVEL super 

Byla jsem se svojí dcerou na dovolené od CK Orex Travel v Egyptě, Hurgháda hotel Hilton resort. V tomto resortu nás příjemně přivítala delegátka paní Petra Kačeříková, která vykazovala služby klientům po celou dobu pobytu na vysoké úrovni. Její milé a přívětivé chování si získalo můj upřímný obdiv Paní Kačeříková pomáhala klientům i ve věcech, které nespadaly do jejich povinností. Cestovala jsem i s jinými CK do různých destinací, ale nikdy jsem neměla možnost se setkat s takovým člověkem, který plní svoje služby nad rámec svých povinností. Ostatní věci na naši dovolené také hodnotím hodně pozitivně. CK Orex Travel mi dokázala, že jim na klientech opravdu záleží, ráda jejich služeb zase využiju. Můžu jen a jen doporučit.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@