Neregistrovaný uživatel
17.01.2017 11:47 194.228.13.***
Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!! 

Zdravím, chci jen upozornit na sjednávání cestovního pojištění k letenkám přes společnost Pelikan.cz... Zaplatit to můžete, ale pokud se vám něco stane... otřesnější zkušenost nemám.. Posílají vám lživé informace, špatné formuláře, v jiném jazyce, protože nakonec zjistíte, že nejste ani pojištěny v ČR. Jsme z toho nešťastní, toto jsou krizové situace a místo pomoci, klacky pod nohy....

Anonymous user 17.01.2017 18:28
Re: Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!! 

Na CK můžete poslat živnostenský úřad a ČOI.
Dohled nad pojišťovnou vykonává Česká národní banka.

Promyslete si všechny argumenty, podívejte se na obchodní podmínky ve vaší pojistce: výluky, povinnosti jednotlivých stran. A pak si dejte práci se sepsáním stížnosti. Neváhejte se na tyto instituce obrátit. Mně loni hodně pomohli.

Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 14:34 78.45.27.***

Moje zkušenost s pojištěním storna letenky u Pelikan: 2 dny před odletem jsem byl uznán nemocným s diagnozou lumbago s ischiasem, doktor potvrdil nechopnost cestovat, Europska to zamitla a nasledne po mé stižnosti znovu, že prý nedošlo k náhlému zhoršení zdravotního stavu. Vše je nutno komunikovat papírově a na Slovensko... v životě už přes Pelikan nepoletím.
Josef :-( :-( :-(

Neregistrovaný uživatel
21.03.2019 15:25 188.146.232.***

Dobry den,

Chtela bych se jen zeptat, jak cely proces stornovani letenky probiha? Co vse od vas pojistovna vyzaduje?

Anonymous user 21.03.2019 16:00

Pojišťovně stačil sken lékařské zprávy, kde bylo mj. uvedeno, že ošetřující lékař nedoporučuje nastoupit na let.

Neregistrovaný uživatel
01.05.2019 21:05 108.171.129.***

můžu poprosit o váš email? dle podmínek to tak jednoduše vůbec nevypadá! jejich revizní lékař, na na věc - např. koleno, se kterým se už léčíte, dlouhodobá nemocenská..

Anonymous user 02.05.2019 16:08

Jestli je to dotaz na mně, tak mi napište soukromou zprávu, případně vám napíšu e-mail do soukromé zprávy, sem veřejně se mi ho dávat nechce.

Neregistrovaný uživatel
30.06.2019 17:02 88.100.135.***

mohu poprosit nejake info? mam u neho zakoupene letenky a sjednany ubytovani.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@