Nemooo 24.03.2009 13:15
CK INTER ZBIROH 

Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost s Ck Inter Zbiroh? V dubnu jedu s touto CK na poznávací zájezd do Holandska. Předem díky za Vaše postřehy.

tatana Novotna
10.11.2009 20:32 81.92.146.***
RE: CK INTER ZBIROH 

Byla jsem s touto CK asi třikrát a vždy spokojená. Naposledy jsem byla na poznávacím zájezdu na Sicilii. Jsem nadšená ještě ted a dlouho budu vzpomínat. Velikou úlohu v tom sehrál zajisté i vynikající průvodce (mladší, vzdělaný v historii, schopný bez konfliktů zvládnout i "tlupu" dříve narozených - no prostě báječný. Jméno jsem bohužel díky svému věku zapomněla.

• Anonym (1)
tatana Novotna
10.11.2009 20:32 81.92.146.***

Byla jsem s touto CK asi třikrát a vždy spokojená. Naposledy jsem byla na poznávacím zájezdu na Sicilii. Jsem nadšená ještě ted a dlouho budu vzpomínat. Velikou úlohu v tom sehrál zajisté i vynikající průvodce (mladší, vzdělaný v historii, schopný bez konfliktů zvládnout i "tlupu" dříve narozených - no prostě báječný. Jméno jsem bohužel díky svému věku zapomněla.

Holá O.
25.12.2009 16:55 89.102.120.***
RE: RE: CK INTER ZBIROH 

Cestovka je super, máme jen ty nejlepší zkušenosti. Absolvovali jsme s dcerou zájezd po Bavorských zámcích. Průvodkyně i řidič v pohodě, Ubytování v hotýlku v bavorsku super. S touto cestovkou jedeme v únoru 2010 do Benátek na karneval. :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Nemooo 26.12.2009 14:25
RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

Musí s Vámi se všemi souhlasit, že tato CK nemá chybu! Letos jsem si nimi vyjela dokonce 3x! Na jaře do Holandska a na květinový ostrov Mainau a teď na podzim jsme byli v Paříži. Vždy všechno perfektní, ochotní a milí řidiči, skvělá delegátka. Naprosto super! Příští rok mám naplánované Švýcarsko, tak jsem zvědavá, jestli to bude perfektní jako letos. Nevíte někdo, jaký delegát do Švýcarska jezdí?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
A.Altová
26.05.2010 15:58 85.160.51.***

S CK Zbiroh jsem byla již 7x, na podzim s nimi jedu do Maroka. Je to CK s naprosto profesionálním zázemím, řidiči a průvodci. Vřele ji doporučuji svým známým a nestalo se, že by byli zklamáni. Její kouzlo je v pohodě, v jaké zájezd probíhá a zároveň v pocitu, že pro její zaměstnance není nic nemožné. :-D

• Anonym (3)
Marcela - Příbram
10.12.2009 10:11 62.40.78.***

S CK Zbiroh jezdíme pravidelně několik let na poznávací zájezdy s velikou skupinou kolegů a jsme vždy spokojeni :-). Myslím, že nebudete litovat.

• Anonym (1)
haba
06.02.2010 23:26 62.77.84.***

Mohu vřele doporučit.Já osobně jsem s ní nikdy nebyla,ale moje maminka jezdí každý rok a je moc spokojena.Letos jede do Holandska,moc se těší.Této cestovní kanceláři přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a jen tak dáááál. :-P

žoužel
11.06.2010 10:10 90.178.84.***

Opravdu, s touto cestovní kanceláří jezdí opravdu jen senioři.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
dratenik
15.06.2010 09:50 90.178.84.***

Ano, ano, souhlasím - luxusní autobus, WC v autobuse se však během cesty nesmí používat. Na zadním sedadle nejsou opěradla na rucem nejsou ani opěrky na nohy....

Bernie
16.06.2010 10:48 90.178.229.***
RE: RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

A jak byste frajeři chtěli nacpat opěrky na ruce i nohy na zadní sedadla... To by mě fakt zajímalo... Je vidět, že málo cestujete autobusem....

• Anonym (1)
Globík 16.06.2010 14:41
RE: RE: RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

Frajerko, co jsi expert na konstrukce všech typů autobusů, protože jimi hodně cestuješ, určitě víš, že zadní řada má podlahu sice někdy výš než řady předchozí, ale někdy ne. Takže tam pak ta opěrka na nohy může být. A také určitě víš, že loketní opěrky nemusejí být jen u okna a uličky, ale i mezi dvěma sedadly vedle sebe. Sice to není zrovna běžné, ale na přání to někteří výrobci dávají. Tak nevím, proč by nešlo "nacpat" loketní opěrky na zadní pětku.

• Anonym (1)
žoužel
20.06.2010 09:27 90.176.211.***
RE: RE: RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

No tak v tom případě zadní pětisedadlo se nedá srovnat jako adekvátní místo pro cestující. Měli by mít slevu nebo tam obsadit jen dva cestjící.

• Anonym (1)
Bernie
20.06.2010 14:05 89.176.118.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

Ano-to je pak už věc dopravce...

Silentica
30.09.2010 13:46 90.180.212.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

no jinak v letadle jsou ještě menší místa i s opěrkami...mez možnosti si natáhnout nohy... ovšem dá se připlatit za 1. třídu... pokud se nevejdete ctěným přetloustlým pozadí do normální sedačky...a pokud na to máte... :P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Silentica
30.09.2010 13:38 90.180.212.***

senioři do 25 let... fak?...dej si placku na čelo...

kalypso
09.01.2011 13:20 90.180.44.***

dobry den, chtela bych se pripojit k tem, co ck inter zbiroh chvali.I ja musim tuto cestovku jen chvalit. Byla jsem s ni na podzim roku 2007 v parizi s kamaradkou a obe jsme byly velmi spokojene. Zajezd jsme meli sice objednany na jaro byl z uvedenych terminu nejlevnejsi, ale bohuzel se pro maly pocet prihlasenych nekonal, ale pracovnici ck nam nabidli jiny termin sice drazsi, ale nabidli nam financni kompenzaci za zajezd neuskutecneny.To jsme pokladaly za velmi mile a vstricne gesto, nebot u jinych cestovek jsme se s tim nesetkaly.Take program zajezdu byl sestaven tak, aby nam dal co nejvice zazitku a poznani.Mely jsme stesti na vynikajici pruvodkyni slecnu Martinu prijmeni si bohuzel jiz nepamatuji, ktera se o nas starala primo vzorne a patri ji nas dodatecny dik.Byla jsem proste s touto cestovkou vice nez spokojena a tesim se na letosni podzim, kdy mam objednany poznavaci zajezd do Recka, kam uz se ted moc tesim, protoze Recko miluji a pobytove zajezdy mi nedaji to co ten poznavaci, kdy vidi clovek tolik pamatek nebo prirodnich kras co neuvidi za cely pobyt nekde u more a take cena zajezdu je velmi prijatelna. Zaverem bych chtela poprat ck mnoho uspechu, spokojenych klientu a vybornych pruvodcu prinejmensim jako byla nase slecna Martina a za vasi ochotu a vstrictnost patri vsem v ck muj velky dik.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
jeden z davu
25.01.2011 21:09 90.178.171.***

Pro Kalypso: tady mate pro inspiraci ten zajezd do Recka. Je to ten samy co se jel naposledy http://myjob.rajce.idnes.cz/Velky_okruh_reckem/

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
19.09.2011 20:29 78.102.151.***
Re: CK INTER ZBIROH 

dobry den, dekuji za inspiraci k zajezdu do Recka, prave jsem se z neho vratila a bylo to neco opravdu uzasneho, plno dojmu, zazitku a poznani, navic jsme meli vynikajici pruvodkyni pani Danu, ktere patri muj velky dik, vzorne se o nas vsechny starala a mela vse perfektne rekla bych skoro profesionalne nastudovane a o jednotlivych tematickych okruzich dokazala dlouho mluvit az do tech nejmensich podrobnosti.Bylo poznat, ze ji tato prace velmi bavi a ze ji vykonava s laskou. Dekuji CK INTER ZBIROH za zprostredkovani tohoto zajezdu a preji vsem v ck mnoho uspechu, stale vice a vice spokojenych klientu a vybornych pruvodcu pro ktere je jejich prace vsim. Moc dekuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
02.10.2011 20:57 109.80.87.***

:-(Re CK Zbiroh
František - Plzeň
Hodně cestuji, ale s tak špatnou cestovkou jsem ještě nikdy nejel. Mizerná organizace, přespříliš běhání, přehlcený program, neuvěřitelně nevlídní a neochotní šotéři.Nikdy s nimi už nepojedu i kdyby to bylo zadarmo.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Z,Nejedlý
26.10.2012 00:39 89.102.50.***

Seď doma na řiti,tam nebudeš muset nikam chodit,a sleduj bedlivě televizi.Asi cestuješ tak akorát okolo baráku!

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
svist2
10.10.2011 18:56 88.101.16.***

s touto cestovkou jezdim cca 17let a nemohu si stezovat. Vzdy dobre pripravene zajezdy, pruvodci i soferi bez problemu. Kdyz uz se nejaka chyba vyskytla stacilo dat vedet vedeni a priste jiz vse v poradku. Nemenila bych, byla jsem i s jinyma cestovkama na poznavackach ale nakonec jsem zustala verna jen Interu. Jsou uzasni

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
17.10.2011 14:04 88.100.10.***

Dobrý den s cestovní kanceláří Inter Zbiroh jezdím od roku 2002 a jsem velmi spokojená. Jezdím minimálně 2x ročně. Zájezdy mají skvěle připravené, průvodci, řidiči a majitelé jsou velmi milý a příjemní lidé. Snaží se vyhovět a vše potřebné zařídit a vyřešit. Rozhodně Vám mohu tuto cestovní kancelář doporučit. Nikdy nebyly žádné problémy.
A. z Prahy

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jůnová Eva
03.03.2012 11:24 85.70.138.***

Dobrý den s touto cestovní kanceláří jsem byla na zájezdu v Německu a mohu ji vřele doporučit.Bezvadná organizace a skvělá průvodkyně Helena.Přeji krásné zážitky.S pozdravem Jůnová Eva

Neregistrovaný uživatel
27.03.2012 20:18 83.208.52.***

jezdíme s ní už 4 roky a zkušenost jen ta nejlepší

irena
17.04.2012 19:05 78.45.17.***

V neděli jsme se vrátili z Holandska. Zájezd byl bezvadný, všechno se nám povedlo. Řidiči i vedoucí zájezdu na špičkové úrovni. Byli jsme s nimi poprvé a mohu všem jenom doporučit.

Nemooo 17.04.2012 21:31

Já jsem se o velikonočním pondělí vrátila ze super zájezdu do Říma. Všechno bylo jako vždy perfektní - od objednávky zájezdu v CK a jednání s paní Křikavovou, milí a ochotní řidiči, skvělý průvodce p. Michal Hrazdil, který je opravdu průvodcem na velmi vysoké úrovni. ;-)
Letos mám zaplacené ještě 3 zájezdy. Květinovou Floriade v Holandsku, Vysoké Taury v Rakousku a Norsko - zlatou cestu severu a věřím, že všechny dopadnou stejně skvěle! :-)
CK Inter Zbiroh mohu jen doporučit, jezdím s nimi již několik let a jsem velmi, velmi spokojená. :-)

Neregistrovaný uživatel
07.01.2013 14:06 147.32.49.***

Je pravda, že s cestovkou jezdí převážně senioři, já sama jsem s nimi byla už několikrát a vše bylo naprosto OK, skvělí průvodci, ochotní, se spoustou zkušeností a vědomostí. Zájezd do Holanska byl naprosto bez chyby, mohu vřele doporučit.

• Anonym (7)
  • Anonym (4)
Brigita
08.02.2013 15:24 80.82.156.***

Zájezd s CK Inter Zbiroh mohu jen vřele doporučit. S touto CK jsme sice zatím absolvovali pouze jeden zájezd (Carské Rusko - Petrohrad v r. 2011), ale byli jsme nadšeni. Vše bylo dokonalé (doprava,ubytování,strava), a hlavně brilantní výkon našeho průvodce p. Vavříka, který po celou dobu zájezdu podával poutavým způsobem spousty informací o zemích, kterými jsme projížděli a dále pak v samotném Petrohradu. Tímto mu ještě dodatečně děkujeme. Určitě se s touto CK ještě někam vydáme.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
23.07.2013 10:20 195.113.123.***

Jé, tak tenhle zájezd mě hodně láká. Jsem ráda, že na něj čtu takovou kladnou odezvu. Až přišetřím a bude-li v nabídce, vyrazíme :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (8)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@