Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 15:11 84.21.117.***
Pozor na doobsazení! 

Jezdím s CK Inter Zbiroh od roku 2015 - Maroko, Irsko, Pobaltí, Portugalsko. Jižní Anglie, Skotsko. Nejhezčí bylo Maroko, v Portugalsku selhala průvodkyně, s ostatními zájezdy plná spokojenost. Při letošním zájezdu se mi však stala věc, která snad nemá obdoby. Jel jsem sám do Skotska na ostrov Skye, protože partnerka v termínu od 8. do 15.5. nemohla a byl jsem domluven s CK, že svojí účast zruším, pokud by se nepodařilo zajistit doobsazení pokoje. Po delší době CK doobsazení zajistila panem Mendelem z Prahy a to byl největší problém. Tento člověk bez základních hygienických návyků zapáchal na úrovni bezdomovce již při nástupu v Praze, což jsem omlouval tím, že snad cestoval delší dobu a že se to spraví. Omyl! Tento člověk se za celou dobu řádně neosprchoval (o čištění zubů ani nemluvím), po celodenním výletu hodil zapáchající svršky včetně 3 dny používaných ponožek na hromadu a zalezl do postele. Své okolí v autobusu "oblažoval" zápachem moči a nic nebylo platné naše nadávání a rady, svůj "jedinečný" životní styl nezměnil. Nedonutila ho ani skutečnost, že na trajektu mezi Amsterodamem a Newcastlem byla do naší kajuty přidělena JEDNA cizí žena, což je také zvláštní (nesetkal jsem se s tím, aby jedna žena byla nucena sdílet ubytování s dvěma cizími muži, i když bylo v některých kajutách volno), která nevydržela ani to, co já. Pro mne doobsazení tímto pánem znamenalo sedm nocí ( v autobusu jsem si odsedl), plných zápachu a hloupých řečí pana Mendela, čímž byl tento krásný zájezd s výborným výkonem obou řidičů a průvodce degradován na zcela podprůměrný a o zájezd s podobnými zkušenostmi bych už asi nestál. Poslední noc na trajektu z Newcastlu do Amsterodamu jsem na spánek rezignoval úplně, protože bylo nad mé síly s tímto člověkem sdílet zapáchající kajutu. Bylo by dobré, kdyby CK více dbala na výběr účastníků a nekazila si dobré jméno podobnými individui, nebo umožnila setkání spolubydlících před zahájením cesty, aby se poznali a případně bylo možné při podobných potížích účast včas odříci. B. Lipovský, Letovice.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.05.2019 17:59 31.30.175.***
Re: Pozor na doobsazení! 

Chtěl bych pana Lipovského upozornit, že vzhledem k tomu, že jmenoval spolucestujícího příjmením a poukazoval na jeho nedostatky, se může dopouštět protiprávního jednání, a to pomluvy. Vlastimil Anténe

Neregistrovaný uživatel
20.05.2019 18:06 82.150.166.***
Re: Pozor na doobsazení! 

Asi máte pravdu. Ale já jsem ta žena, která měla být v jedné kajutě s dvěma cizími muži. To byl pro mne šok. A potom ten smrad, to si nedovedete ani představit, každý se tomu člověku vyhýbal a odvracel. Já obě cesty(každá asi 14 hodin)proseděla a prochodila po lodi.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@