Honza
31.07.2012 12:41 195.113.63.***
Doba dovolené 

Zdravím všechny ne-příznivce ck fisher.Sice trochu s prodlevou ale přeci přidám jeden nepříjemný zážitek s touto ck.Zakoupily jsme si osmidenní zájezd do Egypta a z 8 dnů se nakonec vyklubalo jen 6,5 dní a to počítám i cestu.Takže na dovolené jsme strávili jen 6dní a cca 10h na letištích a v letadle.Mou reklamaci nebrala tato společnost zprvu vůbec na vědomí a až na můj třetí email se mi dostalo odpovědi která byla jen okopírovaná stránka z jejich stránek a to že takto mají nasmlouvané dopravce a letadla a že to je normální.S touto cestovkou už nikdy nepoletíme ani kdyby to dávali zadarmo.Nejlepší zkušenosti máme s exim Tours a tu mohu vřele doporučit.

Neregistrovaný uživatel
31.07.2012 17:34 83.208.121.***
Re: Doba dovolené 

Stejně špatnou zkušenost mám s Eximem.Dní bylo jenom 6. Odpovědí na mou reklamaci byla sleva 500,- z příštího zájezdu s nimi.Co dodat?

Neregistrovaný uživatel
05.03.2013 22:56 194.228.16.***

Ha..ale s Eximem se to může stát taky, jako s každou jinou CK. To pak nebudete létat s nikým? Souhlasím, je to nefér, ale Ck za to nemůže, bohužel když jim dopravce - např.Travel service oznámí, že se musel změnit čas letu, tak ta CK s tím nic neudělá. Nevím jaké důvody mají, ale nějaké mají. Takže ikdyž se Vám to stalo s Fischerem, tak snadno se to může stát i s Eximem a s dalšími Ck.Mějste se....

SK
11.03.2013 15:55 195.47.24.***

No ono za to tak trochu CK může. Co si CK objedná a zaplatí, to taky má.1. sloty přes den na letištích bývají dražší. 2. specialitou bývá často odlet až pozdě večer před půlnocí s návratem nad ránem. Důvodem, je že CK ušetří na ubytování, protože kdyby bylo jak mělo, měli byste mít zaplacené ubytování na 1. den, kdy ještě sedíte na letišti Na hotelu by Vás tím pádem měli ubytovat ihned po příletu , nikoliv dopoledne, v poledne, po obědě. A při návratu byste měli mít pokoj zaplacený až do odletu. Pouze funguje oblíbené vymlouvání se cestovek na leteckou spol.. Až na výjimky je vše v rukách CK.

• Anonym (4)
Joanna 11.03.2013 16:26

Loni jsem měla letět s CK Neckermann. Zajistil jinou leteckou společnost než TVS, prý kvůli váze zavazadel.....a místo odletu v 5 ráno, byl odlet na Krétu ve 13.30. A návrat zpět v ranních hodinách.....Takže z 8 dní bylo rázem také 6. Ještě že jsem musela zájezd stornovat...... :-( Letos letím opět s TVS v 5. ráno, takže kolem 10. hodiny budu v moři.
CK nemají zbytečně klauzuli v přepravních podmínkách, že 1. a poslední den je určen pro přepravu... :-\ Také si myslím, že CK, a je jedno, o kterou se jedná, dost dobře neovlivní odlety letadel...... :-\zvlášť, když se jedná o charterové lety. :-\

• Anonym (1)
  • vera27
Neregistrovaný uživatel
14.11.2015 00:35 78.3.105.***

Vzhledem k tomu, že zákazníci se snaží vše koupit co nejlevněji, tak v rámci konkurenční boje, nezbývá CK nic jiného než objednat noční lety. Všechny služby, které tu jmenujete lze většinou zajistit, ale musíte si je také zaplatit. Early check in, late check out a letenku na pravidelném letu. CK na Vás nešetří, šetříte sám na sobě. Pravidla jsou stanovena jasně a platí celosvětově,, takže stačí si zaplatit a pokoj můžete mít podle Vaší vůle.

• Anonym (1)
Ema 24.08.2015 14:30

To samé dělá CK Fischer doposud, ale dlužno říci, že navlas totéž dělá Exim Tours. V září odlétáme s Fischerem na Mallorku v 19:20, v Palmě jsme za 2,5 hod., tedy kolem 22:00. To je první den dovolené, a to nás ještě čeká čekání na zavazadla a vyzvedávání a 40-minutový transfer do hotelu. Jsem zvědavá, dokdy budeme čekat na přidělení pokojů, zda se vůbec to noc vyspíme.

Zpět přiletíme v 01:20 hod. Skvělé, výborný den dovolené. Předpokládám, že odlet z Palmy bude tudíž v 22:40, na letiště nás, předpokládám odvezou již kolem 18:00 - 19:00 a nechají čekat. Doufám, že pokoje nebudeme muset opustit již v 10:00, to bych už opravdu organizovala vzpouru. Zjišťovala jsem si ale u Eximu, zájezd ve stejném termínu do stejného hotelu = stejný odlet i přílet. :-X

V únoru jsme byly na Zanzibaru - přílet do Prahy 00:15 ! Z letiště již nic nejede na nádraží, čili pokud jste z druhého konce země jako my nebo Slovenska, seďte na letišti a čekejte na východ slunce ! Pak můžete odjet na hl. nádraží, které je od půlnoci do rána zamčené. Si z nás ty CK dělají srandu, ne? :-$

• Sally
  • Anonym (3)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2015 16:24 78.102.37.***

Jestli umíte číst, tak si přečtěte všeobecné podmínky jakékoliv cestovky, abyste mohla zjistit, že první a poslední den dovolené je URČEN NA PŘEPRAVU a nikoliv na REKREACI ať ze sebe neděláte ještě většího blbce, než je třeba.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.08.2015 16:26 78.102.37.***

Jo a na té Mallorce je to opravdu tak, pokoje uvolnit do 10.00 hod., ale za mírný obolus si můžete připlatit pozdější opuštění pokojů. Pokud vám to ale nevyhovuje - je to opět mezinárodní dohoda - pokoje uvolnit do 10.00 hod. nástup po 14.00 hod., tak můžete sedět doma na zadku.

• Anonym (1)
Fiš 20.01.2016 11:59

Jj,stejná zkušenost s nádražím.Když už rozhážeme prachy v zahraničí,tak budeme stát tak 3 hoďky před nádražím jako socky.Super závěr dovolené >:)

• Sally
schnauzer 20.01.2016 15:55

Berte holt v potaz, že cestovku nezajímá odkud jedete a jak dlouho, už vůbec ne, že máte domů ještě třeba 200 km. To je na vás. Prostě máte daný odlet v .... hodin, přílet to samé. V čem je problém?

• Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
06.07.2018 14:26 31.30.44.***

:-D

Neregistrovaný uživatel
08.07.2018 16:54 89.103.156.***

Já se fakt divím kolik ještě lidí je schopno cestovat s ceskou nenažranou cestovkou a vlastně očkávat jak dovolená dopadne jako by to byla nějaká loterie.Holt komu není rady tomu není .....Asi mají lidi pořád dost peněz,když si můžou dovolit přeplácet ty český zloděje.

Neregistrovaný uživatel
08.07.2018 20:03 93.89.144.***

to 89.103.156 - Zřejmě patříte k mladší generaci,tak Vám nemůžou Vaši vrstevníci mít Váš názor za zlé.Patřím mezi klienty cestovních kanceláří, neboť jsem ročník 1949 a z toho vyplývá, že se dorozumím jen rusky,německy a něco málo francouzsky.Angličtina kolem mě jen tak proběhla.S manželem jsme procestovali celou jižní Evropu včetně Baleárských a Kanárských ostrovů a Africké země včetně Kapverdských ostrovů.Neumím si představit, že bych po různých stránkách po internetu hledala ubytování s kompletními službami a lovila rezervace a letenky. Převážně je vše v angličtině a to bych nedopadla nejlépe. Tak asi tak. Využívám služeb prověřených cestovních kanceláří a ráda si zaplatím celý servis, byť se možná zdá nekomu být předražený / věřte ,že nejsem sama/.Přeji Vám mnoho cestovatelských zážitků a každý ať se rozhodne sám zda po své ose, nebo dá vydělat cestovkám.Přeji pěkný večer a s pozdravem Alena Šepsová

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 16:57 89.103.156.***

Jsem ročník 67 a nikdy jsem nepotřeboval umět žádnou řeč,znám v základních jazycích pár nejnutnějších frází a vystačím si jak v karibiku tak v indickém oceánu stajně jako v Chorvatskuz či Itálii.České cestovky právě těží z toho,že čech má strach z jazykové bariéry a prot si nezvolí n+ěmeckou cestovku,ovšem veškeré zájezdy koupíte zde v čechách od českých agentur,ty za vás vybaví veškeré dokumenty.Před odletem vám příde absolutně blbuvzdorná příručka jak dál a tím to hasne jen chodíte a ukazujete dokumenty víc nepotřebujete.Byl jem jedinej čech na zájezdu na maledivách a uměl anglicky jen yes,hello a good a krásně jsem si s tím vystačil.Takže kdo chce hledá jak kdo nechce hledá proč.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 17:04 89.103.156.***

A podotknu třeba k těm Kapverdám on je mírný rozdíl letět na 10 dní aal incl 4* hotel s Fischerem za plácnu 35000 na hlavu a s Detour to samé,ale za 27000 na hlavu což je pro dva už dovolená v Bulharsku chdete li.U německé vám od první chvíle kdy letím tak a kdy zpět,čím letím a dostanu kod,podle kterého si můžu zabukovat sedadlo dle svého výběru,upozornuji není potřeba vůbec znalost jazyků dost společností má server v češtině,nebo minimálně českou podporu.Fisher vám sdělí termín odletu týden před.Mě vyšlo Mexiko na 12 dní 4* hotel all incl v prosinci o 32000 levněji pro dva než s českou cestovkou (Fisher,Čedok).A to si myslím stojí za trošku tý námahy co říkáte.Jenže lidi si řeknou to co vy a český cestovky na to spoléhají a nesnaží se nic změnit.Jo a ještě např v USA jsou terminální počítače už i v češtině takže není co řešit.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 10:44 84.47.18.***

Načo to kupujete, keď sa Vám to nepáči ?

Pozrite si nemecké a rakúske CK. Deň odletu a príletu si vyberiete podľa letových časov a doby čakania pri prestupoch. A môžte si často vybrať aj leteckú spoločnosť. Na to nepotrebujete ani znalosť cudzej reči, všetko sa dá vybaviť cez internet v českom alebo slovenskom jazyku. Nič nemusíte hľadať, stačí otvoriť tie správne stránky.

Keď už raz kúpite zájazd u českej CK, mali by ste vedieť, čo kupujete a za čo platíte a nemal by byť dôvod na sťažovanie ešte pred odletom.

Krásnu dovolenku prajem.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
18.03.2013 22:45 93.91.154.***

Ta samá zkušenost s CK Fisher. Odlet avizován na sobotu večer, nakonec se odlétalo v sobotu dopoledne, takže ztráta dopoledne, kdy mohl být člověk ještě u moře

Globík 19.03.2013 08:42

Naprosto ta samá zkušenost. Odlet zpět měl být večer, nakonec byl ráno. Jaro 2002, tedy "staré praktiky".

• Anonym (3)
Globík 19.03.2013 08:50

Naprosto ta samá zkušenost. Odlet zpět měl být večer, nakonec byl ráno. Jaro 2002, tedy "staré praktiky".

• Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@