PlážováPovalečka
02.02.2008 11:49 88.101.20.***
Čisté pláže 

Ahoj, četla jsem kus průvodce a líbily se mi kapitoly o plážích u každé lokality. Máte někdo přímo tip na dovolenou v lokalitě s co možná nejčistšími a nejudržovanějšími plážemi bez medúz :-) ? Dík předem za odpověď!

• Anonym (37)
  • Anonym (33)
lucita 05.02.2008 00:58
RE: Čisté pláže 

asi nejcistejsi plaz je v Becici.Mestecko neni tak osidleno velkymi hotely,plaz je obrovska,cista a mimo sezonu urcite neni tak prelidnena.Doporucuji,stoji za to!

• Anonym (11)
  • Anonym (13)
Jana VW. 09.02.2008 18:51
pláže 

Pláže mi přijdou v Černé Hoře dost přelidněné, obzvláště ty městské,např.v Budvě,Bečiči atd. Nedaleko od Budvy je však krásná malá pláž, dá se tam ale dostat jedině na člunu.

• Anonym (12)
  • Anonym (11)
hojsadlo 19.02.2008 15:25
RE: pláže 

Souhlsím s Janou(výjmečně) a ještě přidám Ulcinj-Mala(městská) plaža asi 2 lidi na 1m2 + bordel, Velika plaža dost lidí a totální smetiště, 8-) .
8-O A všude se platí, když ne vstup tak parking,za vlastní slunečník, za půjčený slunečník, za lehátko..... 8-O

• Anonym (11)
  • Anonym (14)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@