danuše 02.02.2008 21:11
já měla peníze zpátky hned 

V den odletu mi onemocněl syn a tak jsme místo na Mallorku cestovali do nemocnice.
Slečna v kanceláři ve Zlatnické ulici nám pomohla s vyřízením všech formalit a peníze za storno jsme obdrželi během krátké doby. Tak jste měl asi smůlu, že to u Výs trvalo tak dlouho. Ale sádra je zase menší problém než závažné onemocnění mého syna, se kterým se potýkáme dodnes.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
Pavlin 02.02.2008 21:29
8-) 

8-) 8-) 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (4)
Pavlin 04.02.2008 18:02
Není důvod 

8-) 8-) 8-)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Pavlin 06.02.2008 07:21
Je důvod 

Rybko, ten můj příspěvek <i>Není důvod</i> nebyl určený Tobě, i když to tak teď vypadá. Pár nekorektních příspvěvků tady bylo promazáno včetně toho na který jsem reagoval. Určitě <b>Je důvod</b> Ti sdělit cenné rady a určitě se někdo najde. Já s touto CK mám zkušenosti jen ve stádiu přednákupním a mám zkušenosti podobného ražení jako Ty. Slečna v brněnské pobočce mě nakrmila několika dezinformacemi týkajících se katalogů a odletů z Brna. Tak jsem raději hledal jinde. Pak jsem volal do Prahy, že mi od nich chodí spamy, ochota na bodě mrazu a ani mi nebyli schopni poradit na koho se mám obrátit.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
jenik 04.02.2008 20:48
RE: RE: RE: Tomi je dobrá 

Moje zkušenosti s Tomi Tour jsou pozitivní.
Naposledeny jsme byli na Mallorce, kde jsme potřebovali asistenci při řešení zdravotního problému a ujali se toho dobře a moc mojí ženě pomohli. Nyní jsem si koupili první moment na Ibizu a zase s vysokou slevou, kterou jsem nikde jinde nenašel. A navíc to byla jediná cestovka, která nám dokázala nabídnou nejenom slevu, ale i děti zdarma. Zaplatili jsme za ně jen tax a palivový příplatek. Pozoruhodné je velmi kvalitní vybavení kanceláří Tomi. Jsem architekt a dlouho jsem žil ve Francii a tak oceňuji styl a kvalitu, které vybavení jejich kanceláří má. Stejně tak, jako příjemné unifirmy, které všichni nosí. Takže celkový dojem je pro mě velmi dobrý a budu s nimi jezdit. Samozřejmě se občas může něco nepovést, ale to , co tady někteří z Vás popisují se mně zdá podivné a nějak mně to - po mých osobních zkušenostech - jaksi k Tomi nesedí.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@