Jan
28.01.2008 10:24 193.179.216.***
špatná zkušenost 

Čtu tady, jak je Tomi Tour bezva...
To možná platí, když odjedete dle plánu.
Mně se bohužel podařilo neodjet - noha v sádře - a přesto, že jsme měli připojištění na storno, nechtělo se cestovce se mnou moc bavit o návratu peněz.
Přehazovali si mě i s tou sádrou jako horký brambor mezi cestovkou a jakousi slovenskou pojišťovnou a sdělovali mi, že to má řešit "ten druhý". Několik tuzemských i mezinárodních dopisů a telefonátů přišlo na nemalé peníze.

Zaplatil jsem v cestovce a ta se má starat - bez vytáček. Toto nepovažuji za solidní jednání.

Závěr: dostal jsem něco přes 50% zaplacené částky nakonec jako "mimořádnou zálohu" od slovenské pojišťovny a dále se se mnou nebavila už ani ona.

Na jednání cestovky se mnou jako klientem nezapomenu.
Doufám, že se něco podobného nebude stávat klientům této ck častěji.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
rybka
04.02.2008 10:10 89.103.112.***
RE: špatná zkušenost 

Ahojky, my si teprve zarezervovali u Tomitour zájezd, ještě jsme ani neodletěli a už jsme měli několik problémů. Nejdříve nám úplně popletli smlouvu-úplně zkomolili jména, přesto že jsme celou objednávku dělali přes internet a měli tam vše napsané a ještě k tomu navýšili cenu zájezdu o 10 000. Poté co jsme několikrát volali do Prahy, tak vše zpravili. Když jsme přišli na pobočku vše zaplatit, tak jsme s údivem zjistili, že pobočka je v pondělí v 10.00 uzavřena. Volali jsme na číslo místní pobočky a pán nám s naprostým nezájmem, že tam už tvrdnem půl hodiny řekl, že měl vyřizování na úřadech a že se s tím nedalo nic dělat-copak tam nemohli napsat alespoň cedulku? No děsím se co bude dál. Kancelář se mi zdá dosti nesolidní, pracovníci skoro nic nevědí když se jich na něco zeptáme a jednání no comment. :-x :-( 8-O

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
rybka
04.02.2008 10:12 89.103.112.***
RE: RE: špatná zkušenost 

Mohl by mi někdo, kdo s Tomitour cestoval, dát nějaké cenné rady a informace. Mám jen já špatné zkušenosti nebo i ostatní?????????

• Anonym (4)
  • Anonym (4)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@