radbad
13.01.2008 17:26 83.240.11.***
CK poznání 

Chtěl bych jet s touto CK na nějaký zájezd (konkrétně do Albánie)nicméně jsem nikde neviděl žádné reference, máte někdo s CK Poznání zkušenost???? A pokud ano jakou??? Díky

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
Petty
13.01.2008 17:59 89.103.6.***
RE: CK poznání 

Já osobně s nimi žádnou zkušenost nemám, ale jedna moje známá s nimi byla v létě na Korsice a byla hodně spokojená. prý všechno fungovalo bez problémů.

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
radbad
16.01.2008 19:36 83.240.11.***
RE: RE: CK poznání 

Děkuji.

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
fralek
23.09.2008 10:51 80.251.250.***
RE: RE: CK poznání 

Byl jsem s ck.Poznání na Korsice a na rumunských klášterech a transilvánie. Skvělí průvodci , nemělo to chybu. Super. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Tuareg
02.07.2008 16:52 85.239.255.***

Pro Radbad.Albánii vřele doporučuji. Pokud netrváte na spaní v hotelu, jezdí jí i CK Kudrna a CK Nomád. U obou cestovek je to cesta autobusem Karosou, (ale bez obav, je v ní spoustu místa na nohy a bágly tak že pohoda, spí se pod stany tak různě, protože v Albánii nejsou campy tak jak je známe u nás nebo v evropě,je to s polopenzí - 2x denně teplé jídlo z polní kuchyně(člověk neztloustne,ale taky neumře hlady). Jediný co je na cestě po Albánii s těmahle cestovkami slabší je hygiena, ale dá se. Ovšem zas se člověk dostane do míst kam Čedok nikdy nepojede. Albánský koňáček Skanderbeg = božský nektar. Jo a je tam fakt hodně levně. Jak vstupy tak jídlo,pití a vůbec fšecko. albánci jsou v pohodě. Žádný nebezpečí. Fotit a natáčet se dá v pohodě jako všude jinde. Mě se víc líbil sever Albánie a pobřeží ohridského jezera než mořské pobřeží. tam je n amůj vkus moc velký binec. Albánské odpadové hospodářství je zatím ještě hodně malé miminko. Albánii stojí za to vidět.A co nejdřív. Už se to tam taky hodně mění. globalizace je hrozný svinstvo. Ahoj. Staňa.

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
jc81 12.08.2010 16:09

Byla jsem s touto ck letos na Liparských ostrovech a byla jsem spokojená.Ubytování sice bylo trochu dál od městečka, ale jinak všechno ok.Příjemné průvodkyně/p.Pilařová a Sklenářová/ + ochotní a výborní řidiči
David a Pavel.Takže já doporučuju 8-)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
jc81 31.01.2011 11:41
CK Poznání Rumunsko hotely 

Byl někdo s touto cestovkou na poznávacím zájezdu v Rumunsku?Jaké bylo ubytování a jídlo.A další postřehy, děkuji.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
alesz
29.12.2012 09:20 89.24.22.***
Re: CK poznání 

V lete jsem byl s Poznani v Makedonii, hotelovka . Pruvodce byl hodne mlady, ale prekvapil znalostmi a humorem. Program byl pestry, turistiku v horach zvladla i moje zena. Hotel u Ohridskeho jezera byl milym prekvapenim na zaver. 4* hotel bych na poznavacim zajezdu necekal. Letos se chystame do Moldavie, moc se tesime, snad bude vse v poradku. Cert nikdy nespi.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2015 12:42 217.12.51.***

Skúsenosť mám negatívnu, ale tá sa tyka prepravcu , nemal kvalitne pripravený autobus, cez okno sme nič nevydeli, šofery nám určovali dlžku prestávok a doporučovali chlapom čúrať v prírode. Nízka úroven aj delegáta, málo vedomosti z hlavy a čítanie z literatúry si môžeme aj doma a to aj bez jeho breptania.

• Anonym (2)
ten kdo ví
02.07.2015 14:17 213.235.142.***

A kto by vám tak,prosím pekně, mal asi iný určovať dl´žku prestávok než ŠOFÉRI?Vy sám osobně,alebo snáď svatý Petr?To byste veru ďaleko nedojeli..

Milan
25.08.2015 08:45 213.226.252.***

Ahoj. Tak si to raději ještě rozmysli. Jsou mnohem lepší CK. M.

Neregistrovaný uživatel
22.09.2015 15:49 195.113.72.***

Rozhodne nedoporucuji tuto kancelar a pozor na deegatku A. Zlámalovou, ktera si dela výlety do různých destinací za naše peníze.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.11.2017 20:22 109.81.210.***

souhlas navíc s milencem :'( (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.07.2016 07:37 194.228.11.***

Byla jsem s nimi minulý rok na Korsice a už bych s nimi nejela. Program zájezdu nebyl koncipovaný špatně, průvodkyně ušly. Nelíbil se mi však autobus, který byl velmi nepohodlný. Nahoře nad sedačkami v úložném prostoru byla tak úzká škvíra, že tam nešel dát ani malý příruční batoh. Ulička mezi sedačkami nesmyslně snížená, takže natáhnou nohy do uličky nešlo. Co mně dostalo nejvíc byla cesta do přístavu v Savoně. Z ČR jsme vyjeli nepřiměřeně brzy. Chápu, že nějaká rezerva být musí, ale cesta trvala 22 hodin.... V Savoně jsme další 3 hodiny čekali na trajekt. Po cestě, kdy už bylo jasné, že jedeme brzo, jsme začali dělat přestávky snad každé dvě hodiny. Nikomu se už ven nechtělo, ale každou chvílí jsme 20 minut stáli. V přístavu jsme se dozvěděli, že noční trajekt pluje 9 hodin. V informacích k zájezdu toto uvedeno nebylo, cesta byla pospána celkem nejasně. Kajuty jsme zplaceny neměli, takže jsme spali na podlaze na palubě. Je ale fakt, že po té úmorné cestě jsem spala i tak jako zabitá.
Další věc, která nás překvapila, ale za kterou CK nemůže, byli účastníci zájezdu. Zájezd byl s lehkou turistikou, čekaly jsme aktivní spolucestující. Ale většina účastníků byli staří nebo velmi obézní lidé. Samozřejmě ne všichni, výjimky se našly. Tito lidi měli problém jednak s výlety, jednak pořád na něco reptali. Stalo se, že jsme kvůli jednomu starému pánovi, který se zasekl v soutěsce, nestihli další výlet. Kemp, ve kterém jsme část zájezdu spali, byl celkem hezký. Ale chatka nebyla moc čistá, pod postelí byla vrstva prachu, což nám majitelka vysvětlila tím, že nedávno byla bouřka. Navíc po desáté hodině se nesmělo mluvit venku :-D Prý kvůli dětem. Chatka měla terásku, ale po desáté jste museli zalézt, aby vás nebylo slyšet. Prostě byly jsme s kamarádkou rozčarované. Ještěže Korsika je tak krásná :-) S CK Poznání už ale nikdy nepojedu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.02.2017 07:28 31.10.62.***

Zdravím, nevíte někdo, co znamená, když má CK u termínu zájezdu napsáno "Na ověření letenek"? Má to např. CK Poznání. Díky Lenka

Neregistrovaný uživatel
21.08.2019 17:27 82.150.160.***

Zdravím....se ženou jsme se vydali na poznávací zájezd od CK Poznání na Velký okruh Skandinávií od 14.7. do 28.7.2019. Byl to náš první a zároveň poslední zájezd s touto cestovkou.
Byl to jeden velký závod s časem kdy nám průvodkyně stopovala čas na čůrání abychom jí a dvojici řidičů nepřipravili o světové prvenství v nejrychleji projeté Skandinávii. Během této rallye nám velice kompetentní a příjemná paní průvodkyně Eva četla morbidní pohádky a dokonce nám pustila i hodně drsný film aby se nám dobře spalo v luxusním (asi tak 15. let mladém) autobuse kde jsme měli i síťku na odložení věcí....teda jen na papírové mapky a popisky od paní Evy. Když nám vyprávěla své poznatky do mikrofonu, které si stahovala z internetu, tak jsme si užívali její skřehotavý hlas v plné síle jelikož nebylo jak si ji ztlumit. Bus byl vybaven i WC ale použít se směl jen s laskavým svolením řidiče.
Skandinávie je velice krásná země a lidé si ji chtějí užít a pořídit spousty fotek. To ale možná s jinou cestovkou....tahle fotostopy neposkytuje. Všechny plánované destinace jsme doslova proběhli pěkně svižně.
Myslím, že ten zájezd měl být o dva dny delší aby to bylo na pohodu a klidně mohl být o něco dražší. To je ale věc cestovky.
Náš všechny z tohoto zájezdu může hřát pocit, že jsme se určitě stali nejrychlejšími mistry světa.
Za mně a moji ženu Vám potencionálním zákazníkům tuto cestovkou nedoporučujeme!

Neregistrovaný uživatel
22.08.2019 19:39 46.135.22.***

Věčné téma užívání záchodu v busu...je dobré si uvědomit dvě věci. 1. Podle platných předpisů má cestující v busu sedět na svém místě připoután bezpečnostním pásem. Tudíž vlastně na záchod ani dojít nemůže...2. vylévání obsahu toalety a znovu nalití záchodové chemie se během zájezdu velmi obtížně realizuje, takže, co si do záchodu naplníte, to si celou cestu vezete ;)...

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@