Klientka 08.07.2008 19:30
Na co pořád nadáváte? 

Všeobecné smluvní podmínky účasti na zájezdech cestovní kanceláře Blue Style s.r.o.

8. Změna a zrušení smlouvy ze strany Blue Style:

8.3. Blue Style neručí za možné zpoždění letadla (např. z technických důvodů, nepříznivého počasí, přetížení leteckých koridorů atd.) a nenese odpovědnost za škody s tím spojené. Cestující musí při plánování přípojů, dovolené, obchodních termínů apod. vzít v úvahu i možnost výraznějšího zpoždění. Stejně tak Blue Style nenese odpovědnost za přílet zpět do ČR následující den oproti dni plánovanému, pokud dojde ke změně času odletu.

8.4. Blue Style je oprávněna operativně provádět změny programu zájezdu a poskytovaných služeb v jeho průběhu, pokud není možné z vážných důvodů zabezpečit původně dohodnutý program a služby dodržet. V tomto případě je povinna zabezpečit pokud možno shodné nebo blížící se služby dohodnuté v cestovní smlouvě. V případě, že bude nutné ubytovat zákazníka v jiném hotelu, než který je uveden v závazné cestovní smlouvě, a to z důvodu jeho překnihování nebo změny služeb a podmínek, které se vztahují k popisu hotelu uvedeným v katalogu (což se může stát nejen v případě zakoupení zájezdu na poslední chvíli), ubytování se uskuteční v hotelu stejné nebo vyšší ofi ciální kategorie. Toto náhradní ubytování může být uskutečněno i na část pobytu. Náhradní ubytování může probíhat i v ubytovacím zařízení, které se nachází v jiném městě v dané destinaci oproti městu uvedenému v cestovní smlouvě. Jakékoliv změny služeb uvedené v závazné cestovní smlouvě (např. změna hotelu, typu pokoje, speciální přání), které bude nutno provést z výše uvedených důvodů, má Blue Style právo ohlásit až po příletu klienta do místa pobytu, ale i v jeho průběhu. V případě, že Blue Style zajistí jako náhradní plnění hotel stejné nebo vyšší oficiální kategorie jsou další nároky zákazníka vůči Blue Style vyloučeny.

9.1. Jelikož každé ubytovací zařízení má několik typů pokojů, které se mohou lišit velikostí, vybavením, výhledem atd., a není možné v katalogu představit všechny typy ubytování, označujeme veškeré obrázky pokojů v katalogu jako orientační. Obrázky nemusí přesně odpovídat tomu, jak bude vypadat pokoj, kde bude zákazník ubytován, a nemůže to být předmětem reklamace. Součástí katalogu jsou také ilustrační fotografie, které jsou použity pouze pro doplnění vzhledu stránky a nemusejí přesně odpovídat popisu ubytování, pláží, okolí atd.

9.4. U zájezdů pořádaných Blue Style jsou první a poslední dny určeny k zajištění dopravy, transferu a ubytování. Tyto dny nejsou považovány za dny plnocenného rekreačního pobytu. V případě pozdního letu se doprava může protáhnout částečně i do dalšího dne.
Délka pobytu se počítá od chvíle, kdy klient převezme od zástupce Blue Style potřebné doklady k zájezdu (letenky, vouchery, pojištění,apod.). V tomto smyslu nelze tudíž reklamovat eventuální „zkrácení pobytu“.

... s tímto jste souhlasili, toto jste podepsali!

jorki 08.07.2008 21:03
RE: Na co pořád nadáváte? 

Panenko skákavá, to je hnus velebnosti. Vždyť já vím, co je napsáno ve všeobecných podmínách. Nemusíte je sem kopírovat. Ale je to normální, že je odlet plánován na 17,05 a odlétáte v 5 hodin ráno? Tomu říkáte normální? Ani svůj názor sem nemůžete dát. Jinak vás hned osočí. Jinak mě dnes volali z BS a pošlou mi dopis, kde si mám vybrat formu kompenzace. Kdyby se jen tak něco nestalo, tak to cestovní kancelář BS asi neudělá, ne? Ale ráda se znovu podívám do této úžasné země a v klidu do EL Fellu. Jinak zdravím Báru. Mějte se prímově, tohle je můj poslední příspěvek sem, protože to tady evidentně nemá cenu něco psát.

K.ROCK
08.07.2008 23:23 77.104.243.***
RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

No mě taky volaly z tech jejich obhájců tady si nic nedělej oni kdyby tam byly s náma tak mluvěj jinak myslej si že sou nejchytřejší když sem zkopírujou smluvní podmínky těm kdyby Bluestyle řek at skočej z okna tak to asi udělaj!! :-)

Žovka 09.07.2008 09:23
RE: Na co pořád nadáváte? 

Obhajuj si je jak chceš, to mně už je fakt úplně šumák. Mě nějak moc nese*e ten první den, i když sme měli odletět 24. a odlítli sme až 25. Mně vadí ten poslední, že se vrátím 5.7. místo 4.7. Nikdo si tam asi moc neuvědomuje, že ostatní neseděj jen v kanclu a zařizujou zájezdy. Co když někdo měl jít v sobotu třeba do práce?? To je tam všem úplně u pr**le. Kdyby sme měli zpoždění plácnu 4 hodiny, tak držim úsměv, ale 12 hodin je dost přehnaný. Je to půlka dne a myslim, že kdyby si hnila na letišti od 20.30 do 5.00 ty, tak z toho taky nejsi nadšená. On si každej myslí, že může Čecháčkovi dělat na hlavu, ale ne každej si to nechá líbit.

f.r.eee 09.07.2008 12:20
RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

Ja jsem na tom letisti hnila jeste dyl. A nevim, kdo to sam psal; ale asi neumi cist, kdyz jsem psala, ze se zrejme bude menit letecka spolecnost, nechapu, proc se ptate, proc s tim neco nedelame. Posledni vec, kterou pisu je ta, ze opet je napsany v katalogu, ze se ma pocitat s timl, ze prodlouzeni letu muze zasahovat do dalsiho dne. A myslim, ze jsme si nepotykali. Taky pisu posledni prispevek, protoze ono se to pise moc hezky, sproste, anonymne. Jestli chcete kompenzaci a mate na ni pravo, musite se o ni prihlasit.
A kdyz podminky znate vsichni, tak porad nemelte nesmysly.Mejte se fajn.
Mejte se hezky, lette s jinou cestovkou, stejne na ni budete nadavat.

zorka.pce 09.07.2008 12:33
RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

:-D ;-) my byli spkojení :-D ;-) a děkujeme.Zpoždění jsme měli jen 3,5 hodiny,takže nevim,jak bych reagovala při 16.Ale taky už jsme zažili z Djerby 12 hodin a zkrátka vim,že si musím plánovat ještě další den po příletu dovolenou.Stát se může cokoliv.Když jedeme autem,můžeme chytitbouračku na dálnici a zrovna tak se může přiletět na čas a pak se někde dostanete do zácpy a stějně máte zpoždění. ;-)

Radkaa
09.07.2008 13:37 217.77.165.***
RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

My jsme také měli spoždění cca 4 hodiny, ale dá se to, vím, že je to stres a čekání, ale myslím, že co se týká spožděných letů, tak to sem do této diskuse vůbec nepatří.Pokud správně čtu, tak je to diskuse na CK Blue Style a né na leteckou společnost.My jsme s CK Blue Style neměli žádné problémy ani s jejich zaměstnanci, jak s delegátkou v Tunisu, tak swe zaměstnanci v ČR.Naopak musím podotknout jejich vstřícnost a ochotu.Bravo ;-) ;-) ;-)

zorka.pce 09.07.2008 14:12
RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

Stejné zkušenosti mám i já.A že jsem měla strach,po přečtení diskuzí z loňska.Na letišti při letu tam i zpět byli všichni ochotní a delegátka i animátorka také.Letecká společnost a zpoždění letů je jiná kapitola. ;-)

Ema 19.07.2008 00:29
RE: RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

Zaplaťpánbůh jsem nikdy cestovku Blue Style nebyla nucena potřebovat,ale vím o ní své.A tomu,že zpoždění letů a naopak dřívější odlety při návratu domů,není věcí cestovky,tak tomu může uvěřitjenom opravdu nezkušený cestovatel.Znám CK,kterým se toto nestává a pokud ano,tak zcela výjimečně.

jezinka99 19.07.2008 10:46
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

S CK BLUE STYLE JIŽ NIKDY VÍCE!!!!!!!!!!
jsme další z podvedených klientů,kteří jsme se vrátili 17.7. z Djerby.Objednali jsme si hotel Diana Rimmel, bylo nám potvrzeno,že hotel je volný a můžeme se ubytovat. Nakonec byl změněn.Arogantní jednání delegátky Dolečkové jsem ještě nezažila. Hotel Diana jsme si vybrali proto,že měl být v moři písek kvůli dětem. Dovolenou jsme trávili u bazénu. Dále v Dianě měl být Blue Club,zábava v češtině a hlavně i pro děti.Zde Blue Club nebyl.Což považuji za další nedodržení podmínek. TOTO JEDNÁNÍ NECHÁPU A NEVÍM PROČ JSME O TOM NEBYLI INFORMOVÁNI PŘED ODLETEM.NELETĚLA BYCH TOTIŽ NIKAM.

REKLAMACI JSEM PODALA JAK PÍSEMNĚ, TAK TELEFONICKY PŘÍMO NA CK BLUE STYLE.
Varuji všechny před touto CK-nedodržují nic a navíc nabízí hotel,který je už dávno beznadějně obsazen na 2měsíce dopředu a v nabídce na netu ho pořád mají.

jezinka99 19.07.2008 10:48
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Na co pořád nadáváte? 

jestli se chcete dozvědět více, mrkněte se na stránky,které založil jeden z nás podvedených klientů CK Blue Style

http://www.volny.cz/oznameni/bluestyle.htm

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@