badawi 19.08.2007 08:49
CK Victoria 

Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...

 • Anonym (1)
 • Anonym (1)
bajbaj
19.05.2008 20:37 83.240.71.***
RE: CK Victoria 

jezdím s CK Victoria snad 4 roky po sobě do živogošče,ke Klaričičům-ty si nemohu vynachválit, jsme tam jako doma,cesta zatím vše Ok,ovšem co jsem doml v kanclu,nenapsala loni do lejster a tak kamoška, co nesnáší cestu, měla sedět dole a po směru jízdy , to měla hustý... je fakt, že delegátku jsem nepotřebovala, jen v Igraně v hotelu jsem si připadala ztracena mezi tou spoustou francouzů- jsou odporně hluční, dělají binec, no hnus a smějí v např používat lehátka a my ne, jak žebrák na ručníku na zemi.. 8-) ..

bajbaj
22.07.2008 17:51 83.240.71.***
RE: RE: CK Victoria 

právě jsem se vrátila Chorvatska,bylo bezva :-) .Cesta tam OK,v 9 hod na místě.Pobyt bez chyby,domácí jsou moc prima.Zpáteční cesta začala trochu nervózně,ne vl.vinou jsme doklusali na sraz o 2 min,opravdu 2 min později a řidiči nervní,kufry jsme ale jiź měli naložené-ty nám vezl domácí autem,kamarádka poprosila o tašku,kterou potřebovala do busu,naštěstí byla nakraji,stejně ji neurotik tašku podal s urážkou,/zam.dopravní spol.LECHNER/ 8-O ,na otázku,zda se trochu vyspali,přijeli ráno v 9hod, mě sjel, že zda se budu bát,že ne."Hmm,tak se snažte" a fakt se snažili,bez problémů,včas a pohodově nás dovezli do Brna.
Jinak jsem si všimla,že někteří z nás neumějí ani pozdravit a chovají se,jako by jim patřil svět.Bohužel,jich bylo hodně.
Tak za rok :-P

 • Anonym (1)
A.KARBAN
18.05.2011 14:31 81.0.215.***
Re: CK Victoria 

JEZDÍM S VICTORKOU 6 LET ITÁLIE - CHORVATSKO A POHODA AUTOBUSI JSOU SUPER, ZROVNA TAK ŘIDIČI PŘÍJEMNÍ.SVOZ Z PRAHY DO BRNA TAM PŘESTUP A FRČÍME NA DOVČU.LONI TOBYL BIOGRAD NÁDHERA LETOS RAB UŽ SE MOC TĚŠÍME. :-)

 • Anonym (5)
 • Anonym (3)
Globík 18.05.2011 21:04
Re: Re: CK Victoria 

Ve tvém věku se neříká na dovču, ale na prázdniny. A když jsi jel poprvé, tak to měla dovču maminka, ne ty. Mateřskou.
Až tě paní učitelka naučí hezky česky psát, možná to už napíšeš tak pěkně, že to nebude poznat, že jsi dítě :-)
Ať se ti na Rábu líbí, je tam hezká mělká pláž pro děti!

 • Anonym (5)
 • Anonym (6)
JanaT.1 29.05.2011 13:42
Re: CK Victoria 

kampak na Rab to bude? Padova nebo San Marino. Oba mohu doporučit. Já budu celou sezonu na Padove

 • Anonym (3)
 • Anonym (3)
snehurka30
05.07.2011 20:41 88.102.178.***
Re: CK Victoria 

Tak jsme se vrátili z Biogradu z chatiček v kempu Soline.
Strašně moc se nám tam líbilo,služby CK spokojenost.Autobusem z Brna v 17,30 a v Biogradu jsem vystupovali v 6.30 ráno,to jsme se ještě zdrželi na hranicích.Cesta zpět taky v pohodě,jeli jsme z Biogradu již v 17,30 a v 7h jsme vystupovali v Praze.takže žádné čekání na svozy v Brně,takže jsme byli max.spokojeni.
Už ted se moc tešíme na přístí rok a jedeme jedine do Biogradu.Můžu jedině doporučit.

 • Anonym (1)
Jana
12.07.2011 10:18 178.72.224.***
Re: CK Victoria 

Souhlasím .S touto c.k. jezdím již hodně let a dá se říct,že jsem procestovala celkem celé Chorvatsko. Vždy jsem byla spokojena , někdy opravdu animatorky pro děti nemají dobrý progra. Něco o tom vím sama jsem jezdila na ozdravné pobyty dětí do zahraničí.Ale na dovolenou člověk jede proto , aby si jí užil a to jsou malé věci. C.k. Viktorie je bezvadná.

 • Anonym (1)
demijon
13.07.2011 17:44 109.183.203.***
Re: CK Victoria 

Dnes jsme se vrátili z Gargána, delegátka Kateřina naprostý profík, přímo vzorná,obě cesty jako vždy ze strany řidičů dokonalé, ale protože jsme tam byli už po 4té, pár změn mě otrávilo. Poslední den se vždy dávaly kufry do společné místnosti, kde jsme se i převlékali před odjezdem, ale byla přestavěna k jiným účelům, takže jsme měli kufry v tom parnu venku na zemi, převlékali jsme se jako v ilegalitě na 1 WC, protože sprchy byly zamknuty a stejně měly nově odmontovány dveře. Do apartmánů se nově připlácí za klimatizaci a výlet do Pompejí nově vychází na 69 Euro. Zájezdy na ostrovy Trimity se už nekonaly. Co takhle postavit na poslední den alespon´párty stan na kufry a převlečení a bylo by to naprosto dokonalé. Této dovolené dávám 99%. Mám jen ty nejlepší dojmy jak z dovolené,tak ze služeb ck Victoria.


 • Anonym (1)
Evča565
14.07.2011 11:07 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

pro Demijon: Z obsahu příspěvku soudím, že jste byli v rezidenci Adria. Odjíždíme tam v srpnu do větší chatky již potřetí za sebou. Jsem z toho trochu překvapená, což o to, převlékání se asi nějak zvládne, ale taška s nějakým jídlem na zpáteční cestu, celý den na slunku, to je mazec. Jedeme ještě s dvěma dětmi 5 a 7 let.
Podle jména paní delegátky soudím, že konečně vyměnili paní Navrátilovou, která tam byla loni a předloni. Takže výlet do fabriky na olivové oleje se už nekoná? A jezdí se na trhy do městečka Vico Garganico? Ještě bych se chtěla zeptat, jaký jel autobus a kolik se platí za slunečník na pláži. Služeb CK Victoria využíváme již dvanáctým rokem a zatím vždy spokojenost. Děkuji.

 • Anonym (2)
 • Anonym (2)
demijon
14.07.2011 13:06 89.24.5.***
Re: CK Victoria 

Dobrý den, nákupy ve Vigu a výlety se konají, kromě ostrova Trimity, alespon´pro náš turnus nebyl, autobus jel tam patrový a zpátky úplně nový, velmi pohodlný nízký, za slunečník jsme platili 35 respektivě 50Eur za prodloužený pobyt. Ještě jsme měli smůlu, že opravovali venkovní amfiteátr, takže se nic venku nekonalo,jen ve sklepě hotelu, ale za Vás už to bude v pořádku, takže si i s dětmi užijete dětský program i diskotéky. S tím převlíkáním jsme to samozřejmě taky zvládli, ale proč si mám připadat skoro jako méněcenný a převlékat se tam, kam se chodí dělat něco jiného. Prostě mě to uráží. Jinak je vidět, jak tam lidé začínají nacházet cestu a celé to pobřeží začíná vzkvétat.

 • Anonym (2)
Evča565
14.07.2011 15:07 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

Děkuji za odpověď. Jen jestli můžu, vrátila bych se ke sprchám co jsou u bazénu. Ty se opravují nebo byly zamknuty z důvodu, že bazén už byl zavřen? Jinak, nám se tam moc líbí, proto už tam jedeme po čtvrté. :-) Letos jedeme poprvé s vnučkama, tak doufám, že těch vychytávek bude co nejméně. Ještě jednou děkuji za info a přeji příjemný den.

 • Anonym (2)
demijon
14.07.2011 17:01 109.183.72.***
Re: CK Victoria 

Brána do bazénu byla uzamknuta kvůli siestě, takže jsme se tam nedostali, ale dveře od sprch byly stejně odstraněny, myslím že napořád, takže by se tam nedalo stejně převléknout. Autobus odjížděl tentokrát už o půl 5, takže jsme se i sprchovali na pláži. Jestli jezdíte termín konec srpna, začátek září tak se určitě známe podle vidění. My jsme tam byli s manželkou a s vnoučaty před 4 lety a naprosto úžasné,jako každý rok.

 • Anonym (2)
Evča565
14.07.2011 18:51 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

Pro demijon: My tam byli poprvé již v roce 2000, byl to poslední rok, kdy to nebyla ještě rezidence, ale kemp s vybavenými stany , místo hotelu byli sociálky. Apartmány nebyli vůbec. U bazénu byly chatky, které jsou tam i teď. A tak jsme se tam vypravili v roce 2009, abychom zjistili změny.Stany se přestěhovali vedle do kempu Stella del Sud.Mezi tím jsme s Victorkou navštívily Chorvatsko a jiné destinace Itálie. Nedáme na CK dopustit, styl a rozsah jejich služeb nám vyhovuje, vždy si vybereme. Jen nejezdíme na sedm nocí. Zdá se nám to málo. Než se člověk rozkouká, jede domů.
Termíny vybíráme vždy ke konci srpna, letos jedeme 22.8. (loni to bylo myslím 23.8.) na jedenáct nocí z Přerova. Bereme si vždy tu větší chatu za hotelem. U apartmánů nám nevyhovuje to, že když jste venku, vidíte si až do úst. Ale to je jediné. Přiznám se, že ještě jsme letos dovču neabsolvovali a už víme kam pojedeme příští rok. Opět to bude Itálie - Palmovka - Martinsicuro - Mobilhome. Už pojedeme jen dospělí. Protože mne propustili, tak jsem šla do důchodu, švagrová je taky již důchodkyně a můj přítel dělá sám na sebe, takže termín nerozhoduje, ale asi to bude zase ten srpen. Líbí se nám italské moře, je teplé a pozvolný vstup do vody je dobrý hlavně pro děti. Tak jsem se trochu rozepsala, ale už se nemůžeme dočkat, hlavně holky. Jak píšete je to tam úžasný a jestli je tam i nová delegátka (píšete, že skvělá), tak to bude ještě úžasnější. Zdravím a přeji dobré zdravíčko. Evča z Moravy. :-[
:-[

 • Anonym (1)
 • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
14.07.2011 20:48 93.153.52.***
Re: CK Victoria 

Zdravím také a přeji štástnou cestu.

 • Anonym (1)
Dalibor.sik 15.07.2011 10:56
Re: CK Victoria 

nerad vstupuji do vaši diskuse.. ale s touto CK jesm byl 2x v chorvatsku a vždy maximální spokojensot až na enormní rozdíl mezi stanem a karavanem ale to sem nepatří.. proč píši.. jedeme s rodinkou do chatek.. taky větší rezidnece adria gargáno... 6 až 20.8 a plně se ztotožňuji s Vámi... na 7 nocí nemá cenu jezdit tak mám 2 termíny pos sobě jedem svým vozem.. takže se asi nepotkáme ;) možná budeme mít stejnou chatku.. my jsme nuceni kvůle zavřené školce jet právě v srpnu a co znám lidi tak říkají že v srpnu je tam stěhování národů.. Z Vašeho příspěvku usuzuji že jste tam byli většinou v srpnu a i když jste tento termín nemuseli.. ej to tam opravdu v tom 8 měsíci tak hrozné?? díky za opově´d..

 • Anonym (1)
Evča565
15.07.2011 12:59 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

Dobrý den, tím stěhováním národů možná Vaši známí mysleli to, že v srpnu začínají Italům prázdniny. Takže na silnicích je větší provoz, ti z jihu jedou na sever a ze severu na jih. V rezidenci je, mimo chatek, apartmánů, taky hotel. Ten je obsazen většinou Italama. Vlastně tam taky stojí pár domů, kde jsou také jen Italové. Chatky a apartmány má pronajaty CK Victoria, takže tam jsou Češi. Rezidence má svoji pláž se slunečníkama, nikdy jsme nepocítili nějakou přelidněnost. Kousek vedle je větší kemp Stella del Sud, tam už je těch lidiček trochu víc. Mají taky svoji pláž. Teď nevím jestli mezi těmito plážemí je městská, nebo až blíž k městečku Lido del Sole. My jezdíme pouze autobusem, možná se dá vyjet i někam mimo. Třeba bude vědět delegátka. Pokud jste tam ještě nebyli, tak něco málo postřehů. V některých chatkách jsou deky velké, takže aby vešli do normálního povlečení,musí se složit a tak si beru vždy spínací špendlíky, abych rohy sepla, jinak se to v povlečení krčí, neboli muchlá. Taky je dobré si vzít svůj ostřejší nůž. Pokud si sami budete vařit, tak nějaký hrnec nebo kastrolek navíc, vybavení tam je, ale pokud nedoplnili, nám to nestačilo. Varné konvice nedoporučuji. Vyhazují pojistky. To jsou takové malé postřehy za tu dobu co tam jezdíme, ne závady, protože jinak je tam krásně. Kdyby jste měl ještě nějakou otázku, klidně napište. Budu-li vědět, podělím se o poznatky.

 • Anonym (1)
Dalibor.sik 15.07.2011 13:08
Re: CK Victoria 

děkuji.... něco jsem už na netu vyštrachal.. i to že pitná voda v chatkách je asi upravena odsolováním tudíž na vaření dobrá ale na pití moc ne.. prej je uprostřed nějaká fintána nebo co odkaď si lze brát vodu a ta je tam prý i na pití dobrá.. no mne hodně zajímají srpnové ceny tam prý jsou vyšponoány nahoru.. jo budem si vařit sami ale občas si dáme něco na místě tak chci vědět kolik si mám vzít.. ;) :D

 • Anonym (1)
 • Anonym (3)
Evča565
15.07.2011 20:08 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

S tou vodou je to tak. V chatce na vaření, a kousek od chatek, je něco jako hydrant, mezi parkujícími auty, kde se bere voda na pití. My z ní vařili i kávu a čaj. Nevím jestli už to nedoplnili, ale chybí tam alespoň 5-ti litrový kanystřík, aby člověk nemusel běhat často. Řešili jsme to již prázdnými plastovými flaškami od pití, co jsme měli na cestu. Teplá voda teče pořád.
Přiznám se , že ceny si moc nepamatuji. Zmrzlinu jsme si kupovali za 1,5 euro a za tuto cenu si mužete říci o dva druhy. Byla i za 2 eu a 2,5 eu, ale to už jsou moc velké kopce. Vždy to mají napsáno u pokladny, kde nejprve zaplatíte, dostanete lísteček a pak jdete k pultu si vybrat, buď do oplatku nebo tam mají takové malé umělohmotné barevné misečky a k tomu malou lžičku. To se nám líbilo, protože zmrzka netekla, jako z oplatku. Meloun myslím 0,50 eu za kg. Ale zadejte si www.cicala.cz/italie/imformace/ a tam se dozvíte víc. A taky něco o oblasti, kam pojedete (Puglia). Něco se dá vyčíst i v diskuzi o Itálii (Klábrie ceny potravin nebo Ceny v Itálii). Už se Vám to krátí, pokud budete mít čas až se vrátite, napište sem pár poznatků. Příjemnou cestu a šťastný návrat.

 • Anonym (1)
Evča565
15.07.2011 20:37 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

omlouvám se : www.cicala.cz/italie/informace/

 • Anonym (2)
Dalibor.sik 15.07.2011 20:45
Re: CK Victoria 

OK už se koukám.. díky moc... no kolega se teď vrátil s bibione.. byl tam přelom 6 a 7 měsíce a co on mi říkal o cenách a to nebyl srpen tak jsem se dot zhrozil.. ale dle Vašeho odkazu to je úplně o něčem jiném.. ;) OK jak stihnu dím vědět.. ale vy odjíždíte 22 a my se práve 22 vracíme.. mám kamarádku v Bolzanu tak se tam chceme po cestě z5 zastavit..

 • Anonym (2)
 • Anonym (1)
Evča565
16.07.2011 10:21 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

My v Bibione nebyli, respektive nikde na severu, ale také od známých vím, že ceny na severu a jihu se nedají srovnávat. Mně přijde, že jih je ještě takový normální, nepřelidněný, prostě rekreační. Střediska Bibione, Caorle, Rimini a podobná, hodně navštěvuji Češi a samozřejmě i jiní, protože je to pro nás vzdálenostně dostupné, a ceny jsou tomu asi přizpůsobeny. Jihu se to zatím nedotklo. Když jedeme dva dospělí, máme tak 450 eu dohromady. Kupujeme na místě hlavně ovoce, zeleninu, pečivo, zmrzku, pizu, nějaké ty těstoviny, olivový olej něco od drogérie a zbude i na nějaké to oblečení hlavně pro vnučky. Nesmím zapomenout na slunečníky na pláži, ale to nevyužíváme každý den. Ovšem rok od roku to může být jiné, jako u nás. Tak si to myslím já, možná někdo má jiný názor. Přeji příjemnou dovolenou a věřím, že se Vám tam bude líbit.

 • Anonym (2)
 • Anonym (1)
Dalibor.sik 16.07.2011 20:34
Re: CK Victoria 

OK díky... no my už raději moc hotovosti neberem a spoléháme se na kartu.. předpokládám, že tam to nebude problém.. tedy ne že bychom nic nebrali ale ne vše co utratíme... ;) vychází to i levněji...
Děkuji za přání a po návratu určitě písnu... rovněž i já přeji krásný pobyt.. my vyjíždíme z Jablunkova.. asi neznáte ale máme to dost "štreku" tak se trošku obáváme cesty ale snad to zvládnem jedeme přes slováky...

Dalibor.sik 16.07.2011 20:49
Re: CK Victoria 

ještě jsem se chtěl zeptat.. pár lidí zde na orbionu v recenzích chatky kritizují.. matrace. čistotu apod.. jak je to s Vaší zkušeností? byli jste s dětma jak my pojedem takže Váš názor mne zajímá.. ne nároční nejsme ale hnilobný pach a špínu nemusíme (tak jak to píší právě ti lidé) pak něco psali o placené pláži.. ne lehátkách ale přímo pláži.. v katalogu CK byla pláž zdarma ne?
budu rád když mi k tomu něco řeknete.. děkuji mnohokrát

 • Anonym (1)
Evča565
16.07.2011 23:11 90.177.173.***
Re: CK Victoria 

Karta určitě nebude problém. Zkušenost s tím ale nemám. V loňském roce jsem ji ještě neměla a letos si na tento způsob placení zatím zvykám. My vyjíždíme z Přerova, což je taky Morava, ale kousek blíž k Italskému cíli. Autobus to zvláda i s povinnýma přestávkama za 20 hodin a to z Brna, cestu do Brna nepočítám.
Co se týká pláží, tak rezidence Adria má svoji soukromou pláž a ta se neplatí, ta je pro rekreanty z rezidence. Platí se jen slunečník+2 lehátka. V loňském roce to bylo 6 eu (sleva pro hosty rezidence),na ostatních plážích je to poměrně dražší. Pro lístek se chodilo do hotelu na recepci, dal se plavčíkovi na pláži a ten Vám slunečník otevřel. Většinou první řadu zabírali Taloši, s tím se tak nějak musel člověk smířit, nám to nevadilo, jen blíž k vodě má člověk větší přehled o dětech. Slunečník je na celý den, když půjdete na jídlo, necháte si tam bez obav třeba ručník. U bazénu je to zase tak, že když odcházíte, musíte si ručník vzít s sebou. Tím myslím, že se nesmí lehátka blokovat. Jinak tam se nic neplatí.
A k matracím - my také nejsme nároční a měli jsme asi štěstí, nic podobného co zmiňujete nás nepotkalo. Byli jsme ale svědky, kdy manželé s dvěma dětmi chatku nepřevzali a musela ji delegátka napřed uklidit. Chatky nejsou nové, možná by už nějakou tu údržbu snesly a když bude člověk chtít, vždycky něco najde. Již zmiňovaná rodina pak uplatňovala slevu z ubytování. Paradoxem potom bylo, alespoň pro nás ostatní, když jsme jich neviděli mezi náma na upravené soukromé pláži, ale chodili na veřejnou. Ale k věci, je lepší si vzít prostěradla s gumičkou než klasická. Jinak matrace jsou dost měkké a patrové postele mají dost pružné, takové ty kovové rošty, říkám tomu trampolína (pro lehčí váhy, třeba právě děti). V druhé místnosti jsou dvě postele, kde jsme původně měli také ty pružné rošty. Na tom se ale nedalo spát, tak jsme požádali delegátku a ta zařídila výměnu za dřevěné. Snad se nám opět podaří a budeme v chatce č.11. Možná bych ještě přidala - určitě má paní, třeba na úklid, kousky hader, vemte pár s sebou, budou se hodit. Třeba na sporák, který je na plynovou bombu, ale ten plyn tak černá, že jsou i hrnce až do půli černé. A navíc se te plyn špatně seřizuje. Co se nám ještě hodilo byl vlastní, oblíbený 1/4 l hrnek na kávu nebo čaj. Tam jsou jen malé šálky a sklenice. Příbory jsou nerezové. A nesmí se zapomenout na štamprdlátka, ty tam nejsou a jedna zdravotní po ránu musí být i jako prevence. Opět jsem se rozepsala. Na závěr - dobré je si chatku pořádně přebrat, závady nahlásit delegátce a podle toho z jaké kategorie ta závada je, odstraní ji místní údržbář. Škoda, že sem nejde dát pár fotek, ale zkusím se zaregistrovat, a tam dát nějaké fotky. Ale nevím jestli to bude ještě dnes. Nejsem v tom moc zběhlá.

 • Anonym (1)
 • Anonym (1)
Dalibor.sik 17.07.2011 16:57
Re: CK Victoria 

děkuji za pro mne nezaplatiteln infa.. ;) štamprdle jsou základ to víme.. ;) vždy bereme nějaké sebou.. je to povinná výbava.. :D trošku mne mrzí ten slunečník resp. lehátka že nejsou u moře právě kvůli dětem máme 4 a 3 roky.. ale nějak jsme to zvládli jinde zvládnem to i tam... ;) fotky by byla ideální.. pokud si dáte zde do recenzí vyhledat Adria.. bude tam právě ten popis který mne vyděsil (shnilá ovčí hlava apod.) my vyjíždíme 5.8. ještě čekáme na info z CK kdy máme 6.8 dojet na místo.. na cca půl cestě máme zajištěn hotel ve Farraře (Farrara - nevím jak se to skloňuje italsky neumím ;) ) takže do té doby jsem zde na orbionu několikrát denně a pořád něco čenichám.. přeji krásný den

 • Anonym (1)
Evča565 17.07.2011 17:06
Re: CK Victoria 

Tak snad se mi podařilo zaregistrovat se. Takže na mém profilu je pár fotek k přiblížení prostředí.

 • Anonym (1)
Dalibor.sik 17.07.2011 17:50
Re: CK Victoria 

děkuji.. už jsem se koukal... je tom tam vcelku hezké.... takže ještě jednou díky za fota.. řeknou více než tisíce slov.. mimochodem to co jste popisovali o těch co nakonec chodili na veřejnou pláž... mám dojem že něco takového bylo i v té recenzi.. zda to taky nebyli oni.. sice recenze psána v březnu letos.. ale.. však se podívejte přidávám odkaz...

http://italie.orbion.cz/hotely/adria-1759/

 • Anonym (1)
 • Anonym (5)
Evča565 17.07.2011 18:27
Re: CK Victoria 

Dost podobný příběh, ale foto bylo z r.2008 a my tam byli až v 2009. A ta pláž je opravdu zadarmo, je vyhrazena pouze pro rekreanty z Adrie, jen ten slunečních se platí. Ale taky nemusí, pak si může člověk rozložit věci až za poslední řadou slunečníků. Ti z našeho turnusu, chtěli slevu z ubytování, to z toho chování bylo vidět. Jinak ještě, autem se dá vyjet až k chatce, takže věci nemusíte tahat nijak daleko a hned pod chatkama nebo vedle hotelu je parkoviště. Jediné co nám mírně vadilo, byla tma u sporáku a pohled z tzv. obývacího prostoru do zdi. Ale byli jsme stejně pořád někde a čas jídla trávili na terase, že to nebylo tak hrozné.
Taky mne zarazilo, že jich někdo nebo něco budilo v osm hodin. V tuto dobu už jsme byli po snídani a plánovali program. Je tam jedna chatka, která je blíž klimatizaci pro hotel, ta spíš trochu narušovala pohodu při večerní kávě. Ale to člověk slyšel tak tři dny a pak už to nevnímal. Jak tak píši, nemůžu se už dočkat. Zdravím.

Draha
17.07.2011 18:38 77.48.233.***
Re: CK Victoria 

Před týdnem jsme se z této destinace vrátili. Jeli jsme s CK Victoria. Moc příjemní řidiči. Dokonce nám k snídani ohřáli párečky a nemuseli jsme jíst téměř den starou svačinu přechovávanou půl dne v zavazadle na slunci. Vše klaplo téměř na minutu, žádné zpoždění. I autobus byl pohodlný. Při mé výšce mívám problémy.
Nedaleko kempu najdete restauraci Gazebo, kde je český personál, TOČENÉ STAROBRNO a 20% sleva pro našince.
Někdo se tu zmiňoval o výletu na Tremiti. Ten dobře zvažte, zvlášť, pokud máte menší děti. Je tam opravdu horko. Krásná a zachovalá pevnost a spalující slunce. Je tam i koupání, nádherně čisté moře, ryby kolem. Ale mrňavá pláž, kam se nevejdete. Do moře se dá vlézt i ze skalisek, jenže to trošku klouže a občas narazíte na ježka.
Nám zajišťovala pobyt CK Gracie v kempu asi 10 km od Vašeho. Chatky pod borovicemi, pitná voda, čisto, vyhřívaný bazén, klid a úžasný personál: http://www.villaggiointernazionale.net/
To jsem se rozepsala... Tak přeji hezkou dovolenou.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@