Luděk Prušák
24.09.2007 10:28 83.208.15.***
Díky Shenkos 

Byli jsme s Shenkosem v Egyptě a vše klapalo O.K.Máme s nimi dobré zkušenosti a to jsme se v rámci Hurkgády stěhovali z hotelu Bella Vista do See Star,obě místa byla něčím zajímavá a byli jsme fakt spokojeni takže s Shenkosem pojedeme ještě jednou do konce tohoto roku!Už jsme toho procestovali dost a myslím,že náš názor je objektivní.Navíc při odbíjené jsem si poranil nohu a i ošetření bylo na úrovni.

  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Love 26.10.2007 19:45
RE: Díky Shenkos 

S Shenkosem jse byla 3krát a určitě ne naposledy, vždy byli super ;-)

a.cassie
29.10.2007 17:18 81.19.4.***
RE: RE: Díky Shenkos 

Souhlasím, ze shenkosem jsem byla po druhé a musím říct, že absolutní spokojenost. Skvělý služby počínajíc skvělým personálem v brně až delegátku Naďu v Hurghadě. Nelžou, personál je příjemný a když tam přijedete tak Vám nikdo nenaznačuje,že ho obtěžujete narozdíl třeba od sunnydays. Vlezla jsem tam 2 x a pokaždé ani pořádně nepozdravili a strašně je obtěžovalo, že mi museli věnovat chvilku ze svého času.Děs!!! Shenkos dobrý, doufám, že mě nezklamou a příště bude dovolená zase příjemná a hezká. ;-)

Love 29.10.2007 18:04
RE: RE: RE: Díky Shenkos 

a.cassie, jéé my jsme měli Nadu 2krát, je super, ale škoda že odjela Barbara, ta byla tak dobrá :-D No tak Sunny days , no coment, šla jsem jednou do té cestovky a nikdy víc :-?

a.cassie
30.10.2007 18:43 81.19.4.***
RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

no to se nedivím, ale nestalo se mi to pouze u sunnydayss ale také třeba u blustylu a také hrůza je firotour. no ta Barbara teda nic moc.. spíš ta Naďa, ta byla a je fakt super.

pedro+
22.09.2008 11:18 193.85.230.***
RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Naďa už není....

ahramad 29.09.2008 16:09
RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Pedro+ : Jakto? Copak se stalo s Nadjou? Byla skutečně dobrá delegátka...

evajsek1 04.10.2008 20:36
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Já se vrátila 3.10. z Hurghady a musím konstatovat že letošní delegátky CK Shenkos byly nejhorší za dobu tří let co s touto CK jezdim do Egypta.Taky změnili Egyptskou cestovku a delegáti téhle CK to byl úplný děs.Normální bylo nedodržování domluvených časů odjezdů na zájezdy nebo třeba k odletu,vždy bylo zpoždění aspoň hodinové.Na letiště k odletu přijíždí klienti této CK vždy poslední, dalo by se říct na poslední chvíli.Chystám se napsat do Olomoucké centrály aby s tím pro příští rok něco udělali pokud nechtějí přijít o klienty.

pedro+
29.10.2008 08:48 193.85.230.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Nevím, co se stalo s Nadjou, jen že odešla...
Škoda, po zářijové dovolené ve mně dříme příspěvek "Bella Vista po roce". Snad se rozhoupu a napíšu to. Bylo pár věcí, které se mi nelíbily. Ne tak na Bella Vistě, ale na Shenkosu.

Love 09.11.2008 21:17
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

pedro+ mám podobné pocity se Shenkosem jsem byla v Egyptě 4krát a pocituji že je to rok od roku horší, ale i přes to na ně asi nezanevřu 8-) i když občas jsem měla hrozné nervy......

pedro+ 08.12.2008 12:17
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Shenkos – Bella Vista po roce
Stručně: Bella Vista dobrý. Jen těch manažerů přibývá a většina normálních kluků se honí.
Nelíbilo se mi jednání Shenkosu. Dívenky nestíhají, ale snaží se pomocí sesterské egyptské CK opět vymáhat bakšišné. Hloupě, s drzým ceníkem, děti, dospělí, jeden týden, více než jeden týden… Samozřejmě, bakšiš je nezbytný, ale sám si rozhodnu.
Následně jsem jim spolknul návnadu – „pojeďte s námi na výlet!“ okruh Hurghadou. Chá! Okružní jízda (bylo nám to prezentováno jako dárek CK Shenkos – včasný nákup – vánoční sleva, bla bla). Jednalo se o svoz všech turistů, kteří v tom termínu +- přijeli, na jakési nádvoří, kde proběhla hromadná informativní schůzka s prodejem fakultativních výletů. Žvatlavá delegátka (samá zdrobnělinka: moříčko, sluníčko, lodička, rybička, židlička, limonádička, dětičky) nestihala. Dva autobusy naštvaných turistů, nemohoucí holčina (to já ne, to nám takhle nařídili), výhled na ztracené odpoledne, a tak jsme se zvedli, vzali taxi a pokud se nemýlím, plácá tam nesmysly dodnes. Abych byl objektivní, kořeny jsou asi v Shenkosu, málo lidí, tak aby si ušetřili čas, zrušili informativní schůzky na hotelech na úkor času turistů (celou várku najednou).
Vzhledem k tomu, že jsme nic nepotřebovali, na slibované dárečky, zájezd a pod. jsme se vykašlali, tak spokojenost.
Pro pobavení ještě drobnost. Něktěří naivní turisti se domáhali vrácení „bakšišného“ neboli organizačních poplatků… co peklo pohltí… napište žádost, trojmo, nejlépe v angličtině…

Love 14.12.2008 21:25
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Že máme platit bakšišné jsme se dozvěděli až v autobuse( jo a když jsme odjížděli domů, tak jsme se dozvěděli, že jsme to platit nemuseli 8-O )
P.S. for Pedro: přítel se z BV snaží uniknout, mělo by tam být těch "opravdu pracujících" víc 8-)

Bumbikm 17.05.2009 17:03
Nadia 

Tchýně se právě vrátila z Hurghady. Bylo jim řečeno, že Nadju vyrazili. Prej okradla nějaký turisty a ti si stěžovali. No nevím jak ostatní, ale já tomu nevěřím. A vyrazit jedinou slušnou delegátku, která navíc o historii Egypta ví docela hodně?? 8-O Tak to je už úplnej vrchol blbosti!! Jestli někdo ví kam se poděla, tak napište. Klidně měním cestovku ;-)

Pavek Kupka
14.08.2009 13:26 86.136.170.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Díky Shenkos 

Dobry den.Rad bych reagoval na Vas komentar.Pro spolecnost Shenkos jsem pracoval,jako delegat v roce 2004 a popravde jste se trefil do cerneho.Po druhem mesici snahy o spokojenost klienta jsem zjistil,ze snazit se muzete,jak chcete.Nedostatek delegatu,spatna organizace,nezajistene permity pro preklady(tudis nelegalni a pro delegaty nebezpecne).Rozhodl jsem se odstoupit od smlouvy(kterou jsem nikdy nevidel a nebyl jsem sam)a odletet.Pani majitelka mi odmitala hovory a cestovni Kancelar Shenkos mi zaridila,ze mi neumoznili odlet do Prahy diky prekroceni viz pro turisticke lety.Vystehovani z hotelu a narocne zajistovani nebylo nic pekneho.Podarilo se mi odletet z Kahiry s CSA.Ale byla to dobra skola.Jeste v Cechach se mi ozvali rodice jedne divky,ktera na me mela kontakt a pomahal jsem ji ze stejnych duvodu dostat se do Cech.Vim,ze bych mel byt ke spolecnosti Shenko\'s loajalni,ale smlouva neexistovala,takze jsem pro ne vlastne nepracoval.S pozdravem Pavel

Ituš
14.07.2010 14:52 80.188.127.***
RE: Nadia 

Tomu vůbec nevěřte, Shenko´s má totiž ve zvyku o všech lidech co sami odešli (protože se to tam nedá vydržet) tvrdit, že něco provedli.

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@