Nemooo 23.07.2013 10:50
Re: CK INTER ZBIROH 

Včera jsem se vrátila z letošního novinkového zájezdu - Lago di Garda - za poznáním a koupáním.
Zájezd byl jako vždycky perfektně a s láskou připravený, paní průvodkyně Jana Andělová, měla zájezd skvěle nachystaný. Jako vždy milí a velmi ochotní řidiči, kteří by pro klienta udělali první poslední a v neposlední řadě počasí, které také vyšlo na jedničku.
S CK jezdím již mnoho let a několikrát do roka a tento zájezd, kde si přijde na své milovník památek, hor, člověk, co rád ochutná místní dobroty i plážový povaleč, řadím na jedno z nejkrásnějších míst Evropy, které jsem měla tu čest navštívit. ;-)
Těším se na další poznávání a doufám, že se Zbirohem vyrazím ještě letos... ;-) :-\

 • Anonym (6)
 • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
13.07.2013 20:56 83.208.82.***
Re: CK INTER ZBIROH 

S CK ZBIROH jsme absolvovali již spoustu zájezdů a vždy veliká spokojenost se vším - průvodci, program, ubytování, řidiči. Vřele doporučuji. Věra P.

 • Anonym (5)
 • Anonym (6)
olga
20.11.2013 13:48 193.86.250.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Je výborná, v loňském roce jsem absolvovala obdobný zájezd s CK Mayer. Ve srovnání vychází Inter Zbiroh, jako jasný vítěz.
Obdobní okruh (Maroko) byl levnější, protože jsem nemusela doplácet večeře, hotely byly o 2 třídy lepší než-li u CK Mayer, byl dán dostatečný prostor na osobní volno v jednotlivých lokalitách. Na zpáteční cestě přes Španělsko byly zastávky v Mijas, Malaze, Granadě a Barceloně, nebyl problém se zastávkami na WC ani v Buse nebyl problém. Průvodce byl příjemný, vtipný, vzdělaný a věnoval veškerý svůj čas nám cestovatelům. Nebyl pěstován klientelismus (v Maroku je nutné si brát místní průvodce).
Po překročení hranic s Marokem doporučil kolik Eur si můžeme vyměnit, s tím, že na cestě není problém si směnit další Eura dle potřeby.
Autobus byl velmi pohodlný. Jsem z této CK nadšená.
Vřele doporučuji :-)

 • Anonym (3)
 • Anonym (13)
Slámová Helena
14.02.2014 22:07 109.80.127.***
Re: CK INTER ZBIROH 

výbornou zkušenost z letošního lyžování v Itálii, slušný hotel, strava, lyžování se vydařilo, pan Křikava nás doprovázel a byl velice ochotný. vřele doporučuji!!!

 • Anonym (1)
Adriana24 13.03.2014 22:25
Re: CK INTER ZBIROH 

Dobrý večer,
nemáte prosím Vás někdo zkušenost se zájezdem "Údolím Mosely do Lucemburska"?
Moc děkuji za odpověď! :-)

Neregistrovaný uživatel
15.05.2014 13:17 46.13.171.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Suprová cestovkabyli jsme s nimi několikrát a vždy jsme byli moc spokojeni! :-*

 • Anonym (3)
Marcela Nedbalová
09.12.2014 14:39 93.170.85.***
Re: CK INTER ZBIROH 

S cestovní kanceláří Zbiroh mám velmi dobré zkušenosti. Vřele doporučuji. Nedbalová :-D

 • Anonym (1)
Michal
07.01.2015 11:27 90.177.240.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Byli jsme na poznávačce ve Finsku a spokojenost. Cesta autobusem je sice dlouhá a vyčerpávající ale přežít se dá. Se společností nebyly žádné problémy, vše v naprostém pořádku. Pan průvodce byl v pohodě a vše zařídil a vysvětlil. Nemůžu si stěžovat

Neregistrovaný uživatel
06.11.2016 14:46 37.48.34.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Popsany pribeh je z loňskeho roku, ale presto stale zivy!!
Tak moje zkusennost sCK Zbiroh je velmi trpka!!
Pri odjezdu z Prahy jsem zjistila, ze nemam doklady, penize, no zkratka nechala vsechny dulezite veci v batuzku v manzelove aute, ktery mne k odjezdu autobusu doprovazel(22:00vecer)
Okamzite jsem manzela kontaktovala, aby se co nejrychleji vratil ( na misto odjezdu a privezl vse co nejrychleji) bohuzel ridic ani vedouci zajezdu -shodou okolnosti i vedouci CK byli neuprosni a s autobusem se rozjeli na presny cas!!
Autobus uhanel vice nez 100km/. hod. smerem na ČB na hranice
Manzel dohanel autobus obrovskou rychlosti. Marne bylo proseni, aby ridic trochu rychlost zvolnil, spise naopak, postupne jsem nabyla dojmu,ze nas muze manzel eventualne dohnat az v Italii.
Po dvou hodinach honicky jsem byla rak vystresovana aby se mu neco nestalo, ze bych nejradeji z autobusu vystoupila a nikam nejela. Po dvou hodinach nas dohnal .Muj hodny manzel mne presvedcil behem predavani batuzku, abych preci jen zajezd absolvovala.
Ridic ani vedouci ,bohuzel, neprojevili jakoukoli empatii . Ba, naopak trvali na svem, ze harmonogram musi pokracovat stuj co stuj. Diky prekazce na silnici musel ridic konecne ubrat na rychlosti a memu manzelovi se konecne cca v 00:30 podarilo autobus dohnat bez nehody!! Nastesti
Zajezd do Italie na lyzovani (Andalo) byl pro mne spise trestem! K samotnemu zajezdu:
Denne je povinnost vstavat nejpozdeji v 6:45 abyste stihli autobus, ktery v 8:00 presne!! odjizdi od hotelu. Cestujete vice nez hodinu na misto lyzovani
Jakekoli zpozdeni je peskovano jako pri lyzarskem skolnim zajezdu
Stravovani : v hotelu je to mix mezi nemeckou a ceskou kuchyni, s italskou to nema nic spolecneho
Pruvodce: rado by familierni chovani je velmi neprijemne- velmi pripominajici Karly z Ucastniku zajezdu"
Autobus: ani spickou lyzarske boty se autobusu nesmite dotknout!! To je bedlive kontrolovano po celou dobu neprijemneho denniho prezouvani pred autobusem na snehu , ledu mokru
Duvodem byl pry novy autobus( takze - prezouvat!!! Nespinit!! Neopirat!!
Jediny pozitivni bod zajezdu bylo stredisko Andalo, ale to bylo opravdu od mista pobytu daleko( pres hodinu jizdy)
Beda, kdybyste meli nejakou ranni nevolnost!! Zustanete v hotelu a bsta!!
Ubytovani: na samote u lesa, bazen?? Studeny a pobyt v nem velmi omezeny
Zaver: tento zajezd a s touto CK, timto ridicem a timto pruvodcem uz nikdy!!!!
Rozhodne nedoporucuji. Pokud chcete mit klid a pohodu pokud chcete mir pocit ze vas nikdo nebuzeruje, stale neradi co by bylo lepe apod
Radeji si priplatte a budete bydlet lepe, blizko strediska, a budete mit hlavne POHODU

 • Anonym (3)
 • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 15:28 93.91.49.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Úplně s vámi cítím, za mně rozhodně tahle CK Zbiroh nikdy! Ty autobusy mají asi už dlouho nové, my si zase museli pulírovat boty před vstupem, protože jsme byli na všesovištích. Neřeknu, každý očistí, ale aby mě před vstupem řidič kontrolovat jak malé dítě. Toto nemám za svoje peníze opravdu zapotřebí.

 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 15:30 93.91.49.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Jo a připravte se na to, že Vám tady jistě fan club této cestovky vynadá, že jste vybíravá a nemáte si nic zapomínat, že je to Vaše chyba.

 • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2016 18:15 217.30.65.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Dobrý den, nedá mně to a musím zareagovat na diskuzi CK Zbiroh. S touto CK jsme byli letos na přelomu září a října na poznávacím zájezdu v Andaluzii. Zájezd byl naprosto dokonale připraven a dokonce v nejlepší roční dobu - již není spalující vedro, ale horko stále bylo a na koupání a výlety ideální.Průvodce pan Rezler byl nejlepší, kterého jsme mohli dostat. Měl dokonalé znalosti o Španělsku, ať o historii, tak o místních poměrech, i geografii, o přírodě, celou cestu vždy ve vhodnou chvíli říkal zajímavosti ze země a upozorňoval na krajinu (např. na pomerančové a olivovníkové plantáže apod). Mezitím promítal filmy o dané tématice (např. historie), ne nějaké akční filmy, jak cestovky dělají.
Po cestě byly dvě ubytování (než jsme dorazili až na jih),takže žádné únavné noční přejezdy. Ubytování bylo nádherné v krásném hotelu u moře a s bohatou polopenzí, ze kterého jsme pak dělali výlety.Navštívili jsme ty nejkrásnější a nejvýznamnější památky jako např. Granadu a s tím spojenou Alhambru.Dokonce jsme byli až na Gibraltaru. Za velmi přijatelnou cenu jsme viděli maximum z Andaluzie (včetně Malagy a Cordoby)a nevím o ničem, ani o sebemenší maličkosti, kterou bych mohla vytknout.Cesta byla bezpečná, řidiči spolehliví. V zájezdu s námi byl 78letý pán , který s touto CK jel už po šestnácté a téměř všichni účastníci byli s touto CK vícekrát.Tuto CK mohu jen doporučit a dokonce jsme si jí vybrali na cestu do Španělska na základě skvělých recenzí, které jsme získali právě zde na Orbionu. Určitě bychom chtěli jet s nimi zase.Jak píše paní níže, že je honil manžel autem a že se muselo odjíždět od hotelu v 8, tak snad je jasné, když někam jedu, že si v první a i v poslední řadě a znova ještě před odchodem z domova zkontroluji doklady, peníze, případně voucher, to se zkrátka zapomenout nesmí, co kdyby letěla a nejela busem?. A od hotelu jsme my odjížděli v 9.00, příp. v 9.30, aby se lidi v klidu nasnídali a bylo to akorát.Tak se měla paní napřed zeptat v CK. Já se na vše zeptala podrobně, než jsem do toho šla, volala jsem do CK 2x a bez problémů se mnou vše prohovořili a vysvětlili a byli velmi příjemní.

 • Anonym (3)
 • Anonym (5)
Nemooo 13.12.2016 13:11
Re: CK INTER ZBIROH 

Tak koukám, různými názory se to tu poslední dobou jen hemží.
Co člověk, to originál a zavděčit se všem, to prostě nejde!
S CK jezdím více, než 10 let, minimálně jednou ročně. Letos Bretan a teď na podzim Benátky.
Ano, u obou zájezdů se vyskytly drobné chybky, ale o to větší adrenalin to byl a já osobně si to velmi užila!
Cestou do Bretane se rozbila klima. Paní průvodkyně Bára dala hlasovat, zda se bus na 2,3 dny odstavi a udělá se náhradní plán a nebo se pojede dle programu a hold ty přejezdy člověk nějak přežije a vydrží ... Jedna jediná paní hlasovala pro to, aby se bus dal opravit.
Nechápu proto ty klienty, kteří v průběhu zájezdu drzkovali, že se v buse nedá dýchat, že je vedro a tak. Hluboce smekám před pány řidiči Pavlem a Martinem, kteří na tom byli úplně nejhůř, než kdokoli jiný z klientů a nedali to na sobě znát a chovali se velmi profesionálně, lidský, kamaradsky.
Zájezd byl excelentne připraven a už jednání s CK při objednávce zájezdu hovoří o tom, že nejde jen o to, jenom prodat, ale hlavně o to, aby klient něco nového poznal, zažil a dobila baterky.
Bretan má kouzelnou, malebnou přírodu, výbornou kuchyni, víno a přátelské obyvatelé. Když se tohle všechno dá dohromady, tak nějaká rozbitá klima přece nikoho nemůže rozházet, nebo ano?
A podzimní zájezd do Benátek s paní průvodkyni Janou Andelovou a panem řidičem Vaškem také naprosto dokonalá!
Byla trochu aqua alta - vysoká voda, ale mě osobně to přišlo velmi zajímavé a zvláštní, to doma neuvidím ...
Paní průvodkyně po dobu vysoké vody měla vymyšlený náhradní plán, jak se zatopenym místům vyhnout, tak super!
Navštívila s klienty různá muzea a Dozeci palác a já měla vlastní plány, takže za mě paráda!
Vždyť nikde není napsané, že musíte hodit za průvodkyni jako stádo, naopak, i v jednotlivci si lze takový poznávací zájezd náramně užít i po svém, když vás neberou muzea, jako třeba mě ...
A ještě musím poznamenat jedno ... když už teda musíte mít ke všemu připomínky, zkuste si promítnout, co práce mají ti, co zájezd připravují, aby byl klient co nejspokojenejsi a vždy se najde nějaký rypak, který to za zdí úplnou, ale úplnou kravinou.
Sakra, lidi,, když chcete prudit, tak sedte doma a ne otravujte okolí a klienty, kterým se zájezd a vše okolo líbí, akorát sirite negativní energii, která se pak přenáší na ostatní a to není nic dobrého.
A teď do mě

 • Anonym (4)
 • joskyn
 • Anonym (11)
Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 17:21 46.23.62.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Před čtyřiceti lety jsem navštívil Kyjev, Moskvu a tehdy ještě Leningrad. Sídlo ruských carů. Ermitáž, Carskoje Selo.......!

Léta jsem sliboval manželce, že se tam spolu jednou podíváme.

Náhoda. Známí hovořili o cestovní kanceláři ve Zbirohu. Teelefon, obratem zaslán
katalog.
Senzační nabídka - zájezd č.91987 - Prázdninový Petrohrad. Přes Němesko, Dánsko, ˇSvédsko, Finsko, Rusko - Petrohrad.

Nádhera. Ale - je vůbec tato CK schopna zorganizovat tak složitou, náročnou, přes pět států vedoucí trasu bez komplikací?

Stalo se! Perfektní průjezd včetně trajektů, ubytování na lodích. Skvělá práce řidičů.
Dokonalá znalost historie Skandinávie, s kterou nás seznamovala naše delegátka ve Stockholmu, Helsinkách a především v Petrohradu si zaslouží obdiv a uznání. M.j. proloženo laskavým humorem při dlouhých přejezdech
a procházkách.

CK INTER Zbiroh připravila perfektní zájezd.
Díky vysoce profesionální práci řidičů, pánů Milanů Nájemníka a Knolla,
obdivuhodným znalostem a perfektnímu podání delegátky našeho busu paní Báry Stlukové, jsme prožili nezapomenutelné.

Končíme slovy - s touto "cestovkou" , pokud zdraví a finance dovolí, "kamkoliv
a kdykoliv"
A díky, cestovko ze Zbirohu.

S pozdravem a přáním dalších skvělých zájezdů
Vlastimila a Josef Kellichovi z Pušperku

 • Anonym (7)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@