A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

svatební cesta

| Luciferka
Luciferka
Ahojky, potřebuju poradit, kam na svatební cestu. Chtěli bychom exotiku, takový ráj na zemi, určitě víte jak to myslím. Plánujeme ji uskutečnit v období 09/2011 do 12/2011. Nejlépe na 12 dní, all inclusive. Ale chtěli bychom se vejít do 80000 pro oba, myslíte ž je to reálné?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Luciferka 17.05.2011 13:12
svatební cesta 

Ahojky, potřebuju poradit, kam na svatební cestu. Chtěli bychom exotiku, takový ráj na zemi, určitě víte jak to myslím. Plánujeme ji uskutečnit v období 09/2011 do 12/2011. Nejlépe na 12 dní, all inclusive. Ale chtěli bychom se vejít do 80000 pro oba, myslíte ž je to reálné?

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Nicol
24.06.2011 14:13 85.135.67.***
Re: svatební cesta 

Ahoj můžu doporučit cestovní kancelář Blue Marlin, specializují se na svatební cesty na Mauritius, Maledivy aj.. Jedeme s nimi příští rok na svatbu spojenou se svatební cestou. Navíc pokud vás čeká předtím svatba nabízí mnoho slev pro novomanžele, jako sleva 50procent a více na ubytování pro nevěstu. Slevy se liší podle hotelů.
Zkus mrknout na jejich stránky, mají výborné recenze :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
alenka beranová
31.10.2013 21:23 89.24.132.***
svatební cesta mauricius 

ahoj, chceme jet na svatební cestu na mauricius. nemáte někdo zkušenost s blue mauricius - přidala jsem si je na FB a moc se mi jejich stránky líbí. ale nevím, zda je lepší jet s nimi nebo na vlastní pěst...někdo nějakou zkušenost

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
kamilka lentilka
12.11.2013 17:19 89.177.8.***
Re: svatební cesta mauricius 

Ahoj, taky jsem koukala na Mauritius ;-) ... Já teda zatím nevím, kolik vybereme na svatbě penízků, ale myslím, že by to na Mauritius mohlo vystačit ;-) Na Blue-mauritius jsou nádherné fotečky a velká nabídka všech možných hotelů a aktivit ... nevím, co si vybrat! <3 Je toho tolik! Kdybyste měl někdo osobní zkušenost, dejte prosím echo 8-) Díky za tipy :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
sindelarova
27.02.2014 15:06 91.224.48.***
Re: svatební cesta mauricius 

Můžu doporučit Modý Maurícius, jsou to odborníci a se vším vám poradí. Svatební cesta nás vyšla levněji, než kdybychom se brali doma a byla to pohádka...
S Blue mauritius mám zkušenost s neosobním přístupem, nabídku od nich jsem radši odmítla, přece jen jsem u svatby nechtěla riskovat, nezdáli se mi.

Karolína
30.04.2015 18:10 77.109.141.***
Svatební cesta 

Ahoj všichni, chtěli bychom s budoucím manželem na svatební cestu někdy na podzim až zima někam do exotiky. S vyšší cenou počítáme. Existuje nějaká cestovna, co zařizuje svatební cesty? nebo jste jeli na normální all exclusive zájezd?

Kamča
23.07.2015 10:45 90.176.210.***
Re: Svatební cesta 

Ahoj my jsme jeli na svatebni cestu pres svatebnicesta eu. Byli jsme minuly rok v listopadu v Karibiku a bylo to skvely! Navic oni zarizuji treba i svatby v zahranici kdyby jste nad tim taky premyslely staci se zeptat poradce, ktereho vam prideli- vsichni jsou moc profesionalni :-) byl to vsechno takove jako jsem si vysnila uz jako pubertacka :-)

• Anonym (1)
admin2 17.08.2015 09:26
admin 

Dobrý den,

prosím navrhuji, pro ty, kteří zde chtějí inzerovat, aby si založili diskuzní vlákno v kategorii inzerce a sem na něj pouze odkazovali. Takto porušujeme podmínky webu, i když jsou tyto informace určitě cenné.

Zdraví Zuzana

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.03.2016 10:18 83.240.29.***
Re: svatební cesta 

Ahojky z osobni zkusenosti bych dopoorucila Maledivy :)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.03.2016 11:57 188.175.134.***
Re: Svatební cesta 

Zkuste plavbu Karibikem! Super záležitost, nebudete litovat! :-)

• Anonym (1)
  • doktor23
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze