A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

svatební cesta

| Luciferka
Luciferka
Ahojky, potřebuju poradit, kam na svatební cestu. Chtěli bychom exotiku, takový ráj na zemi, určitě víte jak to myslím. Plánujeme ji uskutečnit v období 09/2011 do 12/2011. Nejlépe na 12 dní, all inclusive. Ale chtěli bychom se vejít do 80000 pro oba, myslíte ž je to reálné?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dafne202 19.05.2016 19:03
Ouway 

Ou, když tak tady na to koukám, tak každý druhý příspěvek je inzertní. Chudák tazatelka, to si rovnou mohla poslat poptávku do CK. :-)) Jinak abych nebyla úplně offtopic, za ty peníze by se dal podle mě sehnat nějaký Karibik..co třeba taková Dominikána? :)

Karolína
30.04.2015 18:10 77.109.141.***
Svatební cesta 

Ahoj všichni, chtěli bychom s budoucím manželem na svatební cestu někdy na podzim až zima někam do exotiky. S vyšší cenou počítáme. Existuje nějaká cestovna, co zařizuje svatební cesty? nebo jste jeli na normální all exclusive zájezd?

alenka beranová
31.10.2013 21:23 89.24.132.***
svatební cesta mauricius 

ahoj, chceme jet na svatební cestu na mauricius. nemáte někdo zkušenost s blue mauricius - přidala jsem si je na FB a moc se mi jejich stránky líbí. ale nevím, zda je lepší jet s nimi nebo na vlastní pěst...někdo nějakou zkušenost

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
Luciferka 17.05.2011 13:12
svatební cesta 

Ahojky, potřebuju poradit, kam na svatební cestu. Chtěli bychom exotiku, takový ráj na zemi, určitě víte jak to myslím. Plánujeme ji uskutečnit v období 09/2011 do 12/2011. Nejlépe na 12 dní, all inclusive. Ale chtěli bychom se vejít do 80000 pro oba, myslíte ž je to reálné?

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze