A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na Galateu

| Jan Rosol
Pozor na tuto cestovku. Asi jsme měli i trochu smůly, ale nadstardandní ubytování ve "vykradeném" apartmánu stálo opravdu za to. Výhled do Shrekovi bažiny, brouci jak pětikoruny, v apartmánu, kde měla být pračka, TV atd. nebyly ani hluboké talíře, o např. lampičce u postele ani nemluvě. Vedle od stejné CK rodina z Ostravy, přemístila se tam ze zatracovaného Bibione a kdyby mohla (nebyli tam autem) ujela by jako my po třech dnech. Na zprávu o stavu tohoto úžasného pobytu z CK Galatea nereagovali. Již nikdy s CK Galatea ani přes www.zajezdy.cz. Tam mi to užásňákovo dohodili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Iriska 07.09.2009 10:02
RE: RE: RE: Pozor na Galateu 

Micáku,
mám Na Vás dotaz, nevíte náhodou, zda u tyče od slunečníků tančí i nazí delegáti (muži) ? Pokud ano, doporučte mi cestovku, budete laskav :-P :-P :-P :-P
Pěkný den

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
micák 06.09.2009 20:05
RE: RE: Pozor na Galateu 

To jste nepochopila nový animační program našich CK a CA, který je letošním hitem. Říká se mu adamitský nebo nuda-aerobik a delegátky začínají točením okolo tyče slunečníku nahoře bez v první předváděčce a v druhé části úplně nahé.... :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Iriska 06.09.2009 19:58
RE: RE: RE: RE: Pozor na Galateu 

Nedá mi to nereagovat :-)
sama se ráda opaluji nahoře bez, nemám s tím sebemenší problém, ale pokud bych pracovala jako delegátka a navíc bych nebyla nejmladší, tak bych přeci jen měla mít trochu soudnosti a obnažování bych si mezi turisty, které mám na starosti odpustila, myslím si, že se to opravdu nehodí... :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Hugo 1
06.09.2009 17:32 81.90.173.***
RE: RE: RE: Pozor na Galateu 

Vůbec by mně nevadilo, kdyby delegátka i v úředních hodinách chodila nahoře bez. (Tedy pokud by jí bylo kolem dvaceti)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
DXY
06.09.2009 15:05 80.188.196.***
RE: RE: Pozor na Galateu 

Paní, vy jste mě pobavila s tím prohlášením, že nejste puritánka. To je jako kdybych někomu něco ukradla a tvrdila, že nejsu zlodějka. S delegátkou, která běhá po pláži nahoře bez, se dá jednat jako s každým jiným. Ale vy si radši vybírejte cestovku podle toho, jestli jejich delegátky mají komplexy. :-P :-P

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Dalenika
07.08.2009 14:23 85.207.244.***
RE: Pozor na Galateu 

Také jsme přijeli na místo a zjistili,ze chatka nejde otevřít.Byly hnuté dveře.Opravili jsme si to sami.Stůl před chatkou špinavý ale dost.Vařič hnus.Lednička plná bince.V chatce postele,které se při otočení skládaly.v inzerci uvedeno,že chatky jsou nové nikoliv stlučené ze starých prken.Nejsme zvlášt nároční ale bylo toho dost.Vrchol všeho byl a to jsme neskousli,že delegátka běhala po pláži nahoře bez.Podotýkám,že nejsem puritán ale paní určitě 40let nebylo a nehodí se to.Jak s ní má člověk potom jednat :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Roman z Orlové
24.06.2009 00:29 213.29.146.***
RE: Dobré zkušenosti 

Již 2x jsme byli s rodinou v campu Dole v Chorvatsku s Galateou a maximální spokojenost. Poprvé ve stanu, podruhé v chatce (taky jsme celý rok v paneláku a do apartmánu bych nejel). Pár metrů od pláže, vlastní doprava, last minute za babku (cca 1000,-Kč na osobu), parkování auta ve stínu u stanu, čisté moře i umyvárky, 2 ledničky. I letos čekám na dobré počasí a last minute cenu. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nikola Damovská
20.06.2009 21:35 89.24.255.***
RE: Pozor na Galateu 

Nikdy s Galateou,jeli jsme 2rodiny a protože mám postiženou dceru,upozornily jsme na to,že žádáme apartmány vedle sebe a u bazénu.když jsme dorazily,čekal nás šok,nejenže apartmán absolutně nevyhovoval a byl jak po vykradení,ale byly asi 50m od sebe.Výhled na moře nikde jen hlavní silnice a po bazénu ani stopy.Prostě hruza.Na naše náklady jsme si museli zajistit jiné ubytování.Jinak Rosolina Máre je krásné letovisko,moře užasné i vyžití pro děti, a ceny v pohodě.Příští rok určitě pojedeme znovu,jen ne s Galateou.Ani se nám neozvali,když jsme zájezd stornovali,ale tohle jednání si líbit určitě nenecháme.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
JaRV
11.06.2009 23:17 90.177.248.***
Dobré zkušenosti 

Byli jsme s mužem s Galateou asi 4x, dovolené na Garganu a delegatura paní Martínkové v Trogiru byly jedněmi z nejlepších dovolenkových zkušeností. Být prováděni Splitem průvodkyní se znalostmi paní Martínkové, to byl opravdu příjemný zážitek. :-) Pravdou je, že jezdíme pod stan nebo do karavanu, neb v pevných stavbách jsme zavřeni po celý rok. Nebýt toho, že jsme z opačné strany republiky, takže cesta do Brna k odjezdu je pro nás jako starší generaci už příliš náročná, jezdili bychom s Galateou stále. Jen až začne jezdit ze západních Čech, hned se k ní vrátíme.
Jana

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
KateS
05.08.2008 11:16 90.183.41.***
RE: dobrá dovolená 

Též se musím přidat k těm,kteří byli z CK Galatea spokojeni. Byli jsme s nimi již 4x v Chorvatsku.Naše ubytování vždy odpovídalo nabídce v katalogu,ani na jednom ze 4 míst jsme neměli žádný problém s delegátem.A cesta na místo i s přesedáním ze svozů v Brně,jsme vždy dojeli tam kam jsme měli. :-) Mohu všem doporučit.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze