A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na CK Tomit Tour

| mamuška
Prosím kdo má špatnén zkušenosti s CK TOMI TOUR?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 30.07.2009 13:18
admin 

Byl promazan prispevek obsahujici inzerci, tento web neni inzertni. Diky a hezky den!

• Anonym (1)
silam
21.07.2009 10:33 85.207.60.***
Není vše jen černé 

To co se stalo je určitě průšvih a koho se to osobně dotklo, ten je logicky naštvanej a zoufalej. Jenže možná je to dáno taky svérázným způsobem podnikání v tomto státě, závist, pomluvy, atd. Tomi tour s Fischerem byla určitě jedna z nejlevnějších cestovek, svým způsobem solidní. Byl sem první týden v červnu na Ibize, hotel Mare Nonstrum a zrovna v tom týdnu měl tento hotel 30% slevu na začátek letní sezony. Tomi tour měl na tento termín cenu o 3 tis.menší než týden před i po.To je v našich podmínkách docela slušný jednání. Cestoval sem s nima asi 3, Ibiza,Kanáry, bez problémů a srovnatelný služby za nižší ceny než Canaria a CK Fischer. Je fakt že nesdělovali hodinu odletu na a z destinace, max. tak 2 dny před, to mě dost štvalo, i to je hledisko výběru, delegáty sem nikdy k ničemu nepotřeboval, tak nehodnotim. Ale srovnával sem ceny hotelu přímo a od TT, CK Fischer, Canaria a musim přiznat, že ceny TT byly solidní, ne podhodnocené ale ne natáhnuté jako ostatní cestovky výše. A to jsem srovnával stejné hotely. Myslim, že asi bude něco pravdy o zničení konkurence, v tom je naše podnikatelské prostředí kanon. Zjistěte si, jak provádějí platby jiné cestovky, stačí pak vypustit džina z lahve a dílo je dokonáno. Dvorek se opět o něco uvolnil. Nicméně tohle dotčeným klientům nepomůže. Srovnat ceny třeba německých cestovek s našimi stojí za to. A takhle je to i v monhém jiném. Podívejte se třeba na ceny na letišti Ruzyně a srovnejte jinde, kecy o několika cenových úrovních na Ruzyni jsou jenom pohádka pro neznalé.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nemo 175
19.07.2009 21:49 195.39.100.***
Průser 

Dobry večer,my máme velmi špatné zkušenosti s TT-měli jsme odletět do Egypta v srpnu ale už nikam nepoletime.Jsme zklamaní,nasraní,platili jsme to už v květnu takže nic jsme nemohli vědět že tak známá cestovka zkrachuje.Jsou to svině svinsky když z lidí vytahnou peníze když vi že jsou už v prdeli.Nechutný!!!!!!jsem zvědava za jak dlouho a kolik dostaneme na zpět.Zkusime poplašit nějake penize a chceme odletět,ale přes jakou cestovku to fakt nevím.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Jarka43
18.07.2009 05:43 89.103.144.***
Net4travel - nástupce TT? 

Byla jsem s TT letos v černu v Egyptě a delegáti z jiných cestovek nám říkali, že má TT obrovské dluhy a že nesmí do Egypta. Proto jsme tam vystupovali pod hlavičkou Net4travel. Sázeli se, kdy to praskne. Dávali TT tak měsíc a ono jim to téměř na den vyšlo. A v Česku se TT do poslední chvíle snažil vylákat z lidí peníze. Jsem zvědavá, od kdy začnou prodávat zájezdy jako Net4travel. Takže děcka pozor, stejný majitel.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Kubíková Andy
17.07.2009 08:16 82.150.166.***
Vikingen Quality Resort 

Zdravím, 24. 7. odlétám do tohoto hotelu v Turecku - Alanyi. Byl jste tam teď někdo a jaké máte poznatky?
Andrea

Kubíková Andy
16.07.2009 08:49 82.150.166.***
Grand Plaza,Sharm El Sheikh 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda-li někdo z vás byl letos v tomto hotelu v Egyptě s CK Tomi Tour.A jak jste byli spokojeni? Děkuji.

amalena 15.07.2009 15:01
hotel atlas 

Dobrý den, ráda bych se zeptala jestli má někdo zkušenost s hotelem Atlas. Za týden odjíždíme s TT a asi před 14 dny nám byl hotel změněn.Původně jsme měli zaplacený hotel Kleopatra Golden Sun. Ráda bych aby dovolená byla v pořádku a my si ji mohli užít proto bych byla ráda, kdyby mi někdo mohl, kdo zde byl něco o něm napsat. Moc děkuji Monika

• Anonym (1)
Casionek 14.07.2009 21:32
Tomitour 

Tak tak, Pietro to vystihuje přesně.
Danulka1: Hezky se to v Royalu užij. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Danulka1 14.07.2009 21:00
Tomitour 

Lidi neblázněte, přečtěte si recenze na jiné CK a dozvíte se že každá CK má máslo na hlavě. Je jasné, že problémy Tomitour v Egyptě má, ale myslím si, že se to snaží vyřešit. Já byla s touto CK v Egyptě již 2x a vždy v naprostém pořádku. V srpnu se chystám do Turecka tak doufám, že také nebude žádný problém. Před třemi lety jsem byla s Firotur v Chorvatsku a čekali jsme 5 hodin než pro nás přijede autobus, průvodkyně nám raději nebrala ani telefón, takže problémy jsou opravdu u každé CK.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze