A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na CK Tomit Tour

| mamuška
Prosím kdo má špatnén zkušenosti s CK TOMI TOUR?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Sally 14.07.2009 16:25
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: příšerný zájezd 

Nikoho se nezastávám, ale teď jsem na tomto odkazu byl:
http://svetkatalogu.cz/companies/tomi-tour
má tam katalog, cosi je tam o Španělsku, ale nic konkrétního jsem dál nenašel (a hledat nebudu)

Mia221
14.07.2009 16:25 80.251.252.***
RE: RE: 

Canar: Moc děkuju za info, aspon nejake pozitiva tady v tech diskuzich :-)Pěkně si to užijte na Gran Canarii-určitě to taky bude super. Mějte se hezky a ještě jenou děkuji za příjemné info :-)

canar 14.07.2009 16:20
RE: RE: CK TomiTour stále podvání! 

Lenka22,Lucie46,Paťa29: Jaktože máte stejné IP: 88.100.179.* ?
Asi budete jedna a ta samá osoba.

canar 14.07.2009 16:15
RE: 

Mia221: Byl jsem v hotelu Perla Tenerife, patří do stejného řetězce hotelů jako Turquesa Playa, ale má o hvězdu míň a je dál od oceánu. Do Turquesy jsem se šel podívat a moc se mi líbila, přišlo mi že má nejlepší polohu z těch hotelů co Tomi v Puerto de la Cruz nabízí. Turqusa je téměř hned u pláže Playa Jardin a do centra Puerta de la Cruz dojdete za 5-10 minut. Puerto de la Cruz je úžasné město, chtěl jsem tam jet i letos, ale už neměli místo v letadle na termín co jsem si vybral, tak letos pojedu na Gran Canarii, ale Tenerife je mi ze všech ostrovů přišla nejhezčí.

Lucie46
14.07.2009 16:15 88.100.179.***
příšerný zájezd 

Canar nemáš pravdu,také jsem s nimi jela autobusem.Já jela s takovíma mladýma pivama,kteří si po cestě nabrali 2 holky a pak se nikomu nevěnovali.Delegátku jsme neměli,což nám bylo s děckama fuk,ty zajímalo moře.Ale kdybych asi měla brát přístup,tak už bych s nimi také víckrát nejela.

Paťa29
14.07.2009 16:04 88.100.179.***
RE: CK TomiTour stále podvání! 

Souhlasím s Vámi.Je to děsná cestovka,Kdybych si s těma penězama vytřela prdel,vyšlo by mě to líp.Strašný přístup,delegátka nikde...nikdy v životě.Lenko,snad jsme tam nebyly spolu,taky jsem jela autobusem,ale z Ostravy.Pobočka nepobočka ve smlouvě mám Tomi Tour a to je pro mě hlavní

Mia221
14.07.2009 16:03 80.251.252.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: příšerný zájezd 

Můžu se zeptat v jakém hotelu jste byli na Tenerife, my tam letíme 14.8. do Turquesa Playa,ale jak si procitam ruzne diskuse, tak nevim co mam ocekavat...

canar 14.07.2009 15:28
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: příšerný zájezd 

Lenka: tak když je ten web toho důkazem, tak proč ten odkaz nefunguje? Možná sis zájezd koupila v pobočce Tomi touru, ale Tomi si využila jako cestovní agenturu a pořadatelem zájezdu byla jiná cestovní kancelář. Zájezd na mých oblíbených Kanárech si určitě užiju.

Lenka22
14.07.2009 15:20 88.100.179.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: příšerný zájezd 

Však si to užíj,nikdo ti nebrání.Možná už nejezdí,ale jezdil,ten veb je toho důkazem a klidně sem dám i smlouvu jestli chceš,mě nenaštveš.Jen chci lidi varovat.Jo a pusť si včerejší zprávy na nově a nebo až se vrátíš,tak jsem napiš,i když budeš zklamaný tak sem stejně napíšeš,že to bylo super,no nic,jen jsem to sem chtěla dát pro ostatní,tak ať si to přeberou,tvůj názor mě fakt nezajímá!!!

canar 14.07.2009 15:17
RE: RE: RE: RE: RE: RE: příšerný zájezd 

Lenka: Zajímavé že ten Váš odkaz na zájezd autobusem je nefunkční (ani být funkční nemůže, když Tomi autobusem do Španělska nejezdí). Zaměstnanec Tomi nejsem a na dovolené s Tomi jsem už byl, loni na Tenerife a za pár dní poletím opět s Tomi na Gran Canarii a už se nemůžu dočkat, až si dovolenou s touto ck užiju.

Zpět na všechny diskuze