A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na CK Tomit Tour

| mamuška
Prosím kdo má špatnén zkušenosti s CK TOMI TOUR?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vendulas 22.07.2009 21:14
RE: RE: RE: Není vše jen černé 

mně by zajímalo jak se mluví o 10 000 poškozených-to je myšleno cestujících nebo smluv?

aaas 22.07.2009 20:16
RE: RE: Není vše jen černé 

Pavla dala na diskuzi o TT na egyptě velmi zajímavý odkaz na chat s T .Okamurou dovolím si ho sem předat http://www.denik.cz/online_rozhovory/okamura_online.html
tam je odpověd i na to, když nemáte v ruce cestovní smlouvu ohledně výletů placených na místě a vůbec vcelku zajímavé info

spokojený zákazník
22.07.2009 19:18 212.25.35.***
RE: RE: RE: RE: RE: Není vše jen černé 

pročetl jsem si vášnivou debatu a lidi neblázněte,konec TT snad musel každý předpokládat,ty ceny to nemohli ustát ani náhodou,já můzu být p.fischerovi vděčný,díky němu jsem jezdil s TT dvakrát i třikrát do roka na lasty za opravdu směšné ceny to co jinde bylo za 20000 a více bylo u tomi za deset a níže,v červnu jsem ještě stihnul turecko plánovanou krétu v září už boužel nestihnu,ale ujít si ji nenechám tak jsem ji už zacáloval u neckermanna za nezvykle vysokou cenu 22 000 u tomi bych dal na last max. desítku,no boužel zlatý časy končí a dovolená bude již boužel jenom jedna v roce,já naopak p. fischerovi můžu poděkovat za jeho působení na českém trhu.
jinak TT byl pojištěný,přijdete max. o tisícovku/dvě,tak nechápu toho povyku,snad jste si nemysleli,že to vydrží věčně :-P

aaas 22.07.2009 17:59
RE: RE: RE: RE: Není vše jen černé 

u něm. ck taky záleží který měsíc, na last nebo na first,... je potřeba si uvědomit obsáhlost něm. ck a naší malou zemičku oni když prodají pár míst bez zisku tak netratí při objemu jejich turistů

Vendulas 22.07.2009 15:53

Dasa.S:my měli za taxy na Ibizu děti dvě,ale když vemu celkovou cenu a porovnam jí s cenou kdyby jsme letěli s německou CK tak mi vyšla podobná cena +- 1000,- pokaždý když jsme s TT jeli,takže mi to podhodnocené nepřišlo,spíš jestli ostatní CK to nemaj nadhodnocený.Ale kde je těm prachum tedy konec,by mě zajímalo

alla.alla nepřhl.
22.07.2009 11:15 88.100.6.***

ano levné byly akce děti zdarma takže např hotel v Sharm el sheik 4 hv. all inc pro 2 dospělé + 2 děti vyšel celkem na 38000,- s poplatky na 15 dní což je za babku+ ted co udělali tu akci dva za cenu jednoho ,a jejich slevy za včasný nákup až 30%,... ;-)

jinak znak že něco není v pořádku dle Evropské pojišťovny-
1/ příliš velké slevy /každé zboží má nějakou hodnotu a pod tu se nedá jít/
2/ stížnosti klientů ,časté změny hotelů v destinacích viz egypt od vánoc/ 3/lidé by měli sledovat media a přemýšlet to co bylo v tv byl znak že něco není v pořádku
a také že prý prodávali zájezdy na velkou dobu dopředu - není to úplná citace ,ale takhle to ráno přibližně řekl v tv zástupce této pojištovny

Dasa S. 22.07.2009 10:55
RE: RE: Není vše jen černé 

ahoj..levné byly ty akce..dítě zdarma jen za palivák a taxu,1 a 1 zdrama...to jim asi zlomilo vaz..nám měla holka letět na Ibizu taky jen za palivák a taxu..u jiných cestovek to není

ZdenaBi
22.07.2009 10:12 213.155.226.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Není vše jen černé 

MilanK-ale svádět krach na email je fakt síííla.Že se dá lákat na nízké cena - tomu se nedivím, ale poslední prohlášení pana VF je fakt bomba...to už nás všechny považuje za pitomce bez vlastního názoru. To ať se raději nevyjadřuje - solidní, PLATÍCÍ firmu nemůže email položit-nebo si to snad někdo myslíte... ;-) z vlastní nemalé zkušenosti vím, že bajky dlužících firem jsou různé, ale pan VF je borec-to se musí nechat :-P :-x

fiona 22.07.2009 10:06
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Není vše jen černé 

No vidíš, tak proč zde někteří furt melou, že nám měly být podezřelé ty nízké ceny :-) :-) . Také mi to nepřipadalo jako nějaká super levná záležitost. Jsem zvědavá, co na to odborníci jako jaja nebo alla-alla :-) :-) .

kacik025 22.07.2009 09:59
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Není vše jen černé 

Fiona: me na tom neprijde nic podezreleho,loni jsme leteli na kanary-lanzarote 8 dni all in kazdej za 22 000 s Canariatreval takze ceny normalni!

Zpět na všechny diskuze