A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na CK Tomit Tour

| mamuška
Prosím kdo má špatnén zkušenosti s CK TOMI TOUR?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Horst 03.01.2009 22:00
RE: RE: RE: S CK Tomi Tour 

Simicku, budeš se tak dlouho spolehat, že to dopadne jak u CK Fischer v roce 2004. Taky byli všichni spokojeni a dluhu jako Everest. Tak bacha. Moje známa tenkrát s něma byla na Kretě a tak si to"uzili."

Simiček 03.01.2009 19:09
RE: RE: S CK Tomi Tour 

Já jsem s Tomi Tour cestovala dvakrát, jednou na Mallorcu, podruhé na Krétu, a taky jsem byla spokojená. Upozorňuji, že nejsem pracovníkem žádné cestovní kanceláře! Jediným problémem byly delegátky, které zajímá jen prodej výletů. Jinak proti této CK nic nemám, hotel byl vždy podle představ a celý zájezd proběhl v poho. Příští léto s nimi letíme na Kanáry, zatím tam s nimi nikdo ze známých problém neměl. Věřím, že se občas může něco stát, zvlášt Egypt, ale tam já nejezdím, takže se můžu na tuto CK spolehnout.

Horst 03.01.2009 18:08
RE: S CK Tomi Tour 

Jiřinko, jste pracovnice CK TOMI. Jinak to není možné. Znám turisty a moc spokojeni nebyli. Něco podobného jako Blue S. nebo Sunny Days.Tak nekecejte a raději se přihlaste.

Jiřinka
03.01.2009 17:59 89.103.148.***
S CK Tomi Tour 

Je běžné, že si lidé častěji stěžují než chválí. S CK Tomi Tour jsem cestovala na týden v listopadu 2007 (Sharm el Shejkh) a na dva týdny v listopadu 2008 (Nuweiba) do Egypta a s jejím přístupem jsem byla od počátku až do návratu do ČR spokojena. Vše bylo dobře zorganizováno a splněno, paní Marie Chylíková, která má na starosti klienty na Sinajském poloostrově, byla příjemná, ochotná a vždy se na smluvenou schůzku dostavila a případné problémy vyřešila. Hodnotím po dvou pobytech s touto CK! Věřím, že se vždy nemusí vše vydařit, ale to se stává i u jiných cestovních kanceláří. Takže klidně s CK Tomi Tour pojedu příště zase. Všem přeji hodně štěstí při výběru dovolené v roce 2009.

Nemooo 01.01.2009 16:06
RE: RE: RE: RE: RE: RE: CK TOMI TOUR 

Díky Horste. :-P

Horst 01.01.2009 16:02
RE: RE: RE: RE: RE: CK TOMI TOUR 

Máš fakt pravdu a přeji ti šťastnou dovolenu s CK Tomi.

Nemooo 01.01.2009 16:00
RE: RE: RE: RE: CK TOMI TOUR 

Nehodlám se tu s Váma hádat, za svým názorem si 100% stojím, ať se Vám to líbí nebo ne! :-x Co člověk, to názor, tak mě tu neobviňujte, že lžu! Mám právo vyjádřit svůj názor, jako každý jiný tady na Orbionu!Já jsem s Tomi Tour spokojená.

Horst 01.01.2009 15:58
RE: RE: RE: RE: CK TOMI TOUR 

Tomi tour není dobrá CK a zástěrka V.Fischer už vůbec ne. Ukřivděný pan. A jeji majitelé to je síla..... Tak již toho nechte a kdo chce napálit ať s jede s CK Tomi.

Jaja 01.01.2009 15:52
RE: RE: RE: CK TOMI TOUR 

Ne, nebyla a to jsem ráda. Protože lžete, že Tomi tour je tak skvělá, když se tolik lidí napálilo. Byla jsem na Malorce několikrát i v Egyptě s CK Fischer(nový) a vždy skvělé. ;-)

Zpět na všechny diskuze