A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pozor na CK Tomit Tour

| mamuška
Prosím kdo má špatnén zkušenosti s CK TOMI TOUR?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Globík 22.02.2009 18:51
RE: RE: RE: RE: Neplatí co mají 

Z Prahy do New Yorku letí letadlo přes devět hodin, zpět osm hodin (rozdíl je způsoben vzdušnými proudy). Tedy berme těch 8 hodin, protože p.Fischer tvrdil, že přítel poletí v tomto směru cca 5 hodin. Jenže problém je v tom, že z New Yorku nelétají na Kanáry ani pravidelné linky ani chartery. Takže cesta se přes Madrid, Londýn,... protáhne a rozhodně to není na půl cesty ani časově, ani vzdáleností.

Vendulas 22.02.2009 17:38
RE: RE: RE: Neplatí co mají 

nevím jak dlouho to letí z N.Y. na kanáry,ale co jsem koukala,tak z Prahy do N.Y 7hod http://www.newyorkonline.cz/letenky-new-york.php ,tak by těch 5hodin celkem odpovídalo ;-)

Globík 21.02.2009 17:16
\"Pravdivé\" informace 

Tohle mě zaujalo:

"Otázka autor: Lenka datum: 09.04.2008
Dobrý den, já žiju v Praze a přítel v New Yorku, rádi bychom si udělali dovolenou, někde "na půl cesty" můžete nám prosím poradit? Děkuji Lenka Odpověď autor: Václav Fischer
Dobrý den Lenko,

Skvělou dovolenou "na půl cesty" mezi New Yorkem a Českou republikou můžete prožít na Kanárských ostrovech Gran Canaria nebo Tenerife od října 2008 také na ostrově Furteventura. Vy poletíte z Prahy kolem pěti hodin a přítel z New Yorku přibližně stejně.
Zdravím
Václav Fischer"

Nerad bych se mýlil, ale za 5 hodin se dá z New Yorku doletět na Kanáry jedině soukromým tryskáčem. Typicky tendenční odpověď. Nechce se mi věřit, že se jedná o neznalost. Nevím, zda i ostatní odpovědi V.Fischera mají stejně "pravdivou" váhu...

Globík 20.02.2009 19:40
RE: RE: Neplatí co mají 

Díval jsem se na váš web a zaujala mě plná penze v Bibione. Můžu se zeptat, jakou formou je podávána?
(Předem se adminovi i ostatním omlouvám za off-topic)

Jindras 19.02.2009 17:57
RE: RE: RE: RE: RE: RE: CK Tomi Tour 

Chtěl jsem sezeptat Aleny Kž, zájezd jste měla přímo od CK nebo přes nějakou agentůru díky :-D

Alena Kř
19.02.2009 16:23 85.207.46.***
RE: RE: RE: RE: RE: CK Tomi Tour 

To nemyslíte vážně, stránky pana Fischera jsou jen reklamní trik Tomi Tour, odpovědi nepravdivé.
Například 20.1. píše, že klienty nepovedených zájezdů do Egypta o vánocích pdškodnili 3000kč/osoba. Nevím o žádném odškodněném. Já osobně jsem podávala reklamaci 14.1. a nikdo nereaguje.

Jiri Holik
04.02.2009 10:46 165.72.200.***
RE: mám naopak zkušennost skvělou! 

Dobry den Edith,

tak to je fajn, ze jste si to tam tak uzili. Take si myslim ze je Tomi dobra CK, ne vzdy se vse povede, ale to je vsude, v jakekoliv profesi, podniku, a tedy i CK. Tomi je diky panu Fischerovi kvalitni CK.

edith 03.02.2009 23:28
mám naopak zkušennost skvělou! 

tak jak jsem slíbila, vrátili jsme se z dovolené na Tenrife a mohu jen konstatovat, že vše šlapalo jak švýcarské hodinky, delegátky na úrovni, parkování na letišti zajištěno na 100% - dokonce nás majitelka parkoviště kontaktovala předem a nabídla odvoz auta a zpětné přistavení přímo na letišti, což bylo super - opsala si stav km a kolik je paliva v nádrži, při návratu ihned nás kontaktovali a než jsme si vyzvedli kufry, tak atuko bylo před vchodem a pozor - umyté! jsem normálně zírala...bomba! opět jsem si i na dovolené připadala jkao vážený klient...v hotelu vše super, delegátka ihned řešila i zánět v oku malého kluka, za dva dny bylo po zánětu, vše přeložila a byla prostě úžasná a tímto Lucii Víkové chci ještě jednou moc poděkovat. Velmi ráda s Tomi tour znovu pojedu a jsem ráda, že jsem nedala na hloupé řeči...přeji i vám ostatnímjen samé dobré zkušennosti... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
N
21.01.2009 17:26 77.48.235.***
N
21.01.2009 17:24 77.48.235.***
RE: RE: Biograd na Moru 

Karčeno,tak jste hledala špatně
/www.ckmiko.cz/

Zpět na všechny diskuze