A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pelikán.cz

| shaun
Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
12.02.2020 09:26 83.136.203.***
Pelikán ne!!!!!!!! 

Otřené-laet do BKK /TA/ Zákaznické centrum jsem celkem kontaktovala telefonicky 8x ohledně check in -stránka TR doporučovala změnit či zrušit let…..nevím proč
Vždy bylo přislíbeno i,že se mi někdo ozvete zpět,nikdy se však nestalo,musela jsem volání opakovat neustále,protože problém,který jsem měla s letenkou byl docela závažný

1..Hovor první -Kontrolovala jsem svůj let na stránkách Tureckých aerolinií,kde jsem se dozvěděla,že let byl změněn a že ho mohu změnit nebo zrušit,ať volám na call centrum nebo do agentury,která mi letenku prodala-slečna v agentuře Pelikán mě odkázala na jakéhosi pána,který řekl,že to není žádný problém a nedělo se nic

2.Volala jsem tedy pána-jméno nevím-bylo mi řečeno,že mi pracovník zavolá-opět nic

3.telefon-Opět příjemná slečna a závěr žádný-my s Vám ozveme-nic

4.Opět jse, volala,tentokrát ,zřejmě jediný schopný pracovník,byla ochotná zavolat na call centrum TA ,-byla to prý chyba TA která se běžně nestává a skutečně nápis,abych změnila nebo zrušila let zmizel
5.Check in-opět jsem volala,protože na stránkách TA chybí Nationality -naše ČR/jsou tam všechny země kromě té naší…..telefon opět s příjemnou slečnou skončil o ničem,protože nebyla ochotna ani rozkliknout stránky, řekla jen,že se na stránky podívá a že se ozve,neozvala a check in stále nic.
6.Opět jsem volala,jestli se něco změnilo,protože na stránkách check in stále nefungoval-opět telefon a zase někdo jiný mě ujistil,,že je vše v pořádku,že vše zjistí a zavolají
Po 3 hodinách telefonu,ze mě udělali blbce ,který se neumí ani odbavit .
Jako zákazník si musím sama hlídat let a upozorňovat Pelikán na chyby,které by měli hlídat oni a informovat mě????Zaplatila jsem ne lacinou leteneku a ne u nízkonákladové společnosti,díky pelikánu bez boarding passu,prostě nic
Takže mé doporučení zní – objednávat letenky přímo u letecké společnosti,protože tam tyto problémy nehrozí – osobní zkušenost – minulý rok jesem vylétla 19x a neměla jsem jediný problém.

Neregistrovaný uživatel
25.01.2020 06:49 181.143.203.***
Re: Pelikán.cz 

Panove a damy.
Ted jsme v Kolumbi Samta Marta.Letenky od Pelikana jsme si zakoupily a zapatily minuly rok v rijnu pro tri osoby cca za 60 tis.kc.Orisel doklad o zaplaceni a vocher na vyzvednuti letenky.Kdyz jsme prisli k portu Avianka,projeli nam pasy a zjistilo se ze vubec nejsme v systemu.Museli jsme zaplatit znova a uz to stalo 75tis.kc.Za 4 dny se vracime zpet a davam to rovnou pravnikovi.VYHNETE SE PELIKANOVI.!!!!!!!!!!!!!jsou to slovensky zmrdi.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2019 12:01 195.47.33.***

Někdy si připočítávají za platbu kartou.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2019 08:56 185.14.233.***

Objednané letenky .Proforma faktura 12.038,-kč při platbě 12.336,- do 20 min navýšena o 298,- Zkontrolujte si ceny než zaplatíte. :-(

Neregistrovaný uživatel
19.08.2019 14:49 78.136.131.***

Objednávám letenky přes Pelikán již 8 let a vždy v pohodě.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2019 06:46 178.176.165.***
letenky 

Levné letenky - http://tonzes.com/flycz.htm
Výborný vyhledávač je Jetradar. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

• Anonym (2)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
30.06.2019 17:02 88.100.135.***
Re: Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!! 

mohu poprosit nejake info? mam u neho zakoupene letenky a sjednany ubytovani.

Neregistrovaný uživatel
30.06.2019 17:00 88.100.135.***
Re: pelikan 

Dobry den, mohu se zeptat jeslti uz nejake zkusenosti mate s Pelikanem? mam u neho koupene letenky tak nevim co me ceka a na co si dat pozor

Neregistrovaný uživatel
06.05.2019 10:01 37.188.236.***

Divná společnost nepošlou vám potvrzení o zaplacení jen rozvrh letu když tam zavoláte ozve se unavený nesrozumitelný slovensky mluvící kdosi. Nepříjemné! Nevím co mě ještě čeká.

Anonymous user
02.05.2019 16:08
Re: Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!! 

Jestli je to dotaz na mně, tak mi napište soukromou zprávu, případně vám napíšu e-mail do soukromé zprávy, sem veřejně se mi ho dávat nechce.

Zpět na všechny diskuze