A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pelikán.cz

| shaun
Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
29.09.2020 09:30 194.228.13.***
Re: HROMADNÁ ŽALOBA na PELIKAN.CZ 

Já jsem určitě pro, dluží nám peníze od dubna, k dnešnímu dni stále nevrátili ani korunu a jen se vymlouvají, nejsou schopní říct, kdy nám peníze vrátí. Pelikán už nikdy více. jsou to zloději.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.09.2020 20:24 178.22.113.***
HROMADNÁ ŽALOBA na PELIKAN.CZ 

Prosím , lze se připojit již k nějaké stávající hromadné žalobě na Pelikan.cz , který zadržuje lidem peníze za neuskutečněné lety a slibuje vouchery, které ale nevydává !!?? Čím více nás bude, máme větší šanci a menší náklady....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.09.2020 20:16 178.22.113.***
Re: Pelikán.cz 

Stejná zkušenost ! Myslela jsem , že pokud nebudu chtít vrátit peníze, ale spokojím se s voucherem , který zase u nich utratím, budou rádi...No tak to jsem se sakra spletla !!!

Neregistrovaný uživatel
22.09.2020 20:14 178.22.113.***

Nedoporučuji. V únoru jsem koupila letenky do Říma. Let byl zrušen a od 20.4. mi slibují dárkový kupon jako refundaci ...po čtyřech upomínkách stále nic , jen výmluvy a sliby . Již nikdy více !!!!

Neregistrovaný uživatel
13.05.2020 17:26 77.236.205.***

Doporucuji predat právníkům taky budeme davat

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.05.2020 11:33 178.77.208.***

Jsou to zlodeji. Mam u nich 52000,-Kc a neobtezuji se ani odepsat na mail.

• Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
03.03.2020 13:17 82.100.9.***

U Pelikána záleží, zda máte štěstí a nic se nestane a nebo vznikne problém. U mě vznikl, nejprve jsem chtěla jen letenky, ale pak mi přišlo jako dobrý nápad si vzít k tomu i hotel. Nikdy více si od Pelikána nekoupím. Zlatá domluva na booking nebo přímo s leteckou společností. Mám pojištění na letenky, ale ne na hotel, protože prý jsem to nekoupila v celku, to, že jsem o to žádala od začátku jen odbyli s tím: "To není naše chyba, že jste za týden si koupila navíc službu". Člověk by si myslel, že budou rádi, že klienty mají zájem o služby, ale vypadá to, že ne. Mají dost klamné pojištění a popravdě, když jsem to počítala dohromady i navíc se službami, je lepší si koupit dražší letenku a méně starostí. Pak mi zrušili let a já reagovala na to s tím logicky, že mi zruší i ubytování, když je v Itálii tak zlá záležitost s koronavirusem. Neuvěřitelný problém s čímkoliv...jediná možnost se je se domluvit přímo s leteckou společností nebo hotelem, což není problém, kdybych ještě neměla koupenou službu "zákaznický servis". Ani kdybych neměla letět na dovolenou, rozhodně mi to za to dohadování nestojí, pro mě je Pelikán jen call centrum, dokonce i e-maily od nich vypadají podobně.

Neregistrovaný uživatel
12.02.2020 09:26 83.136.203.***
Pelikán ne!!!!!!!! 

Otřené-laet do BKK /TA/ Zákaznické centrum jsem celkem kontaktovala telefonicky 8x ohledně check in -stránka TR doporučovala změnit či zrušit let…..nevím proč
Vždy bylo přislíbeno i,že se mi někdo ozvete zpět,nikdy se však nestalo,musela jsem volání opakovat neustále,protože problém,který jsem měla s letenkou byl docela závažný

1..Hovor první -Kontrolovala jsem svůj let na stránkách Tureckých aerolinií,kde jsem se dozvěděla,že let byl změněn a že ho mohu změnit nebo zrušit,ať volám na call centrum nebo do agentury,která mi letenku prodala-slečna v agentuře Pelikán mě odkázala na jakéhosi pána,který řekl,že to není žádný problém a nedělo se nic

2.Volala jsem tedy pána-jméno nevím-bylo mi řečeno,že mi pracovník zavolá-opět nic

3.telefon-Opět příjemná slečna a závěr žádný-my s Vám ozveme-nic

4.Opět jse, volala,tentokrát ,zřejmě jediný schopný pracovník,byla ochotná zavolat na call centrum TA ,-byla to prý chyba TA která se běžně nestává a skutečně nápis,abych změnila nebo zrušila let zmizel
5.Check in-opět jsem volala,protože na stránkách TA chybí Nationality -naše ČR/jsou tam všechny země kromě té naší…..telefon opět s příjemnou slečnou skončil o ničem,protože nebyla ochotna ani rozkliknout stránky, řekla jen,že se na stránky podívá a že se ozve,neozvala a check in stále nic.
6.Opět jsem volala,jestli se něco změnilo,protože na stránkách check in stále nefungoval-opět telefon a zase někdo jiný mě ujistil,,že je vše v pořádku,že vše zjistí a zavolají
Po 3 hodinách telefonu,ze mě udělali blbce ,který se neumí ani odbavit .
Jako zákazník si musím sama hlídat let a upozorňovat Pelikán na chyby,které by měli hlídat oni a informovat mě????Zaplatila jsem ne lacinou leteneku a ne u nízkonákladové společnosti,díky pelikánu bez boarding passu,prostě nic
Takže mé doporučení zní – objednávat letenky přímo u letecké společnosti,protože tam tyto problémy nehrozí – osobní zkušenost – minulý rok jesem vylétla 19x a neměla jsem jediný problém.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.01.2020 06:49 181.143.203.***

Panove a damy.
Ted jsme v Kolumbi Samta Marta.Letenky od Pelikana jsme si zakoupily a zapatily minuly rok v rijnu pro tri osoby cca za 60 tis.kc.Orisel doklad o zaplaceni a vocher na vyzvednuti letenky.Kdyz jsme prisli k portu Avianka,projeli nam pasy a zjistilo se ze vubec nejsme v systemu.Museli jsme zaplatit znova a uz to stalo 75tis.kc.Za 4 dny se vracime zpet a davam to rovnou pravnikovi.VYHNETE SE PELIKANOVI.!!!!!!!!!!!!!jsou to slovensky zmrdi.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
21.08.2019 12:01 195.47.33.***

Někdy si připočítávají za platbu kartou.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze