A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Pelikán.cz

| shaun
Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.07.2019 06:46 178.176.165.***
letenky 

Levné letenky - http://tonzes.com/flycz.htm
Výborný vyhledávač je Jetradar. Funguje více jako agregátor vyhledávačů, takže vám vyhledá lety na různých internetových stránkách. Jejich vyhledávač tak využijete hlavně na vyhledání levných letenek po Evropě nebo po Asii, kde výborně umí vyhledávat navazující lety různých nízkonákladových společností.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.05.2019 10:01 37.188.236.***

Divná společnost nepošlou vám potvrzení o zaplacení jen rozvrh letu když tam zavoláte ozve se unavený nesrozumitelný slovensky mluvící kdosi. Nepříjemné! Nevím co mě ještě čeká.

Neregistrovaný uživatel
13.12.2017 12:05 95.85.233.***
Při potížích se zakoupenou letenkou součinnost od Pelikána rozhodně nečekejte! 

Letecká společnost nezákonně zrušila PELIKÁNEM potvrzené a zaplacené letenky ve chvíli, kdy jsme již měli zaplacené ubytování. LET PŘITOM NEBYL ZRUŠEN. Pelikán původně přislíbil vše řešit s leteckou společností, IATA a institucemi pověřenými dozorem nad činností aerolinek. Těmito sliby však veškerá aktivita Pelikána skončila. Přes mé opakované urgence Pelikán žádnou komunikaci s leteckou společností a ani dalšími subjekty nedoložil, důvod zrušení letenek nesdělil a již nekomunikuje. Doporučuji proto nakupovat letenky pouze u profesionálních a prověřených prodejců.

Neregistrovaný uživatel
25.10.2017 09:09 109.81.214.***
Pelikán už nikdy víc!!! 

Kvůli hurikánu jsem potřeboval přebukovat letenky z Kuby. Na infolince mi sdělili, že o víkendu nedělají a že si mám zavolat do Španělska na Iberii. Tomu říkám super služba.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.01.2017 11:47 194.228.13.***
Pojištění od Pelikan.cz???? JISTOTA???? UŽ NIKDY VÍCE!!!!! 

Zdravím, chci jen upozornit na sjednávání cestovního pojištění k letenkám přes společnost Pelikan.cz... Zaplatit to můžete, ale pokud se vám něco stane... otřesnější zkušenost nemám.. Posílají vám lživé informace, špatné formuláře, v jiném jazyce, protože nakonec zjistíte, že nejste ani pojištěny v ČR. Jsme z toho nešťastní, toto jsou krizové situace a místo pomoci, klacky pod nohy....

Neregistrovaný uživatel
23.11.2016 17:16 212.79.110.***

Já jsem si do nich koupila letenku a po zaplacení mi bylo zděleno, že je po akci. Takže to, že si koupíte letenku neznamená, že jí taky dostanete za cenu co jste si jí objednali..

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.05.2016 13:21 193.150.24.***
pelikan.cz 

Ahoj,
20.5. jedu s mamkou do Paříže a letenku a ubytování mám přes pelikan.cz.
Chci se zeptat, zda je tu někdo se stejným směrem?
Ubytování máme v hotelu Arc Paris Porte D Orléans. Mohli bychom spojit transfer z letiště.
V případě zájmu pište na: cernaiva@seznam.cz
Díky, Iva :)

• Anonym (1)
shaun
05.05.2010 13:51 84.244.120.***
Pelikán.cz 

Kupoval někdo letenky přes Pelikán.cz? Jsou spolehlivý ? A proběhla rezervace i platba bez problémů? Díky za případné info

• Anonym (13)
  • Anonym (18)
Zpět na všechny diskuze