A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Palivový příplatek

| Jaja
Jaja
Tak jsem zjistila, že již všechny CK zvýšily palivový příplatek na 1390.-Kč.Tak to je již síla.Nakonec všechny poplatky budou stát co zájezd......
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jax
25.06.2008 14:13 193.86.128.***
RE: RE: příplatky 

Sčitat umí každý. Ale mizerně se to na netu vyhledává podle ceny. To je ten problém!

Anna Koníčková
12.06.2008 15:44 88.101.44.***
RE: příplatky 

Průměrný palivový příplatek, jak uvádějí ČSA, je 25 euro, tj. cca 625 Kč.

Yanina
04.06.2008 20:42 89.103.168.***
RE: RE: RE: příplatky 

Věřte mi, že hledala, jezdíme do zahraničí několikrát ročně, "poznávací" zájezda si zařídím zcela bez CK, "válecí" dovolenou nebo exotiku s CK. Také jsem letos porovnávala zájezdy na Kubu, ale v poměru úroveň cesty, kvalita hotelu a časové ztráty vyhrál český EXIM, to se domluvíme několika jazyky, takže delegáta nepotřebujemr. Ale samozřejmě každý člověk má na "příplatky" jiný názor, můj je pouze ten, že může dojít k výraznému dramatickému zdražení té "základní" ceny zájezdů v ČR, protože CK do ní zahrnou předpokládané riziko zvýšení cen v průběhu sezóny. Ale opakuji - bude určitě mnoho individuálních názorů a stejně my o tom, jak to bude, nerozhodneme, jen se tomu budeme muset - nebo nebudeme - přizpůsobit.

Mon
04.06.2008 10:24 212.96.166.***
RE: RE: příplatky 

já si myslím, že CK by měly uvádět konečné ceny. Nemyslete si, že sečíst tři cifry je nejlepším řešením. Ano je to jednoduché, ale už jste někdy hledala zájezd? Myslím si, že většina z nás je při výběru dovolené limitována jistou finanční hranicí a ten kdo ne, tak tomu upřímně závidím.Takže pokud budete hledat zájezd a budete skutečně omezena cenou, tak je to hledání na několik dní, protože když se Vám konečně bude líbit lokalita, cena, tak pak zjistíte, že všechny příplatky Vám mohou udělat klidně až 5.000-6.000 Kč (mám na mysli exotické destinace, ale bohužel to není jen jejich případ, je to jen o něco málo míň). Nechápu, že trh ještě nepřeválcovaly německé Ck. BYla jsem s nimi a můžu doporučit, delegáta člověk nepotřebuje a když přijde na věc, tak si myslím, že v dnešní době se člověk rukama, nohama domluví a hlavně zaplatí až o 6.000 Kč na osobu míň!Podle mého je to nefér, neuvádět konečnou cenu. Pochopím, když by byl příplatek něco málo navíc (k celkové ceně), protože to co se děje, je fakt hrozné, ale na druhou stranu, abych po dlouhém hledání zjistila, že konečná cena za zájezd je doopravdy nehorázná....tak to je trochu vrchol.Mně je jedno, kdo si kolik přirazí, já chci na dovolenou a vidět kolik doopravdy stojí a to na první pohled.

Siska 04.06.2008 09:25
Palivový příplatek 

Včera jsme byli doplatit dovču. Letíme 24.07.08 s VTT na Zakynthos. Slečny v cestovce jsem se zeptala kolik je pal.př.na červenec. Tak je to 2000 :-( . To je síla.

verca.s
28.05.2008 22:32 195.39.26.***
palivový příplatek 

Tak to jste na tom ještě dobře.Já dnes platila na Ischii 1990kč :-(. :-(

IlonaN
28.05.2008 01:20 124.53.132.***
RE: RE: Palivový příplatek 

A o jakou cestovní kancelář se jedná?

Yanina
27.05.2008 15:02 80.188.188.***
RE: příplatky 

Až budou muset CK uvádět plné ceny, tak tam schovají všechno a už nikdo z vás (nebo nás) to nerozklíčuje.Z mého pohledu je lepší, když vidím, co za co a komu platím, sečíst tři cifry (zájezd+letištní taxy+palivový příplatek) snad není takový problém. Při pohybu ceny ropy si CK zahrnou již v prvopočátku maximální očekávaný paliv.příplatek přímo do ceny zájezdu, takže žádná variabilita ceny, ale rovnou maximum natvrdo.

taky Jája
27.05.2008 09:43 88.102.5.***
RE: Palivový příplatek 

Tak to buďte ráda, nám ho navýšili na 1.600,- Kč. A to máme již zaplacenou celou částku zájezdu a odlétáme za 20 dnů.

petak
31.03.2008 01:18 85.70.213.***
příplatky 

palivové příplatky se pohybují kolem 800, peníze navíc jdou do kapsy cestovky. Je to jednoduché, sníži cenu zájezdu a zvýší příplatek. Některé cestovky mají příplatky 4000. Ale hlavně,že nabízí egypt za 7900 ,že :-D . Pouze oblbují lidi. Až budou příští rok muset uvadět kompletní ceny, tak jim skončí tyhle marketingové hrátky...Ale věřím, že najdou nové :-?

Zpět na všechny diskuze