A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

OREX TRAVEL

| Petra12
Petra12
Nemáte prosím někdo zkušenosti s touto CK?, mají docela slušný ceny.........!!!!!! díky Petra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
25.10.2019 07:47 185.70.216.***
Re: x 

Naprosto s touto reakcí souhlasím. Také jsem reklamovala zájezd a přišla mi také pouze sleva na další zájezd. Ale asi jen blbec by jel s nimi znovu.

Neregistrovaný uživatel
25.10.2019 07:45 185.70.216.***
Neregistrovaný uživatel
17.09.2019 13:37 62.209.192.***
Re: OREX TRAVEL 

Jela jsem s nimi poprvé letos v červnu 2019. Na první noc mě ubytovali do pokoje v přízemí u výtahu s výhledem do dvora a na plot, že nemají pro mě a dceru volný pokoj s výhledem na moře, který jsem zaplatila. Mohla jsem přespat na recepci - to uvedl recepční na moji nespokojenost. Měla jsem ještě problém při cestě z delfinária, kdy jsem hodinu čekala na odvoz. A to jsem je musela převědčit, že chci na hotel, že nechci čekat na další turisty, až se vykoupají s delfíny. Teď si s nimi dopisuji a řeším reklamaci, ze které se kroutí.

Neregistrovaný uživatel
07.09.2019 18:12 185.203.159.***

Dovolím si nesouhlasit s příspěvkem níže - pokud jsou lidi, co s nimi jeli bez problémů, velmi jim to přeji. Ale výběr hotelu je jedna věc, neposlané pokyny, zmatky a nepravdivé údaje ( např. když je hotel místo prezentovaných 200 metrů spíše kilometr a ještě ve špatně přístupném terénu), je jednoznačně chyba ck a odvoláváním se na to, že oni tam nebyli, že nevědí, kde hotel stojí - mylné info jim dal hotel, tak za to vlastně nezodpovídají je směšné. Co se reklamací týče, absolutně nekomunikují, neuznávají vůbec nic, i když slíbí, že se reklamací budou zabývat, poskytnou maximálně slevu na další zájezd....ale to vám spíš přijde jako výsměch, protože obvykle není chut jet s nimi znovu.
Jinak je to česká pobočka Anex touru - s nimi jsme problém neměli a vždy vše bylo pohodě, pouze tady u nás si navybírali trošku podle mě neschopný personál, takže kolikrát nemáte ani pokyny k odjezdu, vracíte špatně sepsanou objednávku, nikdo nic neví, jedete do neověřených hotelů, apod :-)

Neregistrovaný uživatel
08.08.2019 13:29 91.139.0.***

S OREX Travel jsme cestovali do Turecka poprvé (23.7. - 30.7.2019).
Vše naprosto bezproblémové. Pokyny přišly tak, jak bylo slíbeno, odvoz z na letiště naprosto na čas (dokonce řidič čekal již před hotelem asi 20 minut předem při odjezdu na letiště).
Paní delegátka na nás vychrlila spousty informací, když jsme se jí zeptali na její tipy/zkušenosti s výlety, řekla za sebe svůj názor a my se lépe rozhodovali.
Nabízená možnost z hotelu zavolat delegátce bezplatně je snad i samozřejmost.
Co není, poskytla nám na sebe soukr. telefon, kde má whatapp, abychom jí mohli v případě potřeby jen třeba napsat.
Pokyny k odjezdu na hotel byli v daný čas.
............................
Celkově hotel a služby nelze hodnotit - náš hotel byl na špičkové úrovni a nebylo mu co vytknout.
Tuto skutečnost však neovlivňuje cestovní kancelář, ale pouze výběr zákazníka. Za málo peněz nebude prostě nikdy hodně muziky.
Takže negativní recenze, že hotel byl hrozný a může za to cestovka...je chyba.
...
Cestovka super a doporučuji. <3

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
13.07.2019 09:01 37.221.244.***
OREX TRAVEL 

Dobrý den, byli jsme v Turecku oblast Kemer s CK Orex Travel 28.6 - 5.7.2019. Vše probíhalo zcela standartně, jako u jiných CK. První schůzka s delegátkou byla druhý den po příjezdu na recepci v hotelu. Paní delegátka na nás měla dostatek času, řekla nám zajímavosti, nabídla výlety. V případě akutní pomoci, byl domluven bezplatný telefonní hovor paní delgátce z recepce hotelu. Instrukce k odjezdu jsme obdrželi den před odjezdem. Odjezd od hotelu byl na minutu přesně. Byli jsme se službami CK Orex Travel spokojeni.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.06.2019 17:50 46.135.88.***
Orex 

Po zakoupení zájezdu a poté přečtení zkušeností jsem se trošku zapotila..ALE!!!!! Před pár dny jsem se vrátila s Orexem z Turecka a musím říct, že vše proběhlo hladce, delegát byl moc milý, absolvovali jsme i výlet, který byl perfelktně zorganizovaný. Za mě absolutní spokojenost, nemusíte se bát.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.05.2019 19:58 31.192.84.***

Měli jsme skvělý hotel za rozumnou cenu v Turecku problém jsme měli při cestě zpět, na letiště nás ve 3hodiny ráno vezl naprosto neschopný řidič, ze tří hotelů dva nemohl najít a ve finále nás vyložil u špatného terminálu.
Slečna nebo paní delegátka se neobtěžovala zvednout telefon
Příště poletíme přes AIRSTOP :-)

Neregistrovaný uživatel
19.01.2019 09:33 91.232.84.***
Re: OREX TRAVEL dovolená 

Byla jsem s nimi na dovolené zatím 1x, a to na Severním Kypu před 3 lety, byla jsem velmi spokojená. Žádný problém jsme neměli. Jedna z nejlepších dovolených. Problém můžete mít s kteroukoliv cestovkou.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2018 18:11 31.30.45.***
orex travel 

Chcete mít problémy a zkaženou dovolenou? Cestujte s CK Orex Travel

Zpět na všechny diskuze