A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

OREX TRAVEL

| Petra12
Petra12
Nemáte prosím někdo zkušenosti s touto CK?, mají docela slušný ceny.........!!!!!! díky Petra
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petr
20.04.2013 12:55 109.202.85.***
Re: OREX TRAVEL muzu doporucit 

Minuly rok jsem s Orexem byl v hotelu Hedef resort 5* a doporučuju, jedna z nejlepších dovolených. Nemám co bych orexu vytknul.

Vendula
31.03.2013 17:48 82.150.169.***

Chtěla jsem se zeptat zda někdo z Vás byl v hotelu CLUB KONAKLI 4 a jak se vám líbilo? :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Vendula
31.03.2013 17:47 82.150.169.***

Chtěla jsem se zeptat zda někdo z Vás byl v hotelu CLUB KONAKLI 4 a jak se vám líbilo? :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Jana
13.03.2013 12:22 88.102.199.***
Alanya-Grand Santana Hotel 

Bude tomu rok co jsme byly na dovolené s orex travel a musím říct, že letos přemýšlím nad touto cestovkou znovu :-). Vše proběhlo bez problému (((clap))). Jen nám trošičku vadila změna času odletu..poslední den jsme měli naplánovaný ještě výlet do města ale odjíždělo se už v 1 hodinu ráno, místo odpoledne :'(. Ale i tak to byla nejkrásnější dovolená jakou jsem kdy zažila ;-).

• Anonym (1)
Ája
25.02.2013 15:59 85.71.99.***
Atlas Beach s CK Orex travel 

Dobrý den, chystáme se v červnu do Turecka-Konakli do hotelu Atlas Beach s CK OREX TRAVEL. Pokud máte někdo zkušenosti s tímto hotelem a pořádající CK, podělte se o ně se mnou. Děkuji Ája

Kamila
26.01.2013 10:25 194.228.11.***
Orex travel 

My byli s touto cestovkou na dovolené již 2x a vždy ve bylo v pořádku. Co slíbili, to splnili a nebyl žádný problém. Delegát určil vždy nějaký čas, kdy se můžeme všichni sejít a záleželo na každém, jestli se dostavil a co potřeboval vyřídit.
Určitě rádi pojedeme přes tuto cestovku znovu.

rosta
24.01.2013 21:05 81.200.57.***
Re: Orex NE!!! 

S orexem sem byl asi 4x a vzdy 100procentne spokojen.. delegat vzdy dostupny.. prijemne vystupovani.. zadny problem na letisti ani ja hotelu.. vse v poradku z me strany smerem k orex travel.. doporucuji..:-)

Libor
15.01.2013 14:34 79.170.253.***
S OREX TRAVEL už vickrát ne!! 

My jsem s touto cestovní kanceláří cestovali poprve na dovolenou v Turecku (v srpnu 2012) a určitě naposled. První noc jsme museli trávit v jiném hotel o třídu nižším než jsme meli zaplacený, protože v hotelu nebylo místo (nevim jak je to možné, když jsme ho měli zaplacený a zarezervovaný). Dále delegáta jménem Mustafa už nikdy nechci vidět- naslibuje zájezdy, schrábne peníze a dál se o klienty nestará (na prvni zajezd jsme ani neodjeli, protože zrejmě na nás zapoměl až po hodině co jsme měli odcestovat se ozval ze je nemocný), na druhý zaplacený zájezd (vystoupení delfínů) jsme přijeli pozdě, protože měl plne ruce práce s jimýma cestovkama a až po dlouhe hádce jsem z něho dostal aspon směšnou částku 10 euro na zpět. A na závěr asi o 5 hodin zpožděný odlet, takže jsme celou dobu čekali nachystani u recepce- ale to berue, že za ten odlet možna Orex Travel nemůže, ale zbytek katastrofa. Orex Travel nedoporučujem!!! :-(

Klára
28.12.2012 11:22 109.202.94.***
Re: OREX TRAVEL 

S orex travel jsme byli celá rodina v Turecku už po druhé a můžu je jen doporučit. Celá dovolená proběhla, tak jak nám ji paní na pobočce v Praze popsala, když jsme zájezd kupovali. Od příjezdu do Turecka na hotel až po odjezd nemůžu cestovce nic vytknout. Dokonce jsme urgentně potřebovali lékaře během našeho pobytu, o vše se postarala delegátka, která nás tam odvezla a vše vyřídila. Ráda bych touto cestou cestovní kanceláři poděkovala za skvělou dovolenou

lucka
16.12.2012 12:21 46.135.64.***
Re: OREX TRAVEL 

Pres orex jsem byla v hotelu happy elegant a nemůžu si stěžovat. Odlety byly na čas, hotel a jídlo bylo perfektní. Obvzlášť musím pochválit delegáta matěje který se o nás perfektne staral. Moje zkušenost s orexe
m je pouze pozitivní :-)

Zpět na všechny diskuze