A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nízkonákladové cestování - dotazník k BP

| anetaschenkova
anetaschenkova
Zdravím cestovatelé,

chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého anonymního dotazníku, který slouží pouze pro účely mé bakalářské práce. Děkuji mnohokrát za Vaší pomoc a krásný den :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecUdZnu3Flpsvz7pZtjhvO1dFf4I7knWAvJy7GuGWZskuenA/viewform?vc=0&c=0&w=1
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.07.2020 06:34 193.86.88.***
Re: Low cost cestování 

Jo, a stane se, že už to vybrané ubytování, hned jak zruším a než ho znovu zarezervuji, někdo obsadí. Potřeboval jsem před několika lety na Sicílii jen upravit ubytování, tak jsem ho prostě zrušil a ........ a už jsem musel hledat jinde. Stačí mi jít přes Tipli a dostanu love zpět. Toto bych já osobně neriskoval.

Anonymous user
08.07.2020 22:41
Low cost cestování 

Hezký večer, cestovatelé,

pokud uvažujete o Low cost dovolené, mohu z vlastní zkušenosti doporučit službu Catch Hotels, www.catchhotels.com, přes jejich stránku vás to přesměruje na Booking.com, Agoda.com nebo Hotels.com. Zobrazí se Vám stejné ceny jako obvykle, ale vtip je v tom, že služba Catch Hotels hlídá cenu vámi rezervovaného ubytování a cca 2 týdny nebo týden před odjezdem Vám Catch Hotels nabídne slevu. V takovém případě je dobré původní rezervaci zrušit a opětovně si vámi vybrané ubytování zarezervovat s nižší cenou až o 40%.

anetaschenkova 17.02.2020 11:45
Nízkonákladové cestování - dotazník k BP 

Zdravím cestovatelé,

chtěla bych Vás poprosit o vyplnění krátkého anonymního dotazníku, který slouží pouze pro účely mé bakalářské práce. Děkuji mnohokrát za Vaší pomoc a krásný den :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSecUdZnu3Flpsvz7pZtjhvO1dFf4I7knWAvJy7GuGWZskuenA/viewform?vc=0&c=0&w=1

Zpět na všechny diskuze