A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejspolehlivější cestovní kanceláře

| jasmine
jasmine
Je jich více,ale spolehlivé jsou Firo Tour,Exim,Tomi Tour,Fisher,Dezka,Ideal tour,Intertrans,Axia,Sanny days,Rekrea tour,ale u mě boduje Firo
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.08.2019 17:21 193.165.97.***
Re: Nejspolehlivější cestovní kanceláře 

Janičko, Janičko, ty si asi myslíš, že jsem hlupáci nebo co? Ten trapný text, to je reklama jak vyšitá. Holka, holka, zkus to nějak jinak.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
01.08.2019 12:20 78.45.96.***

Já si pochvaluju Dovln.cz. Většinou mají všechno co hledám a teď jsem tam kupovala i dovolenou pro mámu. Za těch pár let jsem neměla problém. Jen jednou na hotelu, ale to mi pomohli vyřešit. Jana

Neregistrovaný uživatel
20.06.2019 21:21 213.211.55.***
nej cestovka 

za mne je nej cestovka Simon-tourist.Vynikající průvodci,programy,no všechno

Neregistrovaný uživatel
20.06.2019 12:08 195.47.33.***
Re: Dovolena v Chorvatsku _Resniku 

Ke klientovi!!!!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.06.2019 07:48 78.102.87.***
Dovolena v Chorvatsku _Resniku 

JELI JSME OD CK FIROTOUR VŠE BYLO OK AŽ NA TO ,ŽE DELEGÁTKA PANÍ NEBO SLEČNA JANA LULIČ SE NEOBTĚŽOVALA NÁS JAKÝM KOLIV ZPŮSOBEM KONTAKTOVAT .AŽ NA MOU SMS ODPOVĚDĚLA POUZE SMS.TO NENÍ PRO CK MOC POZITIVNÍ PŘÍSTUP KE KLIENTOVY.

Dameli14 24.04.2014 19:29
Doporučuju 

Já osobně ti doporučuju fischer,a né exim(s tim jsou problémy) :-)).Ale to je na tobě ;-)

Neregistrovaný uživatel
19.04.2014 13:24 90.181.96.***
Re: ČEDOK 

Dobrý den, CK FIRO TOUR na Černou horu nikdy neměl vlastní letecký program. Na Černou Horu jste mohla letět leda s CK KOVOTOUR PLUS, CK VT a apod.

Hela P.
06.04.2014 16:07 85.71.178.***
Nákupní chování spotřebitelů při výběru dovolené 

Dobrý den,
všechny cestovatele bych chtěla moc poprosit o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci, která se týká ochrany spotřebitele v cestovním ruchu a je zaměřena především na změny legislativy, jež přinesl nový občanský zákoník. Jedním z dílčích cílů je zjistit, jak spotřebitelé v oblasti cestovního ruchu tyto změny vnímají.
Dotazník je dostupný z odkazu níže.

http://login.oursurvey.biz/dotaznik-9517

Předem mnohokrát děkuji za Váš čas věnovaný tomuto dotazníku.

Andy
01.04.2014 16:07 185.14.232.***

My už delší dobu se snažíme nepoužívat cestovní kanceláře a hledáme si ubytování v destinacích přes porovnávač cen ubytovacích serverů www.najdi-hotely.cz . Jednoduše si porovnáme ceny např. u booking.com, hotels.com a jiných a vybereme si tu nejlepší nabídku. Už jsme díky tomu jako rodina ušetřili x tisícovek.

Jinak byla naší nejoblíbenější kanceláří Čedok. Nikdy jsme u nich neměli s ničím problém

Cyrill
21.09.2013 08:50 37.188.238.***

Osobně zájezdy od CK (tour operator) nenakupuji. Ale jednotlivé služby, např. ubytování, se nerozpakuji od tour operatora koupit. Když tady v diskuzi občas vidím doporučení rezervovat si ubytování přímo, tak se mi to moc nezdá. Chápu, že např. pro pracovní cesty to jinak nejde, ale pro dostatečně dlouho předem pevně naplánovanou, zbytnou cestu bývá vesměs levnější koupit ubytování přes tour operatora, který má výraznou množstevní slevu. Mám zkušenost, že při individuání rezervaci ubytování přes Internet se ceny až tak moc neliší od cen pultových. No a když občas srovnávám ceny pultové a to, co jsem zaplatil přes velkého tour operatora, tak rozdíl bývá klidně 40-50%. Navíc velký tour opertor dokáže třeba s hotelem dohodnout a klientovi prodat plnou penzi (vollpension), kterou jinak hotel ani nenabízí.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze