A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Nejen plavbám zdar!

| marbes
marbes
Diskuze vážná i nevážná se všemi, které spojuje jedno - plavby výletními loděmi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Fiš 13.10.2016 13:30
Re: SEZNAM aktualizace 

Marbes, na Ježíška bych to tak moc neházela :-D Spíš do Velikonoc budu mít svaly jak Pepek námořník :-S ..Pokud by vysadily motory, mohla bych dolů k veslům :-D :-D
Takže ne Ježíšek ale vše svépomocí (((clap))) .....ale bylo by to krásný <3

Didus báječný kup mě přiměl přehodnotit plány a odložit Karibik na později a počkat na akci.
Co se týče spolucestující-luxus samoty v kajutě bych nezaplatila :-(
Ano hledala jsem předběžně, před plavbou na východ, protože jsem si nebyla jistá jak si porozumíme.Po osobním setkání se spolucestující, se zdálo vše fajn a dokonce jsme zjistily, že máme i stejné plány na Kanáry.
Na plavbě jsme se měly moc dobře, tak jsme se rozhodly, že to dáme ještě jednou dokola.No a když vyšlo JOHOHO s delegátem a dopravou, šly jsme do toho.Takže už nejsme cizí a jen budem pokračovat v tom, co jsme si nedopovídaly :-D
To zdržení, kdy jsme nebyly jisté jestli bychom to daly znovu nás bude každou stát 3 tisíce.Ale i tak je to dobrá cena.Takže teď jen záleží na tom, ať si to nepokazí cestovka. :-\
Času máme dost, tak plány budou velké <3

Fiš 13.10.2016 13:10

To já přece moc dobře vím :-D...dokonce jsem vás dlouho podezřívala, že jste nám vyfoukli tu nejlevnější kajutu :-$
Dále ano, trošku jsem čekala mini Orbion sraz :-\

Ano, jste na špici seznamu a s tím souvisí jakási diskuzní práva :-D :-D...jakože napsat, jak probíhají přípravy, jak jste se srovnali s váhovým limitem do letadla, co plány....i když myslím,že v Karibiku vám budou stačit jen parea a bankovní karta.Brejle a žabky koupíte tam :-D :-D

Popravdě do cestovky se kterou jedete a pak pojedu i já, mně přivedla právě vaše plavba.Takže já zase budu s napětím očekávat hodnocení cestovky. :-\

marbes 13.10.2016 10:57

Bylo jasné, že Fiš už má nějaké techtle mechtle s Ježíškem a jsem ráda, že ta velikonočně-vánoční taškařice dopadla 8-) Chápu, že se moc těšíš.... to určitě my všichni ze seznamu. Jak to nakonec dopadlo? Vím, že jsi hledala spolucestující. Sehnala jsi nebo budeš na kajutě sama?

No jo Didus1, uteklo to, co? ;-) Na tu vaší přesocenánskou plavbu jsem taky moc zvědavá! 8-)

Didus1 13.10.2016 10:20

No, skvělý! Gratuluju Fiš.... Začínám mít svrbění, přesně tam jsme chtěli jet taky! Necháme to ale asi až po té naší vele-Brazílii.
To už vážně jsme první na seznamu? :-D

• doktor23
Delfinek1 13.10.2016 09:55

Fiš - supééééééér ;-). Jsem zvědavá na dojmy a následně i Tvé pojmy 8-) :-P :-D.

• Réza 2
Fiš 12.10.2016 17:10

Přátelé milí, přání se mají plnit nejen o Vánocích a jestli Bůh dopustí a Neptun spustí- o Velikonocích ať mně kluci doma nehledají :-D :-D
Do kočiček je sice ještě daleko, ale těšeníčko veliké (((clap)))

Didus1: 18. 11. - 08.12. 2016 - MSC Preziosa (Janov - Ajaccio - Cagliari - Valencie - Malaga - Arrecife - Santa Cruz de Tenerife - Salvador - Buzios - Rio de Janeiro - Santos)

Jaso: 24.11. - 7.12. 2016 - MSC Divina (Miami - Jamajka - Kolumbia - Panama - Kostarika - Mexico - Miami)

doktor23: 16.12. 2016 - 06.01.2017 - MSC Divina (Miami - St. Martin - San Juan - Nassau - Miami - Ocho Rios - George Town (Cayman ISladns) - Cozumel - Nassau - Miami - San Juan - Grand Turk - Nassau - Miami)

frankie: 19.1 - 28.1. 2017 - MSC Divina (Miami - Portoriko - Sv. Tomáš - Sv. Martin - Dominikánská republika - Bahamy - Miami)

Radka P.: 19. - 26.2. 2017 - MSC Splendida (Janov - Civitavecchia - Palermo - Valletta - Barcelona - Marseille - Janov)

Fiš 5. - 18.4.2017 MSC Magnifica - Janov - Barcelona - Casablanca - Santa Cruz de Tenerife - Funchall - Malaga - Civitavechia - Janov

Réza: 22.4. - 1.5. 2017 - MSC Musica (Benátky - Brindisi - Katakolon - Santorini - Piraeus - Corfu - Kotor - Benátky)

Jaso: 28.4.- 7.5 .2017- MSC Armonia (Janov - Marseille - Mahon - Cagliari - Valletta - Messina - Neapol - Janov)

Delfinek1: 20.5. - 27.5.. 2017 - MSC Splendida (Janov-Civitavecchia-Palermo-Cagliari-Palma de Mallorca-Valencie -Marseille-Janov)

Blanka pb: 24.5.2017-4.6.2017 - Pullmantur Monarch (Lisabon - Vigo - Cherbourg - Le Havre - Harwich - Amsterdam - Kodň - Rostock)

marbes: 2.7.-9.7.2017 - MSC Meraviglia (Janov - Neapol - Messina - Valletta - Barcelona - Marseille - Janov)

doktor23: 1.12.2017 - 29.12.2017 - Costa Deliziosa (Savona - Marseille - Barcelona - Malaga - Lanzarote - St. Cruz de Tenerife - Guadalupe - Antigua - St. Maarten - St. Thomas - San Juan - Port Everglades - Key West - Nassau - Grand Turks - Freeport - Port Everglades)

• Didus1
  • Anonym (1)
marbes 12.10.2016 11:22
Re: 

Jojo, pravda pravdoucí.. nejen díky geocachingu s sebou vozíme turistickou Garmin navigaci s nahranými mapami konkrétního území a už doma máme jasno, jakým směrem se po vylodění vydáme.

Fiš 11.10.2016 13:35
Re: 

Díky Marbes, pochvala určitě potěší.A že ses bavila máš jako malé poděkování za tvoje praktické rady.To platí i pro ostatní"konzultanty" (((clap)))

Jinak, nechci se rouhat, ale každá plavba, kdy nás pošahaný kapitán nevyklopí do vody se dá brát jako vydařená :-D
Velkou roli hrálo to, že ve všech zastávkách mimo Mykonu jsem byla.V Anconě aspoň na koukané z Minoan trajektu.
Protože pokud by to tak nebylo, zážitky by byly o poznání chladnější.Nejvíc mrzí Santorini.Tam jsem neměla váhat.
A Split?Ten děda neměl chybu a ještě jsme popovídali i o Česku.Jezdil k nám :-)
Fakt doporučuju každému, kdo nechce jen blunckat po shopech-stáhnout mapu města a vyznačit na něm trasu, kudy tudy a co vidět cestou.Případně to udělat v mobilu.

• marbes
marbes 10.10.2016 22:04
Re: 

Fiš, moc díky za fotky a bezva popisky, u některých jsme se opravdu ze srdce zasmála ;-) A ráda jsem si to 2x za sebou projela, opravdu mě to bavilo... mrzí mě teda, že z některých destinací (teda spíš z organizace, než destinací) jsi byla otrávená, ale v sumě to byla vydařená plavba, ne? ;-)

Fiš 10.10.2016 21:09
Re: 

....tak jo, komenty jsou tam :-\

Zpět na všechny diskuze