A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

nebrat Sunny days

| nepřítel sunny days
NEJEZDĚTE SE SUNNY DAYS!!! jsou neseriózní! koupili jsme zájezd s letem až na místo (Marsa Alam Egypt), tedy cca 4,5 hodin letu a dva dny před odletem jsme se dozvěděli, že cesta bude trvat více než 9,5 hodiny: bude s mezipřistáním v Sarmu, letí se jen do Hurghady a odtud více jak 2,5 hodiny egyptským autobusem. Pracovníci jsou arogantní, hlavně slečna Lucie Lenochová - executive manager - si z nás dělá doslova prdel!!!

takže velké varování:
NEJEZDĚTE SE SUNNY DAYS!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Čenda
25.07.2007 11:06 212.24.154.***
RE: Špatné zkušenosti se Sunny Days 

My máme sdelegáty SUNNY DAYS ty nejlepší zkušenosti. Loni v Kusadasi v Turecku Silvie obíhala poctivě hotely, zajistila léky i době, kdy byly zavřené lékárny a musela ( nemusela) pro ně do nemocnice, čekala při příletu i odletu na letišti, dala telefonní číslo a telefony brala. Letos v Tunisu v hotelu L´Albatros byli ubytovaní, schůzky měli 2x denně, slečna Jitka řešila vše, a že letadla mají zpoždění, za to delegáti nemůžou, ale všichni nadávají jim. My jsem byli s delegáty moc spokojení.

• Anonym (1)
holmanova
24.07.2007 13:45 195.113.166.***
Špatné zkušenosti se Sunny Days 

Musím se připojit k neserioznosti CK Sunnny Days.Při odletu v 5 ráno nám bylo na letišti oznámeno,že máme minimálně 5 hodin zpoždění.Po příjezdu na místo ubytování nás nechala delegátka na pospas a odjela.Viděli jsme jí za 8 dnů pouze 1x.
Asi to pojala jako svoji dovolenou a nechtěla se nechat námi otravovat.Poslení den tato CK vůbec nezaplatila hotelu, v kterém jsme bydleli a poslední den nás vyhodili v 13.00 z pokoje a mi jsme museli čekat 13 hodin v recepci.Jednání bylo hrozné.Nemám to zapotřebí.Oni si nás totiž všude pletou s rusky mluvícíma občanama a to mě docela dostalo.NEDOPORUČUJI JEZDIT S TOUTO CK !!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Hatima
12.07.2007 15:59 147.251.146.***
taky špatná zkušenost 

Letěla jsem SD na Djerbu - let z Prahy byl odložen o 6 hodin, takže do hotelu nás přivezli až v ranních hodinách. Program all inclusiv byl směšný - vodu jsme museli vypít v restauraci, donést si vodu k bazénu nebo na pláž neexistovalo, delegátka nebyla vůbec ochotná to řešit. Odlet z dovolené nám posunuli na ráno, takže z 10ti dnů bylo osm. Po návratu naprostá arogance ze strany CK SD. S NIMI UZ FAKT NE!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
cestovatel
09.07.2007 13:16 85.160.196.***
výlety 

byli jsme v Sharmu na potápění. Jelo se lodí kde se sešlo několik Čechů, kteří měli u svých cestovek zaplacené potápění. My jsme platili 2x ponor pro dvě osoby 110 dolarů, klienti Sunny Days platili za 1 osobu 1 ponor + druhá osoba šnorchlování 150 dolarů, delegátka jim řekla, že v tom mají vstup do Ras Mohamed a oběd, nic ale nebyla pravda, všechno museli zaplatit znovu. I ostatní výlety třeba do Káhiry byli až o 60 dolarů na osobu dražší proti ostatním cestovkám.

• Anonym (1)
anonym
03.07.2007 15:35 85.160.11.***
RE: nebrat Sunny days 

Můžu jen souhlasit, na zájezd jsem s nimi sice nejela, ale když jsem hledala brigádu a dala si inzerát, ozvali se mi a domluvili se schůzku, přišla jsem tam a řekli mi, že pan šéf tam není, že mám přijít zítra.To jsem ještě skousla a druhý den přišla znova, asi po deseti minutách sezení v neupravené chodbě a šíleně chaotickém prostředí, kde tam všichni pracují, pan šéf přišel, nepředstvil se, nepozdravil,nepodal mi ruku a v kanceláři mi ani neřekl, že se mám posadit. Vrchol bylo, že když jsme se začali bavit o práci, tak se začal hrozně divit, že jsem studentka a nemůžu každý den ve stejnou dobu. Když jsem mu řekla, že proč mi teda volal, když to v mém inzerátu bylo uvedeno, tak řekl, že už neví, že volal na hodně inzerátů. Tak jsem se rozloučila a rozhodla se, že cestovka, která má takového šéfa a takové pracovní prostředí, asi nebude ta pravá a raději ji nikdy nezvolím, protože si dokážu představit to jednání v případě nějakého problému.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nepřítel sunny days
19.06.2007 16:17 88.103.7.***
nebrat Sunny days 

NEJEZDĚTE SE SUNNY DAYS!!! jsou neseriózní! koupili jsme zájezd s letem až na místo (Marsa Alam Egypt), tedy cca 4,5 hodin letu a dva dny před odletem jsme se dozvěděli, že cesta bude trvat více než 9,5 hodiny: bude s mezipřistáním v Sarmu, letí se jen do Hurghady a odtud více jak 2,5 hodiny egyptským autobusem. Pracovníci jsou arogantní, hlavně slečna Lucie Lenochová - executive manager - si z nás dělá doslova prdel!!!

takže velké varování:
NEJEZDĚTE SE SUNNY DAYS!!!

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze