A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Názory na Orbion aneb vše pro Admina

| -Pavel-
-Pavel-
Toto téma jsem založil, abychom měli prostor předkládat své názory na zásahy do "Diskuse o CK" ze strany Orbionu. Jedná se o akce, na které má provozovatel z pozice majitele stránek samozřejmě právo, dokonce toto zakotvil do "Podmínek užití". Nejsou to však zásahy naprogramované, podle přesně definovaných algoritmů. Jsou to zásahy ovlivněné lidským faktorem - Admin a Admin2. A ti se můžou mýlit, stejně jako kterýkoliv uživatel těchto stránek. Nebo si vše vyložit jinak. A nebo se nemýlí a své zásahy tady mohou vysvětlit, pokud se proti nim někdo ohradí. Doufám, že toto téma bude oboustranně přínosné a nahradí komunikaci přes "osobní zprávy" s Adminy. To nepovažuji za vhodné řešení, protože když ta diskuse proběhne tady, zamezí to opakovaným otázkám a nebo zde najdou odpověď i ti, kteří třebas nemají odvahu nebo čas se zeptat.
P.S.: logické by bylo, svůj názor připojit do diskuse, které se to týká. Těžko se ale vstupuje do zablokované diskuse :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin2 20.11.2019 14:24
Re: Smazání příspěvku 

Dobrý den,

reklama smazána. Není v naší moci tu bohužel být 24 hodin denně.

Moc děkuji za upozornění, hodně mi to pomůže.

Zuzka

• Sally
Neregistrovaný uživatel
20.11.2019 08:26 195.47.33.***

Bohužel asi máte pravdu, protože ta reklama na půjčení peněz tam pořád je. Orbion už jde čím dál tím rychleji do..( víte kam).

Neregistrovaný uživatel
19.11.2019 21:14 46.33.96.***

Ale Sally,aspoň nějaký příspěvek,ne??Když to tady už umřelo.A jim přece reklamy nevadí.Jinak by už byla smazaná.A nebo je to tady už nezajímá.Oni radši smažou nesmysleně příspěvky které člověk nepochopí proč byly smazány.

• Sally
Sally 19.11.2019 06:12
Smazání příspěvku 

Admine, na "Kréta - půjčení auta" je vhodné smazat reklamu na půjčení peněz. Díky

Neregistrovaný uživatel
10.11.2019 12:27 193.165.97.***
admin2 10.11.2019 12:11
Re: admin 

Dobrý den,

nick jsme zablokovali, příspěvky mažeme postupně.
Díky za pochopení.

Zuzka

Neregistrovaný uživatel
09.11.2019 17:20 193.165.96.***

Admine, vy opravdu nezakročíte? Zatím jste smazal pouze můj příspěvek z dnešního rána ve vlákně Havana český průvodce, kde jsem se pokoušela té osobě co zde vkládá reklamu na levné letenky, vysvětlit, že je trapný. Takže je vám to teda asi jedno.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2019 10:50 193.165.96.***

Prosím admina, podívejte se na poslední příspěvky ve vlákně Sardinie, Fotbal v Anglii, Portugalsko autem a Havana průvodce a Athény. Všude je tam vpašována reklama na levné letenky, pisatel se tváří, jakože se na něco ptá, ale jak sám pochopíte, o nějaké odpovědi mu vůbec nejde. Prostě jen chce vpašovat svůj odkaz. Je to trapné a já doufám, že co nejdříve zakročíte. Dalo by se to snést, kdyby na rovinu napsal, že jsou teď někde super levné letenky, ale zneužívat ta vlákna k reklamě a mnozí zde se mu snaží v dobré víře poradit, odpovědět, to je fakt megatrapné.

Neregistrovaný uživatel
08.11.2019 18:24 185.75.139.***

Není nad to se dobře pobavit 89103156, tak se bavte a zbytečně setrapte smolit příspěvky, které nic nepřinesou

• Mirka2
Neregistrovaný uživatel
07.11.2019 21:48 89.103.156.***

Ano jak jinak nazvat lidi co ví,že to tu už dva a víc roků nefunguje,že to je tu jen proto ,že nesou reklamy,ale stále dokola sem chodí čímž vlastně ten zisk umocnuje a tohle niíkdy neskončí.ono taky proč,dokud budou tupé ovce klikat,tak to bude vynášet.Já se sem chodím bavit a číst jak neustále lidi doufají,že jednoho dne snad a on ten den nena stává a nenastává a oni fdoufají a doufají a klikají a majitel webu si mne ruce a já se můžu utlouct smíchy nad tou zoufalostí těch co neustále žadoní,že jim nejdou najhrát fotky.Bože.

• Sally
  • Mirka2
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze