A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Názory na Orbion aneb vše pro Admina

| -Pavel-
-Pavel-
Toto téma jsem založil, abychom měli prostor předkládat své názory na zásahy do "Diskuse o CK" ze strany Orbionu. Jedná se o akce, na které má provozovatel z pozice majitele stránek samozřejmě právo, dokonce toto zakotvil do "Podmínek užití". Nejsou to však zásahy naprogramované, podle přesně definovaných algoritmů. Jsou to zásahy ovlivněné lidským faktorem - Admin a Admin2. A ti se můžou mýlit, stejně jako kterýkoliv uživatel těchto stránek. Nebo si vše vyložit jinak. A nebo se nemýlí a své zásahy tady mohou vysvětlit, pokud se proti nim někdo ohradí. Doufám, že toto téma bude oboustranně přínosné a nahradí komunikaci přes "osobní zprávy" s Adminy. To nepovažuji za vhodné řešení, protože když ta diskuse proběhne tady, zamezí to opakovaným otázkám a nebo zde najdou odpověď i ti, kteří třebas nemají odvahu nebo čas se zeptat.
P.S.: logické by bylo, svůj názor připojit do diskuse, které se to týká. Těžko se ale vstupuje do zablokované diskuse :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.10.2019 13:52 46.33.96.***
Re: admin 

Adminko,ale tady nejde jen o mizející příspěvky.Tady jde o Orbion celkově,je tady neskutečně mrtvo.Za dnešek jedno jediné vlákno v diskuzi a to jsem ještě psala já.Za bývalého Orbionu jsem ráno sedla k počítači,četla ostošest příspěvky,že jsem málem zapomněla na vaření oběda,Poslední roky někdy i celé dopoledne nic,co dopoledne!!Někdy i celý den nic.Prosím Vás,nic neopravujte,Orbion je zmršený od samého začátku,tady už nic nezachráníte a musí to stát prachy.Ale možná vám na to těch milion reklam,co nás otravují,vydělá.Udělejte radši rovnou nový Orbion a s opravdovými odborníky,kteří tomu rozumí a navrhnou i jiný vzhled,než je ten současný,nezáživný,mdlý a ubohý.

admin2 17.10.2019 13:08
admin 

Dobrý den,
pracujeme na opravě. "Mizí" příspěvky, které nemají vyplněný název.

Pěkný den,
Zuzka

Dagouš 17.10.2019 07:28
Re: Je mi z toho zle 

Tak takhle vypadá cílená likvidace v přímém přenosu.
Chodím sem, tedy na ty dříve příjemné a funkční stránky (už si nevybavím jak se původně jmenovaly) kolem 20-ti let. Na Orbion se od jisté doby nedá ani dívat natož přispívat - to je vyloženě ztráta času a energie. Kamarádky, které jsem si na původním webu našla mám doposud, ale musíme se kontaktovat jinde a jinak.
Nikdo mě nevysvětlí, že někdo může být tak neschopný a hloupý a dobrovolně zvěřejní svoji profesionální nemožnost. No, ale co by člověk neudělal pro peníze a ze strachu ze ztráty zaměstnání že jo.... No a jsem zvědavá za jak dlouho tady nebudu, ale je mě to naprosto jedno. Tady už není co hledat

Sally 17.10.2019 06:39
Je mi z toho zle 

Tak vidím poslední příspěvek 16. 10. 2019, který vlastně nevidím. Poslední vidím Od Zuzky 06. 10. 2019.
Asi by fakt bylo nejrozumnější to tu zabalit. Chodím sem jen z nostalgie, ale i to asi brzy přestanu. Škoda, bývali jste dobří, ale teď .............. :-(

admin2 06.10.2019 11:07
Re: Nefunkčnost Orbionu 

Dobrý den,

chápu, postupujeme krok po kroku.

Prima víkend,

Zuzka

Mirka2 05.10.2019 15:32
Nefunkčnost Orbionu 

A takto to vypadá, když se řeší >:)

Mirka2 04.10.2019 21:37
Re: Orbion umřel 

Jupí, na potřetí vloženo bez odhlášení.

Mirka2 04.10.2019 21:37

Drahá adminko, již několikrát jsem vysvětlovala konsruktivně problém a nic z toho, nevím jak konstruktivněji popsat, že dám odeslat příspěvek - ať odpověď nebo SZ a než dopíši, dám odeslat, odhlásí mě to a není nikde nic. ... a podobně, třeba vkládání fotek, vložení alba, dám nahrát fotky a stále se nahrává a buch, jsem odhlášená a album nemám ... Takže děkuji za pochopení, že nemám pochopení pro tvůrce webu a administrátory. Kdybych náhodou byla odhlášena, kopíruji a podepisuji Mirka 2 - odhlášena 2x ještě, že mám ctrl C a V

Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 07:08 193.86.88.***

Já jsem název příspěvku uvedl u Kormidla a nic. Teď jsem přihlášený, vidím se jako přihlášený a vyhrožuje mi to, že budu jako anonym, že se mám přihlásit. Co tady ještě vůbec dělám? :-(
S.

Dalibor.sik 03.10.2019 13:27
po delší době 

jsem zde zavítal.. (rok ?) a koukám.. furt stejné.. no nic no :-\

Zpět na všechny diskuze