A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Máte zkušenosti s CK Kellner

| Myš
Ahoj!Ráda bych věděla, jaké máte zkušenosti s CK Kellner z Písku. Našla jsem dobré i špatné recenze, tak nevím. Chystáme se s nimi do Chorvatska. Díky, Myš
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.09.2020 13:58 78.111.127.***
Hotel Sol Umag Istrie 

Dobrý den,právě jsem se vrátila z dovolené v hotelu Sol Umag na Istrii. Hotel jsem navštívila poprvé z důvodu uzavření hotelu Sipar kvůli nízké obsazenosti,jak to holt letos je a snad již nikdy více...Hotel skvělý moc jsem si to užila a odpočinula si.Také chci moc pochválit řidiče fy Novotný,kteři mě tam i zpět vezli.Jsou jasně a stručně řečeno nejlepší z nejlepších a svoji práci zvládají na zlatou medaili. (((clap))) (((clap))) (((clap))).Děkuji tímto zaměstnancům CK Kellner, že se drží i této nelehké době a bude to tak i nadále,protože jsem s nimi nadmíru spokojena, proto s nimi jezdím již hodně let,tím je řečeno vše.
D.Klimčáková

Neregistrovaný uživatel
06.09.2020 13:30 79.110.37.***
Chorvatsko - hotel Aurora 

Dobrý den,
s CK Kellner jezdíme na dovolené mnoho let. I letos jsme byli velmi spokojeni s organizací, ubytováním, dopravou i stravováním.
Chtěla bych tímto poděkovat CK za krásnou a bezproblémovou dovolenou
i v době koronaviru. Celou dovolenou jsme vyřídili 3 dny před odjezdem pouze
po telefonu.
Rádi se k CK Kellner zase vrátíme v příštím roce.
S pozdravem I. Třeštíková

Neregistrovaný uživatel
31.08.2020 19:43 178.255.168.***
jiřka se synem Pavlem 

31.8.2020-vrátili jsme se z dovolené Chorvatsko-hotel Delfín-Poreč.Jedním slovem nemělo to chybu-vše OK-až překvapující,v positivním slova smyslu-hotel Delfín ač 2 hvězdičkový-super,příjemný personál,čisto,vše funkční ,služby, výtahy aj..Jedináé co se dá vytknout-menší pokoje-měli jsme 1 lůžkové,,strava vynikající všestranná nabídka všeho,co si člověk představí i pro vegetariany, hojnost ovoce, zeleniny...
Moře nádhera čisté-trochu klouzající kameny, ale jinak super,pláže naprosto skvělé-dostatek místa i v chládku krásné parky,sportovní vyžití maximální -sice vyšší ceny, ale s tím se počítá,delegátka-výborný přístup,vše řeší ihned...
S CK Kellner jezdíme již opakovaně a jsme vždy plně spokojeni,řidiči-fa Novotný-ochotní, příjemní..Opravdu doporučujeme všem-dáváme velkou 1 s hvězdičkou Díky

Neregistrovaný uživatel
23.08.2020 13:57 109.80.0.***
lenka s dcerou 

23.8.2020. Právě se mi holky vrátily z dovolené z Chorvatska ( hotel Aurora ) a já jsem dostal za úkol napsat recenzi. Mohl bych použít jenom jedno slovo ale trošku to rozvedu a oznámkuji jako ve škole. CK Kellner si prý zaslouží 1. Řidiči autobusu ohotní, příjemní, pomáhali s bagáží 1+. Hotel starší ale čisto, příjemný personál 2. Místo ůžasné, čisté pláže, skvělý vstup do moře, krásná a dlouhá promenáda 1+. Strava polopenze: slabší snídaně a málo ovoce, bohatě nahradily skvělé večeře. Všechny delegátky Helena, Irena a Markéta byly perfektní a moc se toho o Chorvatsku dozvěděly 1++. Výlety perfektně zorganizbované¨, zejména výlet do pohoří Biokovo 1 . Celková známka velká 1* . Díky

Neregistrovaný uživatel
11.08.2020 13:25 213.220.229.***
jv.vlkovajitka@seznam.cz 

Dobrý den,letošní rok 2020, jsme se rozhodli jet na dovolenou na poslední chvíli a poprvé s CK Kellner a určitě nelitujeme. S CK a její delegátkou v penzionu Caldera v Gradaci jsme byli naprosto spokojeni po všech stránkách.Cesta, hranice vše Ok, Chorvati jsou ochotní, milí a vše funguje. Určitě v dalších letech CK Kellner využijeme.
Vlkovi

Neregistrovaný uživatel
04.08.2020 18:02 78.111.127.***
Odpověď 

Pokud jste proti cestovní kanceláři zaujatý(á),tak nějak postrádám logiku, že se o ní zajímáte,pokud mě něco nezajímá, tak s tím neztrácím čas, ale jak už jsem psala... Asi holt chcete jenom rýpat, je vidět, že nemáte nic pořádného na práci...

Neregistrovaný uživatel
04.08.2020 14:27 195.47.33.***
Re: Reakce na příspěvek od ner.uživatele s IP adresou 195.47.33*** 

Opravdu si myslíte , že by vám někdo mohl závidět cestu busem někam do Chorvatska? A navíc s cestovní kanceláří?

Neregistrovaný uživatel
04.08.2020 12:00 93.91.158.***
Reakce na příspěvek od ner.uživatele s IP adresou 195.47.33*** 

Dobrý den, jsem jenom běžný uživatel PC a nad IP adresami opravdu nepřemýšlím. Teď jsem se podívala, co nového ohledně ohlasů a toto osočení opravdu nechápu. Jezdím roky do SIPARu a zase se chystám koncem srpna a snad bude již otevřený, i když zmíněný Sol Garden Istra byl skvělý. Cestovatele z apartmánů Sol Amfora neznám a určitě jsem je ke svému PC nepouštěla. Takže asi nějaký "samozvaný odborník na PC" :-\ ... Poznámky o věrohodnosti cestovní kanceláře bych si nechala někde zastrčené.... CK Kellner podle mě nemá chybu (((clap))) (((clap))) (((clap))) . Ani nechápu, proč by někdo nemohl jezdit častěji na dovolenou, to někdo závidí? No jak se říká, lidé jsou různé...

Dagmar Klimčáková

Neregistrovaný uživatel
26.07.2020 13:24 185.73.100.***
Re: Máte zkušenosti s CK Kellner 

Dobrý den. S CK Kellner jezdím již 6 let do Chorvatska. Mám jen dobré zkušenosti. S CK se velmi dobře spolupracuje po telefonu, zájezdy vyřizuji telefonicky. Ubytování vždy odpovídalo nabidce v katalogu, nebo na webu. Jezdíme vždy autobusem, a i s dopravou jsem byla vždy velmi spokojená, Dopravci najímaní CK jsou zkušení, vždy nás vezli milí řidiči, kteří se o nás po dobu cesty trpělivě starali. V Chorvatsku má CK velmi ochotné delegáty, kteří byli vždy na telefonu. CK Kellner mohu doporučit. Jana BB.

Neregistrovaný uživatel
24.07.2020 08:57 195.47.33.***
Re: Apartmány Sol Amfora, Umag,Croatia 

Zajímavé je, že tyto 2 poslední příspěvky, jsou měsíc od sebe, podepsané každý jiným jménem a ze stejné IP adresy? Čím to asi bude? Rozhodně to nepřidá na věrohodnosti zmíněné CK.

Zpět na všechny diskuze