A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

hromadná soudní žaloba

| Milena Uhrova
Vážení, chtěla bych Vás varovat před CK Prácheň Písek s.r.o.,
Chtěla jsem jet na léčebný pobyt do Izraele jaro 2008.11.2. jsem zaplatila 32 391 kč. 26.3. 08 mi přišel od CK Prácheň doporučený dopis v němž oznamovali, že pro malou ůčast se zájezd ruší a peníze budou vráceny. Dnes je 14.5. a peníze nikde. Napsala jsem na Asociaci cestovních kanceláří, kde mi bylo sděleno, že CK Prácheň Písek pro nesolventnost a pro pro špatné zacházení se zákazníky,byla vyloučena z této asociace a mám prý podat trestní oznámení. Chtěla bych Vás tímto oslovit, Vás kterým Ck Prácheň s.r.o. také nevrátila peníze a rádi byste se k žalobě připojily.
Milena
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Hana Tůmová
22.12.2008 13:15 62.209.224.***
hromadná soudní žaloba 

Ráda bych se připojila k hromadné soudní žalobě na ck Prácheň, protože i po zaplacení odškodného od pojišťovny jsem přišla o více než 17.000 Kč, protože jsem měla v předvánočním prvním termínu plně zaplacené 2 místa v zájezdu Indie-Nepál, plánovaném na říjen 2008, cena cca 86000Kč, pojišťovna uhrazuje 79,7 procent,t.j. cca 69.000 Kč a na zbylou sumu se prý máme soudit, tak když by nás bylo více tak by se to soudění možná i vyplatilo.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
BouchalováSmolíková
06.07.2008 17:46 89.176.7.***
Kuba 

Totéž, co se stalo vám, jsme zažily na jaře i my. Pro údajný malý zájem se zájezd na Kubu, který jsme zaplatily, nekonal. Peníze nám vráceny nebyly a nový zájezd se slibovanou slevou jsme nedostaly. K hromadné žalobě bychom se připojily. :-x Věra Bouchalová

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
channah
13.06.2008 15:27 194.228.18.***
Info 

Dobrý den všem,

jak zde již bylo zmíněno, CK Prácheň byla pro případ úpadku pojištěna u České pojišťovny a.s., která na základě předložení platné cestovní smlouvy, dokladu o zaplacení a vyplněného formuláře Oznámení o pojistné události vyplatí pojistná plnění klientům, jejichž zájezd se měl konat po datu vyhlášení úpadku, tzn. po 15. květnu 2008. Podklady zašlete na adresu asistenční služby Euroalarm Assistance Prague. Pokud je váš nárok oprávněný, bude Vám pojistné plnění vyplaceno po 6 měsících. Tato doba je stanovena, aby měli všichni poškození klienti dostatek času se se svými nároky přihlásit.

Ostatním, kteří nárok na pojistné plnění nemají, bohužel opravdu nezbývá nic jiného, než si zjistit správce konkursní podstaty (po jeho vyhlášení by mělo být jeho jméno uvedeno v rejstříku úpadců u CK Prácheň) a přihlásit se do konkursního řízení.

Hodně štěstí všem, mrzí mne to za vás :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Eduard Halama
29.05.2008 12:27 85.160.16.***
CK Prácheň  

Se zájmem jsem si přečetl Vaše zkušenosti s CK Prácheň. Já jsem majitelem CA (cestovní agentury) a tyto praktiky jsem u CK Prácheň zjistil již zhruba před deseti lety. Byl jsem osobně s touto "CK" v Izraeli. My jsme měli to "štěstí" , že jsme odcestovali. Nicméně CK Prácheň neplnila téměř nic. Strava, která byla součástí cesty, byla příšerná. Na cestu lodí zpět jsme dostali plesnivý chléb, po naší urgenci a obrovském křiku sáhli řidiči do zásob, které si evidentně chtěli odvézt domů a něco málo nám dali - nicméně ani tak to neodpovídalo standartu civilizovaných lidí.Kajuty na lodi byly absolutně to nejhorší, co jsem kdy během cestování zažil. Cestování v kobce cca 2x3 m (pro 2 osoby) a ve smradu oleje a nafty hned vedle strojovny - samozřejmě bez větrání a oken ( co také s okny hluboko pod čarou ponoru).Několika hodinové opravování autobusu - ačkoliv řidiči měli volno a mohli jet autobus opravit sami . My jako skupina jsme měli pěší prohlídku Jerusaléma a oni čekali na parkovišti. Průvodce prohlídku zkrátil a poté jsme jeli společně hledat servis. Dále několika hodinové bloudění v Athénách cestou zpět - důvodem bylo sehnání laciného chleba, namísto toho , abychom chléb zakoupili v prvním supermarketu.To jsou asi nejpalčivější nedostatky, ale v žádném případě nejsou všechny.Po návratu jsem se snažil s majitelem CK Prácheň - panem Mgr. Michalem Hrazdilem vše řešit. A to jak ve vztahu klient x CK, tak také ve vztahu jako jeho obchodní partner . Nicméně pan Hrazdil neměl ochotu cokoliv řešit.
Na základě toho jsem s CK Prácheň s okamžitou platností vypověděl smlouvu o prodeji jejích zájezdů. Domnívám se, že kdyby některým CA nešlo o zisk za každou cenu a po jakékoliv takové zkušenosti by vypověděli s CK Prácheň (nebo jí podobné) smlouvu o provizním prodeji a prostě jejich zájezdy nenabízeli, tak by takovéto "CK" neměli šanci. Tento přízpěvek berte jako moji zkušenost. Nechci se již tímto dále zabývat - proto neodpovídejte. Děkuji
Ing. Eduard Halama

• Anonym (1)
  • Anonym (5)
Kateřina Kofroňová
19.05.2008 15:52 82.100.0.***
CK Prácheň 

Dobrý den,
jsem bývalá zaměstnankyně - bohužel mě pan Hrazdil dost neomaleným způsobem vyhodil aniž by mi řekl pravý důvod - totiž svůj krach. Je mi líto situace vás Všech, ale stejně bych se chtěla k Vám připojit, protože pan Hrazdil mi dluží poslední výplatu mzdy...

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Jaromír Procházka
18.05.2008 18:05 82.150.166.***
CK Pracheň 

Vážená paní,zaplatili jsme také zájezd v ceně 27000kč a ze zpráv sme se dozvědělui že zkrachovali.Zatím nevím jak postupovat,ale jak radí také p. Okamura Obrátím se hned na českou pojišťovnu.Jinak se k Vám také připojuji.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
MSubertova 18.05.2008 10:20
ck Prachen 

Dobry den pani Uhrova,
Moje maminka s kamaradkou tez prisli o
zaplaceny zajezd, k zalobe se rady pripoji. Zaslete prosim Vas kontakt
Dekuji
Subertova

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Mlčoušek Josef
16.05.2008 22:12 81.90.161.***
Krach CK Prácheň 

Vážená paní Uhrová,se stejnou ck jsme měli odcestovat na poznávací zájezd do Francie v termínu 3.6-8.6.08.Dnes jsme se díky TV NOVA dozvěděli o krachu CK Prácheň se sídlem v Písku a nemáme žádnou zkušenost se způsobem vymáhání už zaplacené celé částky zájezdu.Tímto se připojujeme k vaší hromadné žalobě. Zároveň Vás tímto žádáme o informace průběhu žaloby.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milena Uhrova
14.05.2008 12:14 88.146.63.***
hromadná soudní žaloba 

Vážení, chtěla bych Vás varovat před CK Prácheň Písek s.r.o.,
Chtěla jsem jet na léčebný pobyt do Izraele jaro 2008.11.2. jsem zaplatila 32 391 kč. 26.3. 08 mi přišel od CK Prácheň doporučený dopis v němž oznamovali, že pro malou ůčast se zájezd ruší a peníze budou vráceny. Dnes je 14.5. a peníze nikde. Napsala jsem na Asociaci cestovních kanceláří, kde mi bylo sděleno, že CK Prácheň Písek pro nesolventnost a pro pro špatné zacházení se zákazníky,byla vyloučena z této asociace a mám prý podat trestní oznámení. Chtěla bych Vás tímto oslovit, Vás kterým Ck Prácheň s.r.o. také nevrátila peníze a rádi byste se k žalobě připojily.
Milena

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze