A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Hotel cez www.hotels.com, www.booking.com...

| Didi_
Didi_
Máte niekto skúsenosti s objednávaním hotelu prostredníctvom www.booking.com, www.hotels.com a podobne?
Prebehlo všetko OK, je to spoľahlivé?
Vďaka sa každú skúsenosť.
Alebo máte typ na cestovku, kde sa dá samostatne objednať hotel na Cypre?
/ak to tu bolo už preberané, tak sa ospravedlňujem, nenašla som podobnú diskusiu/
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.01.2019 22:55 86.49.255.***
Re: Cestovat to taky můžu 

anonyme Jirko: Jdi s těmi bláboly do <censored> ! Tady není chat o ničem, ale diskuse na konkrétní témata.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
17.01.2019 10:41 91.139.90.***
Re: Hotels.com uz nikdy vice! 

S Booking.com mám ty nejlepší zkušenosti, ale teď jsem se nějak dostala na Hotels.com a ačkoli tvrdí, že peníze předem nestrhnou z karty (cestuji až v březnu a platila jsem minulý týden), tak peníze už z karty odešly. Budu trnout, aby ubytování klaplo a abych nemusela platit na místě ještě jednou.

Neregistrovaný uživatel
28.12.2018 20:11 90.179.78.***
Cestovat to taky můžu 

Sedím ale doma trochu se nudím a tak vymýšlím i texty. Posuďte sami jestli je to co platné https://www.emimino.cz/diskuse/i-basnici-to-maji-tezke-338529/ Hezkej novej rok všem Jirka. :-|

• Sally
Jiří Kuchta 22.12.2018 21:24
Re: Hotels.com uz nikdy vice! 

Hotels.com nepoužívám, takže nemám potuchy o telefonování s nimi.
Ale Booking.com jsem už nějaký problém řešil a tam je to jednoduché - prakticky ve všech státech se volá na lokální čísla. Pokud je to večer, tak už česká linka nefunguje a musí se použít například v angličtině (ta jede non stop), ale i pak tě mohou přehodit na operátora s jiným jazykem, já jsem raději použil ruskou. Volání do Anglie je stále ještě v EU, předpokládám, že po BREXITU to nějak vyřeší.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
22.12.2018 18:10 88.101.149.***
Hotels.com uz nikdy vice! 

Meli jsme mesic zaplaceny pobyt pres hotels.com ve Vidni, po prijezdu na hotel nam na recepci rekl, ze rezervaci zadnou na moje jmeno nema. Do pul hodiny mi email o tom, ze nase ubytovani nema volne kapacity a mame zavolat na uvedene cislo v emailu. Ve Vidni jsme byli vlakem a bylo uz 8 vecer, takze jsme sli na nadrazi a zavolali na danou linku, po 89 minutach nam pani z druhe strany telefonu nasla novy hotel. Hotel byl super, nic jsme nedoplaceli, i kdyz hotel byl 2x drazsi nez ten puvodni. ALE v utery mi prislo vyuctovani za telefon, hovor me stal 5992 Kc. Ihned jsme teda hledal nejaky telefon nebo email, kam se obratit na reklamace, aby mi uhradili ten telefonat. Nejaky email jsem nasel, ale absolutne bez zajmu, telefon je nedostupny. Uz jsme to predal pravnikovi, ale jelikoz je to americka firma, tak nepocitam s uspechem. Takze uz nikdy nic neplatit dopredu, az na miste. A rezervovat pres systemu, kterou jsou overene a nejlepe v Cesku.

Neregistrovaný uživatel
22.07.2018 21:53 92.43.30.***
Re: Hotels.com 

Mám k Vám dotaz:
Rezervoval jsem hotel, pak zrušil a vybral jiný.
Strhli mi poplatek 30% a dosud nevratili, přitom jsem splnil veškeré podmínky a včas a řádně zrušil.
Můžete prosím poradit, na koho se obrátit?

Neregistrovaný uživatel
08.06.2018 19:37 188.167.251.***
Re: A Booking.com vypečená partička! 

Tobe fakt majitel bookingu musi pichat starou.

Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 21:22 193.165.96.***

A heleme se. Máme tu zdejší sekci cz booking.com? Přeci normální člověk nebude kopat jen tak zdarma, za partu vyčuránků z českého bookingu.Klidně začni se sbirkou. Peníze se vždycky hodí. Klidně to pojmenuj spamováním.Ono těch kteří naletěli je na netu dost.Toto je aktuální. A to jsem teprve na začátku. Víš?

• Sally
Neregistrovaný uživatel
06.06.2018 21:17 193.165.96.***
Vyhýbejte se BOOKING.COM! 

pokud se společnosti podaří natrefit na solidní hotel, všechno v pořádku. Ale když se to zadrhne? Neuvěříte jak se z takové spořádané firmy stanou darebáci. Stačí hloupá záminka a společnost vám zruší rezervaci. Důvodem je třeba "neplatná karta". Když doložíte její absolutní platnost, nastojí jiný zástupný důvod. Ale zejména přestanou komunikovat. Někdo komu poskytne přístup k oficiální platební kartě strčí hlavu do písku.A neodpoví a neodpoví. Varuji před touto vypečenou partou.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.06.2018 20:15 188.167.251.***

A helemese, to je okoun ? :) Okoune, ty spamuješ s tvým "antibooking posty" už i tady? :)

cituji z diskuse na jiným fóru - reakce na okounovy nekonečný nářky o booking,com:

Hele, o kolik tě připravili? Že bychom mohli udělat třeba nějakou dobročinnou sbírku a trochu ti zasanovat rány... Už mně to tu připadá jako lamentatio rusticana.

• Sally
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze