A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Firo Tour-autobusy

| Marcelík
Marcelík
ahojky, zajímalo by mne, jaké jsou autobusy od Firo Tour, v srpnu s nimi jedu do Chorvatska, tak se o to zajímám. Kdo už s nimi jel, prosím napište, díky moc
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.06.2016 13:56 89.102.166.***

Ahoj kdo má zkušenosti s firo turs mi jedeme do španělská července mám 2,5 letou holčičkou a syna 7 leteho prosím jaký mají vibavičku děkuji

mili mili 13.07.2009 23:31
ŠPANĚLSKO 

AHOJ BYLI JSME AUTOBUSEM VE ŠPANĚLSKU .A SUPER DĚTEM BYLO 10 LET A 4 ROKY .A CESTA UBĚHLA RYCHLE POUŠTĚLI NÁM POHÁDKY,ŘIDIČI FAJN . :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Pepi
31.07.2008 20:57 82.202.95.***
Firo-tour - autobusy 

Byl jsem s nimi 2x ve Španělsku a všechno bylo v pohodě.Luxusní autobusy vybavené klimatizací, wc, video, občerstvení, řidiči příjemní.
Já mám s nimi zkušenost dobrou.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Marcelík 16.07.2008 11:32
Firo Tour-autobusy 

ahojky, zajímalo by mne, jaké jsou autobusy od Firo Tour, v srpnu s nimi jedu do Chorvatska, tak se o to zajímám. Kdo už s nimi jel, prosím napište, díky moc

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze