A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

| badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.08.2020 08:04 77.242.86.***
Re: CK VICTORIA 

S Viktorkou jezdíme už 16.let, někdy jsme moc spokojeni, někdy méně. Když jsme byli před lety na Garganu, delegátka dělala predvadecky, marmelády co jsme si dovezli byly plesnive. Co se týká Rabu konkrétně San Marino, v pondělí výlet na večerní Rab, druhý den výlet na lodi piknik, i přes upozornění, že to vypadá na déšť jsme jeli. Na lodi nás zastihla velká bouře, v plavkách honem na loď, totálně zmzli a v dešti jsme byli vysazení na zastávce a nahnání do bistra, ať zase něco utratí e. A potom nás čekala hodinová přestávka na Rabu. Kdo byl v pondělí na Rabu, tak naštvaný. Perličkou všeho bylo, že po zaplacení lodního výletu delegátka sdělila, že se pojede z jiného místa a doprava tam ještě 50 - 70 kun navíc na osobu. Rab je nádherné místo, umyvarky čisté, jen by Češi nemuseli být někdo na kom vydělat. A tak si říkám delegátka Victorie či Chorvatu, nebo sama za sebe, z každého výletu má procenta.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.08.2020 19:35 81.200.57.***
CK Victoria - Lanterna u Poreče 

S Viktorkou jsme byli letos (10.7 - 18.7.2020) již po šesté. Letos jen na týden, jindy na 14 dnů, a to navzdory varování hygieniků před koronavirem. V této souvislosti musím říct, že jsem se tam cítil daleko bezpečněji než kdekoli v Česku. Ale k cestovní kanceláři.
2 x jsme byli na Rabu (dcera byla ještě malinká, upřednostnili jsme velmi pozvolný písečný vstup do moře.) Poprvé jsme byli v karavanu (kapitola sama pro sebe, opravdu jak v chudinské čtvrti, ale kemp a sociálka vzorně čisté...) Podruhé v tehdy právě nových mobilhomech, nebylo co vytknout.
Potom 4 x za sebou v Lanterně u Poreče, příští rok to plánujeme znovu. Důvodem je prostředí, které jsme si oblíbili. Za tu dobu mohu říct jediné: Cestovku dělá delegát - a to by si ve Viktorce měli sakra uvědomit! Když to srovnám:
- v r. 2017: delegátem p. Háder. Naprosto skvělý a snaživý. Nabídl spoustu výletů, společnou večeři, výlet na lodi s odvozem do Poreče vlastním autobusem... Prostě paráda. To, že jsme příští rok přijeli znovu, byla především JEHO zásluha. Jenže
- v r. 2018: delegátka sl. Beníšková. Na úvodní schůzce se věnovala zejména informacím k odjezdu... Moře je tam, tam a tam... a ukázala pacinkou do všech světových stran. A to byla asi její jediná podstatnější informace. Sama prakticky nezařídila nic. Takže obrovské zklamání nejen za nás, ale i za ostatní - sešli jsme se zde s lidmi, kteří zde byli také předchozí rok. Ještě štěstí, že jsme se zde už docela orientovali, takže následující rok jsme vyrazili znovu.
- v r. 2019: Delegátem p. Grygar. Byl v kempu jen krátce, ale dost snaživý člověk. Sháněl informace, kde se dalo, uspořádal několik skvělých výletů, v kempu byl každý den, organizoval, zajišťoval...
- v r. 2020: Málem jsme kvůli koronáči nejeli. Nejprve zrušený zájezd, storno a voucher. Poté otevření hranit. Měli jsme sice už trochu jiný program, odjet na 14 dnů bychom nestihli, ale řekli jsme si, že alespoň na týden pojedeme. A udělali jsme dobře! Musím říct, že se CK zachovala solidně, protože vrátila celé storno, takže doplatek byl jen minimální. Neberte to. A udělali jsme dobře. Schválně pošlu hygienikovi p. Maďarovi fotky z pláže v Lanterně s minimem ohleduplných lidí, a jako kontrast fotky z narvané jablonecké přehrady... S chutí bych tam Maďara poslal, aby si užil "bezrizikového" českého rybníčku... V Lanterně tentokrát delegátkou p. Gelnarová. Nechápu, proč delegáti nevydrží na místě? P. Grygar je prý letos na Rabu? P. Gelnarová uspořádala jen jeden výlet, kolonou aut na levandulovou plantáž a dále do Groznjanu (tam jsme to ještě neznali, paráda, doporučuji!) do prodejny lanýžů. A to bylo vše. Věčně někam spěchala a na nic neměla čas. Když jsme se ptali, bude-li letos třeba výlet na lodi s piknikem (což byl loni při západu slunce boží zážitek), řekla, že o to minule vůbec nebyl zájem a proto to už nenabízí. Jen v době inkognito inspekce p. majitelky (no, tak inkognito to až moc nebylo, došlo mi to podle dcery a dětiček, které jsou každoročně na titulce katalogu...) se p. delegátka vyskytovala častěji. Jednou se jí ale musí přiznat: Bylo vidět, že umí docela slušně chorvatsky. Jen kdyby se jí chtělo něco dělat...
Přesto příští rok pojedeme znovu. Lanterna má svoje kouzlo. Mobilhoumy nic moc (na ušmudlané přehozy se raději nedívám, ale vozíme si své povlaky...), ale výhodou je jejich umístění pár kroků od kempového akvaparku, k moři na malou pláž je to kousek, a dále už si poradíme sami. Otázka zní, jestli tedy vůbec nějakého delegáta potřebujeme...? Ano. Nejen proto, že Viktorka má svoje mobilhoumy opravdu nejlevnější (Srovnával jsem to s nabídkou Valamaru - těm kemp v Lanterně patří, ale třeba s německou Ck Gebetsroither a dalšími...), ale člověk většinou ocení i komunikaci a výměnu zkušeností s ostatními účastníky. (Jednou jsem zažil dovču v Itálii, kde jsme byli jediní Češi. Ne, že bych měl problém se domluvit, ale jsou prostě někde jinde...).
Takže shrnuto: S Viktorkou jako takovou až tak problém nemám, ale její opravdu SLABOU stránkou jsou její někteří delegáti. Asi si těch dobrých neumí vážit a příliš je ocenit...

Neregistrovaný uživatel
31.07.2020 22:27 37.48.16.***
Zivogosce - kemp Dole, Chorvatsko, červenec 2020 

Zdravíme, rádi bychom se s vámi podělili o zkušenost s CK Victorii touto cestou, poněvadž nikde nemůžete oni napsat recenzi.
typ ubytování: mobile home

+ Hezké okolí a průzračná voda
- Hrozná komunikace s delegátem od CK Victoria, jehož ochota se rovná nule. Hned po příchodu, když jsme chtěli vyměnit povlečení matrace, na které jsme měli spát, z důvodu, že je znečištěná močí. Bez nějaké omluvy nebo vysvětlení nám bylo řečeno, že matraci nevymění. A to nejsme jediní, co si na něho stěžovali. Naštěstí nakonec nám aspoň vypral povlak matrace. Čistota ubytování byla tristní - uťapaná podlaha, chuchvalce prachu pod postelí a pohovka vypadala jako by nikdy nebyla čištěná. V lednici mravenci. A za velkou sumu, kterou člověk musí zaplatit je dosti trapné, že není k dispozici žádný toaletní papír a mýdlo. A nyní v době výskytu coronaviru nedali ani dezinfekční prostředek.
Celkové hodnocení CK Victoria je nedostatečné. Vůbec nedoporučujeme.

Neregistrovaný uživatel
20.06.2020 22:49 94.199.195.***
Re: CK Victorka už nikdy 

Nevozim sebou jídlo žádné ale přesto jsem většinou na 100% v daném limitu, nebo lehce nad ním i když je 1 zavazadlo na os
Mám většinou 2 kufry (jezdím na prodloužený přes 14 dní) a ačkoli jídlo Nevozim vozím věci na sebe což zabere místo abych mohla mít na každý den outfit a namusela si vzít během dovolené na sebe dvakrát stejné tilko, takže tím mám těžký kufr, samozřejmostí jsou několikatery boty a i takový fén a žehlička na vlasy něco váží, + samozřejmě potřebné věci ale tak co autobus to uveze a do stanu se to vejde. Za chvíli už jsem zase tam můj druhý domove <3
.

• Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
11.09.2019 20:29 213.192.4.***
Re: CK Victoria 

Vrátili jsme se 8.9.2019 z Rabu, kemp Padova III. Bydleli jsme v mobilhome, vše naprosto v pořádku, počasí nám vyšlo, cesta dobrá, kemp uklizený, mobilhome vybavený, delegáti všichni výborní - Veronika velice ochotná a milá, Ondra i pan Eda,, výlet kolem ostrova i výklad o historii Rabu, všechno výborné. Vřele doporučujeme, jen byl mírný problém při večerním posezení na verandě a i když po desáté hodině mluvíte, některým lidem to může vadit. Rodiny s malými dětmi ani nikdo neměl problém s tichým hovorem venku po 22.00 hodině, ale měli jsme smůlu, že tam o řadu níž a dva mobilhomy dál bydlela nějaká známá majitelů CK a přišla nám sdělit, že rušíme noční klid, pak den před odjezdem nás přišla upozornit, že je poslední večer a že uvidíme, zda budeme noční klid rušit, takže paní byla dost protivná a oháněla se právě známostmi. My už jsme starší dorostenci, určitě jsme na rozdíl od všech okolo nás, kteří se bavili každou noc i déle a hlučněji nedělali vůbec hluk, ale šikana a vyhrožování nebylo moc příjemné. To byla jediná vada na kráse celé naší překrásné dovolené.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
18.08.2019 19:02 78.80.24.***

Od ck Victoria jsme byli na spoustě dovolených. Poprvé v roce 1999 a naposledy letos. Oblíbili jsme si ostrov Rab, kemp Padova III. Byli jsme v tomto kempu po třetí. Naposledy před 10 lety. Tento kemp je čím dál tím lépe vybaven a karavany mají klimatizaci. Delegát Eda a ostatní byli super. Všechno bylo úžasné. Příští rok jedeme na určitě zase.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 11:02 80.251.241.***

Byli jsme s manželem, vnučkou a vnukem na Gargánu ve stanu. Přestože jsme věděli, že ubytování ve stanu bude dost složité, ale představovali jsme si, že pro pobyt bude alespon dostatečně vybaven. K vaření byl nedostatek nádobí pro 4 lidi. Hrnce 2 ks a 1 pánev. Byla jsem přímo kouzelnice, když se mi podařilo uvařit oběd pro 4 osoby ve stávajícím počtu ks nádobí.Matrace na spaní byly uloženy na kovové konstrukci, při pohybu se rozestoupily a spalo se na konstrukci. Před stanem nebyla na zemi žádná předložka, takže se jedlo prakticky na písku a kamenech. Jistě by bylo žádoucí, aby se víc dbalo na hygieničtější okolí. Dále, podle katalogu např. měl být stolní tenis zdarma, ale při půjčení se platily 2 Eura. Dalo by se vyjmenovat ještě více nedostatků,ale to už zatím stačí.Spokojení jsme byli tak na 60 procent.Jaroslava a Robert Snášilovi.

Neregistrovaný uživatel
16.07.2019 11:09 195.28.70.***
Re: Camp Sám Marino Chorvatsko 

Gargáno , malý kemp, samí Taliani a Victoria. Delegátka - jej chatrná telesná schránka ju obmedzuje a ako keby fyzicky nevládala - preto chodí po kempe na bycikli a z toho aká je chudá je dosť nervózna, čo sa prenáša aj na klientov. Pritom je dosť namyslená a strašne presvedčená o svojich úžasných schopnostiach, v čom ju bohužiaľ podporujú viacerí klienti ktorí sa jej pchajú do...Tiež sme sa snažili si ju nevšímať, ako sa hovorí "nech brouka žít".

Neregistrovaný uživatel
16.07.2019 10:57 195.28.70.***
Re: recenze ck victoria 

Boli sme v Port Grimaud v tomto kempe v mobilhome ešte v roku 2006 so Slovenskou CK Tip Tour, ktorá už neexistuje a všetky výlety sme absolvovali s CK Victoria a boli perfektné, organizácia aj výklad na jedničku. Keďže more tam nie je veľmi teplé tak bez výletov to musí byť katastrofa.

Neregistrovaný uživatel
10.06.2019 19:09 37.188.250.***
recenze ck victoria 

Jezdím s touto cestovkou již pár let.To na co si stěžují jiní je pravda,ale tak to prostě mají a už se s tím počítá.Ted jsem byl ve Francii v Port Grimaud,již po několikáté.A bohužel je tam jiná delegátka Andrea Rolníková,která tam bude do podzimu a kdo se chystá na to že uvidí krásy Francie at se vydá s jinou cestovkou.Cestovka je super,vždy vše vyšlo jak mělo ale delegátka nám to docela zkazila.Již jsme byli a nejméně tři celé bungalovy tam jeli na mé doporučení.Ubytování sice malé ale Francie je úžasná.Každý se těší na výlety hlavně na Monaco.Tato delegátka neměla vůbec nic naučeno co kam kdy jede,a jelikož nemá žádný dopravní prostředek výlety nedělá.Byl jen jeden a to ještě každá zastávka byla nejméně 1,5km od daného místa takže když dala rozchod na 1,5hodiny nic jste nestihli.Nechodí s vámi takže někteří zabloudili a zbytečně se museli vracet jelikož už nemohli.Skoro jsme ji neviděli,a informace jsme z ní museli tahat.Jiný výlet zrušila,prý pokud není alespon 27 lidí tak se nevyplatí.Již jsem zde byl a byl jsem na šesti výletech v jednom týdnu úplně v pohodě.Ale tuhle delegátku nedoporučuji jelikož dáte 7000kč a kdo se nekoupe což bylo pár lidí tak to prosedí na chatce a dovolená byla o ničem.A cestovka by s takovouhle delegátkou měla vracet aspon polovinu peněz.Za ty peníze to rozhodně nestálo.Takže kdo se chystá je tam nádherně,ale jedte s jinou cestovkou jelikož tahle delegátka je tam do podzimu.Nenadávám na cestovku ta je vždy v pohodě pojistky a vše bez problémů,ale měli by si kontrolovat své delegáty možná by měli vykazovat co celý týden dělají a podle toho je platit.

Zpět na všechny diskuze