A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Victoria

| badawi
badawi
Ahoj všem.
Jaké máte zkušenosti s touto CK? já osobně tak z 90% vše OK. Až na neochotu animátorky, jsem si v Chorvatsku neměla na co stěžovat. Ale co vy? V pohodě? dočetla jsem se všechno možné...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ODPOVĚĎ PRO gLOBÍK
25.09.2012 16:34 195.113.164.***
Re: CK Victoria 

Delegátka je člověk jako každý jiný a má svou pracovní dobu. No každý jsme nějaký. Asi to bylo míněno jinak, než jste pochopil Globíku. Hovor s amantem patří do soukromí, otázkou je jak byla přes skype delgátka hlasitá a jaký hovor přes skype vedla. No možná pánové byly nadšení. Tím jí nikdo neupírá právo na soukromí, spíše by se měla zamyslet kdy a před kým takový hovory vede. <3 :-P

hardy 23.09.2012 20:38

san francesko,pokud vím,nevzpomínám si že bych měl nějakou připomínku na tvůj názor.Pokud tomu tak bude,určitě ho napíšu a kor když budem ve stejném kempu.Já tam nebyl tak nebudu soudit.To je jedna věc.Druhá..moje připomínka byla pro Evik a za tou si stojím.Autobusy nejsou nafukovací a někdo hold sedí nahoře a někdo dole.Každému vyhovět ,tak 60 lidí sedí řidičovi za krkem s nataženýma nohama.To je celé. Ještě dodatek,protože Evik se raději neozvala..existují takzvané prostorbusy a tam můžou být nohy až u stropu. :-)

Dalibor.sik 23.09.2012 17:01

a připomíná mi to hádku se ženou... vyhrává ten co má poslední slovo.. :-P :-P :-P

nespokojeni sAN FRANCESCO
23.09.2012 11:30 195.150.156.***

Nevim nevim, ale zde asi nema cenu psat, protoze kdo nenapise chvalu je hned jinymi zhazovan, ze? Hardz, Dalibor, Globik a jini. No jini asi nemaji pravo na vyjadreni nazoru. Bez komentare. :-$

Dalibor.sik 23.09.2012 10:06

no ono se stačí podívat na sloh údajných pisatelů a jejich gramatiku a je jasné že schovávat se za více IP nemá cenu.. ;) 8-)

jinka poslední příspěvek Globíka mne rozesmál.. :-D :-D hodně trefné. :-D ;-)

Globík 22.09.2012 22:30

"nejvic casu travi na skypu s nejakym amantem" To je fakt vrchol drzosti! Lidi si ji platí, aby jim pokorně sloužila 24 hodin 7 dní v týdnu a ona si dovolí mít nějaký soukromý život a ještě k tomu mít nějakého přítele! Ona si snad myslí, že delegát má nějaká lidská práva jako normální lidi a pracovní dobu jako člověk v civilizované zemi! To jí nikdo v CK nebo ve škole nevysvětlil, že delegát je otrok?

nespokojeni San Francesco
22.09.2012 18:31 195.150.156.***

Velmi spatne vy :'( baveny kemp nespokojenost , delegatka Iva vlezla, nejvic casu travi na skypu s nejakym amantem, ti co psali nekladne recenze meli pravdu, navic do rana hlasita hudba, doprava spojena s cekanim. Rozhodne nebudem opakovat. Asi tam jezdi jen ta pani Jana co je tam tak spokojena, ze ani nejezdi jinam, ale to tu uz bylo napsany. Neni fer nabizet promenadu a kratit vzdalenost k plazi. S Viktorkou poprve a pro nesolidnost naposled. Jinak moznost vyzkouset ma kazdy. Pisu svuj dojem a rozhodne mi nejde o poskozeni cestovky. Jen timto varuji, ze nabizi to co tam v realu neni. To je cele.

Evča565
22.09.2012 15:30 90.177.173.***
Re: Rab dovolená 

Že by to tu bylo opět? Stejný nick (88.102.109) a někdo , kdo se snaží dělat, že to psal pokaždé někdo jiný. Jeden příspěvek bez názvu, druhý "Rab dovolená". Nevím jak tomu rozumět, o co vlastně jde. :-\

11111
22.09.2012 12:51 83.31.47.***

Otresna animatorka Aneta Grimova, absolutne bez zajmu deti, jen zajem o pomluvy

Neregistrovaný uživatel
22.09.2012 07:50 88.102.109.***
Re: Rab dovolená 

my mame s pi.Danou velmi dobre zkusenosti,pozadali jsme o uschovani pasu do odjezdu a bylo nam vyhoveno,moje dcera mela zazivaci potize a p.Dana v noci nastartovala auto bez jakychkoli problremu s nama zajela na hitnu pomoc a celou dobu bykla s nama v ordinaci a pomahala s prekladem,naopak takovou skalu vyletu a akci jsme na jine dovolene nezazila a pojedu zase na San Marino.Take jsme meli prasklou zidly ale je fakt ze jsme platili 150 ale vim ze syn se na ni houpal a opravdu ji rozbil.Veruska animatorka byla take velmi miloucka,tak at uz je zase leto a jedeme na nasi oblibenou plaz a teply pisek. :-)

Zpět na všechny diskuze