A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK poznání

| radbad
Chtěl bych jet s touto CK na nějaký zájezd (konkrétně do Albánie)nicméně jsem nikde neviděl žádné reference, máte někdo s CK Poznání zkušenost???? A pokud ano jakou??? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.09.2019 12:13 213.195.228.***
Re: Roman 

Já mohu Filipíny jen a jen doporučit, asi záleží na tom, na jakého průvodce kápnete :-) Slečna Růžena Duchková, je velmi kvalitní průvodkyně. Filipíny jsou nádherné, klidné, jedním slovem fantastické. Neskutečný zážitek. Růženka nám vždy poradila, vše co řekla tak splnila, dokonce i nad rámec zájezdu nám ukázala další krásné pláže. Vždy na nás čekalo auto, všechno klaplo na vteřinu, nikde nečekáte a hlavně se nenudíte. Na Filipíny nás cestovalo pouze 9, nedokáži si představil 35 lidí ....jak to pořádají jiné cestovky.
Já i mí spolucestující doporučujeme CK POZNÁNÍ, hlavně průvodkyni Růženu.
Doufám, že se na Filipíny ještě někdy vrátíme.
Filipíny.....březen 2019

Neregistrovaný uživatel
22.08.2019 19:39 46.135.22.***
Re: CK poznání 

Věčné téma užívání záchodu v busu...je dobré si uvědomit dvě věci. 1. Podle platných předpisů má cestující v busu sedět na svém místě připoután bezpečnostním pásem. Tudíž vlastně na záchod ani dojít nemůže...2. vylévání obsahu toalety a znovu nalití záchodové chemie se během zájezdu velmi obtížně realizuje, takže, co si do záchodu naplníte, to si celou cestu vezete ;)...

Neregistrovaný uživatel
21.08.2019 17:27 82.150.160.***

Zdravím....se ženou jsme se vydali na poznávací zájezd od CK Poznání na Velký okruh Skandinávií od 14.7. do 28.7.2019. Byl to náš první a zároveň poslední zájezd s touto cestovkou.
Byl to jeden velký závod s časem kdy nám průvodkyně stopovala čas na čůrání abychom jí a dvojici řidičů nepřipravili o světové prvenství v nejrychleji projeté Skandinávii. Během této rallye nám velice kompetentní a příjemná paní průvodkyně Eva četla morbidní pohádky a dokonce nám pustila i hodně drsný film aby se nám dobře spalo v luxusním (asi tak 15. let mladém) autobuse kde jsme měli i síťku na odložení věcí....teda jen na papírové mapky a popisky od paní Evy. Když nám vyprávěla své poznatky do mikrofonu, které si stahovala z internetu, tak jsme si užívali její skřehotavý hlas v plné síle jelikož nebylo jak si ji ztlumit. Bus byl vybaven i WC ale použít se směl jen s laskavým svolením řidiče.
Skandinávie je velice krásná země a lidé si ji chtějí užít a pořídit spousty fotek. To ale možná s jinou cestovkou....tahle fotostopy neposkytuje. Všechny plánované destinace jsme doslova proběhli pěkně svižně.
Myslím, že ten zájezd měl být o dva dny delší aby to bylo na pohodu a klidně mohl být o něco dražší. To je ale věc cestovky.
Náš všechny z tohoto zájezdu může hřát pocit, že jsme se určitě stali nejrychlejšími mistry světa.
Za mně a moji ženu Vám potencionálním zákazníkům tuto cestovkou nedoporučujeme!

Neregistrovaný uživatel
08.10.2018 21:38 185.7.22.***

Tak to jste měli štěstí. Já si letos plnila dávný sen Jižní Ameriku - Peru, Bolivie, Chille. Moc jsem se těšila. Byla to, ale přímo hrůza, díky průvodkyni slečně Dvořáčkové. Něco takového jsem ještě nepotkala a to jsem procestovala půl zeměkoule. Jak si vůbec CK může dovolit něco takového poslat se zájezdem. Neni ani uvedená v seznamu průvodců s kterými spolupracují. Prostě dávejte si pozor. Moc jsem byla zklamaná.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 12:51 85.13.88.***
Zklamání z realizace zájezdu Andorra 2018... 

Špatná komunikace a neprofesionální přístup. Zájezd jsme uhradili půl roku předem a po celou dobu nás nikdo z CK nekontaktoval s tím, že by nebylo cokoliv v pořádku. Dva týdny před odletem jsem se telefonicky spojila s pracovnicí CK paní Houhovou, která mi sdělila, že z důvodu administrativní chyby nám zájezd zrušili. Na náš odmítavý postoj k tomuto verdiktu zareagovala CK “vstřícným krokem“ a o několik tisíc korun nám navýšila cenu nových letenek.

Zdůrazňuji, že kdybych se sama s CK nespojila, zřejmě bychom se o zrušení zájezdu dozvěděli až na letišti. Na písemnou stížnost adresovanou vedení společnosti se nikdo neobtěžoval reagovat.

Neregistrovaný uživatel
03.03.2018 17:32 93.99.190.***
nic moc 

Po zkušenosti,kdy jsme předloni jeli z Dolomit cca 12 hodin,protože jsme zcela nepochopitelně každý dvě hodiny zastavovali už asi nikdy.Absolutně špatně vymyšlené,odjezd ráno po snídani a ve 21.30 jsme byli v Praze,odkud nás ještě čekala 3 hodinová cesta do Brna.
Jako kdyby si nemohlo jet přes noc a užit si ještě jeden den,když už jsme zaplatili ubytování :-\

Neregistrovaný uživatel
01.02.2018 17:45 31.10.62.***

My jsme s cestovkou spokojeni, několik let s nimi jezdíme dokonce 2x za rok. Mají výborné průvodce, tedy alespoň za nás. Děláme rakouské Alpy a přidali jsme exotiku - Kanáry, Mauricius, USA,Kostariku-spokojenost. Filipíny zatím ne.Jana

Neregistrovaný uživatel
01.02.2018 13:15 89.250.103.***
Roman 

Koukám recenze velmi rozmanitē,letos jsme neodolali pokušení a zkusili s kámošem Filipīny,má někdo zkušenosti přīpadně rady? :-)

Neregistrovaný uživatel
08.11.2017 20:22 109.81.210.***

souhlas navíc s milencem :'( (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.02.2017 07:28 31.10.62.***

Zdravím, nevíte někdo, co znamená, když má CK u termínu zájezdu napsáno "Na ověření letenek"? Má to např. CK Poznání. Díky Lenka

Zpět na všechny diskuze