A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK PANTOUR

| Ivana.ban
Ivana.ban
Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s CK Pantour? Mají výborné ceny, ale jsou na trhu teprve necelý rok, tak mám trošku obavy...

Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.10.2020 19:57 83.240.60.***
Re: CK PANTOUR 

NEDOPORUČUJI!!!!
Velmi rychle od jejich stránek s nabídkou zájezdu utíkejte. Jen lákají na nižší ceny, ale když po nich budete něco chtít,tak se na vás vykašlou. Nevrací peníze za neuskutečněné zájezdy a užívají si za ně sami!!!!

Neregistrovaný uživatel
06.10.2020 14:22 195.168.124.***

Dobrý den, s CK Pantour rozhodně neuzavírejte žádnou smlouvu a nikam s nimi necestujte - nejednají férově

Neregistrovaný uživatel
15.09.2020 07:35 89.24.47.***
Re: Kréta-Amounda Bay 

Dobrý den, V sobotu letíme na Krétu do tohoto hotelu. moc ráda čtu Váš komentář.

Neregistrovaný uživatel
14.09.2020 10:23 109.81.213.***
Kréta-Amounda Bay 

Když čtu ostatní recenze,asi jsme měli štěstí.
Hotel Amounda Bay - nový,čistý,vše fungující,jídlo chutné, nepoakující se,čerstvá zelenina,ovoce.
Obsluhující personál mladý,příjemný.Oba barmani vynikající,ten u venkovního baru měl přidanou hodnotu-uměl česky velice dobře.
Delegátka Adélka prostě skvělá. Přivítala nás na letišti,nasměrovala do autobusu,na hotelu vše vysvětlila,zajistila výlety,půjčení auta aj.Na konci pobytu se s námi rozloučila na letišti a dohlédla,aby vše proběhlo bez problémů.Děkujeme.

Neregistrovaný uživatel
14.09.2020 07:42 37.188.137.***
Neregistrovaný uživatel
27.08.2020 11:18 90.179.16.***

Mám také s cestovkou problém, je nám od 71 let do 77 let, nedostali jsme ani LEX Voucher ani peníze a vše jsme zaplatili. Paní Husárová na email neodpovídá, žádná komunikace. Peníze si asi užívá majitel a sám dělá spícího brouka.
Bohužel o to jak jednají CK nikdo z novinářů ani televize nezajímá.

Neregistrovaný uživatel
24.08.2020 13:39 194.228.20.***

NEDOPORUČUJI !! Objednala jsem u nich 2 zájezdy, jsem výhradní objednatel na rodičovské dovolené. Odmítla jsem LEX Vouchery a bylo mi sděleno, že nemohu odmítnou, že mi vyplatí tedy pouze jen částku za mne a jako výjimku teda i za 1,5 letou dceru...na ostatní účastníky smluv vystaví LEX Voucher. Volala jsem na Ministerstvo pro místní rozvoj ČR i na ČOI, dle obou mám právo na okamžité vrácení všech financí. Agentura zdržuje co může, no hrůza a děs...nedoporučuji, až budete chtít něco řešit jiného než nabídku zájezdu, kašlou na vás... jděte rozhodně jinam, nabídka cstovek je je dost velká. My se spálili a už nikdy víc CK Pantour.

Neregistrovaný uživatel
11.08.2020 00:12 83.240.80.***

Levná nabídka a když je problém, přestanou reagovat. Všude na ně spousta stížností, jen využívají zmatku v cestovním ruchu. Nedoporučuji ani náhodou.

Neregistrovaný uživatel
11.08.2020 00:09 83.240.80.***

POZOR na PANTOUR!!!! Nekupovat jejich produkty!!!!!

Neregistrovaný uživatel
31.07.2020 10:44 217.75.217.***

moje dnesni zkusent.
Volal jsem na Pantour za jakych podminek lze zrusit voucher za neuskutecnenou dovolenou.
Voucher zrusit nelze. Pouze za nej koupit dovolenou a zrusit dovolenou. Kolik se mi vrati mi dopredu nikdo nedokaze rict.
Preskocit tento kror a zrusit rovnou voucher - nelze.
Mluvit s nadrizenym - nelze.
Po dotazu na jmeno pani se kterou jsem mluvil, mi bylo jen suze oznameno, ze pani konci tento hovor a polozila to.

Obraz at si udela kazdy sam

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze