A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Metal

| Kudla1
Kudla1
Já mám s Expressbusem zkušenost dobrou. Jely jsme s kamarádkou a našimi dcerami do Bibione a všechno bylo v pořádku. Autobus byl v dobrém stavu, klimatizace fungovala jak měla, delegát nám dal po cestě spoustu dobrých tipů, řidiči byli sympaťáci... Místa jsme měly u sebe (objednaly jsme si na jednu cestovní smlouvu 4 místa, tudíž jsme měly místa u sebe) a dokonce jsme seděly na "čtyřce" se stolečkem mezi námi, z čehož měly hlavně holky ohromnou radost :-) Čas v Bibione jsme si zorganizovaly po svém, delegáta jsme přímo tam k ničemu nepotřebovaly, takže netuším, jaké byly jeho organizační schopnosti :-) Záleželo nám hlavně na bezpečnosti dopravy a to Expressbus splnil na sto procent.

S Expressbusem zase ráda pojedu :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.01.2019 22:46 188.95.60.***
Silvestr Holandsko 2018 

Moc děkujeme průvodci sichovi, který měl připraveny program. Cestovka zajistila lidé, tak jsme nemuseli čekat. Hotel byl za textové penize nadstandardní. Mile nás překvapil i autobus. Za nás velmi povedený zájezd.
Už jsme si vybrali další zájezd. Za ty prachy nadstandardní podmínky.
:-) karlinovi

Neregistrovaný uživatel
02.01.2019 16:55 78.102.152.***
 

Po památkách Londýna s návštěvou ateliérů Harryho Pottera. Tento zájezd jsme absolvovali s CK Metal již podruhé, protože jsme byli velice spokojeni s programem a celkovou úrovní zájezdu. Bohužel všechny tyto příjemné zážitky nám naprosto zkazil průvodce pan Marek Malý. Všichni účastníci zájezdu byli zcela konsternováni jeho arogancí. Naprosto nezvládal organizaci, po ranní návštěvě Observatoře, jsme sešli k Námořnímu muzeu a potom nás zcela nesmyslně
hnal zase do prudkého kopce nahoru, což na začátku náročného dvoudenního zájezdu není zcela chytré. Na smluvený autobus jsme čekali přes půl hodiny a pak jsme se samozřejmě dostali do dopravní špičky, které bychom unikli, kdybychom se nehnali z kopce a do kopce u Observatoře. K ateliérům Harryho Pottera jsme tedy přijeli se zpožděním a bylo nám řečeno, že návštěvu musíme zkrátit. To už protestovali všichni účastníci zájezdu, protože vstupenka do ateliérů není nijak levná. V hotelu se bohužel zpozdili se snídaní, na což zase reagoval průvodce, že snídani musíme zkrátit. Zase se naštěstí vzepřeli všichni účastníci, protože nás
čekal náročný den, nevěděli jsme, kdy bude nějaká přestávka na jídlo, takže jsme si chtěli samozřejmě zakoupenou snídani v klidu sníst. Pokud si někdo odskočil na WC, pan Malý ostatní bavil sarkastickými poznámkami na jeho účet. Vše vyvrcholilo při plavbě lodí po Temži, kde omezil výklad asi na 5 vět a zbytek plavby se bavil se svými známými ze zájezdu, ale tím způsobem, že jsme se za něj všichni styděli, jakou našemu zájezdu a vůbec Čechům dělá ostudu v zahraničí, protože hulákali na celou lodˇ. Dál už naštěstí nevíme, jak to
pokračovalo, protože po tomto jsem se rozhodli po Londýně pokračovat sami a
pouze jsme dorazili na místo odjezdu.

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.08.2018 22:19 37.188.159.***
Národní parky Holandska 

Můžu potvrdit skvělou zkušenost s pětidenním zájezdem s CK Metál do Holandska, profi průvodkyně, perfektní program zájezdu - kola, moře, Amsterdam...a co jsme nečekali - naprosto komfortní hotel na 2 noci. S touhle CK klidně znovu.

Neregistrovaný uživatel
04.08.2018 12:34 81.200.53.***
Holandsko 

S cestovkou jsem byl na krátké poznávačce Holandska a byl to asi nejhezčí zájezd co jsem kdy absolvoval. Moc hezký, bez chyb.

Neregistrovaný uživatel
10.07.2018 21:33 89.111.96.***
Re: Londýn s ateliéry Harryho Pottera -> nejhorší cestovní kancelář!!! 

Nedá mi to a musím taky reagovat. Do Londýna se chci podívat celý život a když jsem viděla jako skalní fanoušek Harryho Pottera nabídku CK Metal na zájezd Londýn a Harry Potter, tak jsme s manželem vyjeli. Jsou to tři dny co jsme doma. Cesta byla v pořádku, řidičové úžasní po celou dobu, ty musím moc pochválit. Nemůžu ale pochválit paní průvodkyni. Po cestě nám řekla, že budeme rozděleni na dvě skupiny, první skupina pojede do ateliérů Harryho a druhá skupina bude chodit už po Londýně. Do ateliérů jsme jeli ve třiceti stupních neklimatizovaným autobusem, stejně tak zpět, ale ateliérům nemůžu nic vytknout. Na to jsem se těšila a ty mě nezklamaly, takže návštěvu ateliérů doporučuji. Když jsme se setkali s druhou skupinou a průvodkyní, měli jsme ještě dost času na prohlídku některých míst v Londýně, jak bylo v plánu, my jsme ale v tom největším vedru chodili po nejdražší ulici v Londýně, kde je na prodej samé oblečení, průvodkyně nám sice dala rozchod, ale neřekla nám, kde si dojít na záchod, kde koupit pití nebo jídlo, takže super. Místo tohoto rozchodu jsme mohli navštívit některé památky, abychom toho příští den neměli tolik.. Přejezd na ubytování a hotel se snídaní byly v pořádku, to se nám moc líbilo. Ráno jsme kvůli špatné organizaci ze strany paní průvodkyně odjížděli dost pozdě na to, kolik jsme toho měli stihnout. V Londýně dala sice rozchod, ale když se něco chcete na poznávacím zájezdu dozvědět, tak chodíte samozřejmě s průvodkyní. Ta nasadila tak šílené tempo, že jsme sice prošli všechna místa podle plánu, ale u některých bylo možné pořídit sotva pár fotek a hnalo se dál. Podotýkám, že na zajezdě byly přítomny i děti a starší lidé. Opět jsme se nedozvěděli, kde je záchod nebo kde si můžeme něco koupit. Rozchod nám sice dala na Trafalgar Square, kde probíhal festival, což si myslím, že mohla vědět dopředu, takže celý náš rozchod jsme strávili frontou na pití a na záchod. Neříkám - opravdu jsme stihli vše, co bylo slibováno, ale takovýmto způsobem? K večeru jsme jeli lodí po Temži, kde jsme opět hodinu čekali, z toho důvodu jsme byli opět ve skluzu, poté jsme prosvištěli čtvrtí Greenwich a zase hnali do autobusu. Následoval přejezd do Doveru, kde nám ale samozřejmě ujel trajekt, takže jsme tam zase téměř tři hodiny čekali.
Londýn je krásné město, ale když už tam jste, tak si ho chcete prohlédnout, sednout si někde a nasát atmosféru, což opravdu nešlo. Byli jsme už na několika poznávacích zájezdech, ale takhle hroznou organizaci, jsme ještě nezažili a zdaleka jsme nebyli nespokojení sami. Zájezd není vymyšlený špatně, ale lépe by byl na tři dny v Londýně nebo s jinou průvodkyní.

Neregistrovaný uživatel
25.06.2018 21:07 86.49.244.***
Francie Provence, Marseille, Cannes, Verdon, Monako 20.- 24.6. 2018 

Vynikající průvodkyně Simona se superznalostmi o Francii. Poradila co si kde nakoupit, kam na toaletu, seznámila nás s přírodními zajímavostmi, životem Francouzů i zajímavými památkami. Řidiči Karel a Karel předvedli své umění v úzkých uličkách, kterých je ve Francii bezpočet. Také se nám postarali o občerstvení a zábavu při dlouhé cestě. Ubytování i snídaně dobré - stejně to bylo jen na sprchu a vyspání. Celkově hodnotím velmi vysoko. (((clap))) (((clap)))

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
25.06.2018 11:02 94.113.250.***
Francie / Provence / Marseille,Verdon,Cannes,Monako 

Zájezd se vydařil. Počasí přálo, delegátka skvělá. trošku horší byla náplň programu. Na nákup byl čas a volný rozchod v době kdy obchody byly zavřené a to opakovaně.
Na dotaz Ck kde budeme ubytování přišel odkaz https://www.campanile.com/en/hotels/campanile-marseille-vitrolles-griffon a na druhou noc https://www.kyriad.com/fr/hotels/kyriad-frejus-centre-saint-raphael což ani v jednom případě nebyla pravda.
Je tedy žádoucí se zeptat, proč nám tajili skutečné ubytování? Když se avizují ** hvězdičky je každému jasné, že to nebude luxus. Nutno dodat že Ibis badget je opravdu králíkárna. :-D
Pokud cestovka vychytá ještě nekteré vady na kráse, ráda s nimi zase pojedu.

petr.kouril231 12.06.2018 00:48
Nejhorší CK v ČR 

Chtěl bych všechny lidi UPOZORNIT !!! CK Metal je nejhorší cestovní kancelář, kterou jsem kdy viděl. Nemají lidský přístup k sobě natož k zákazníkům. Paní ředitelka myslí jenom na sebe a na své autíčko, ale aby měla autobusy v pořádku to nehrozí. Pokud lidi dělají co chtějí je velice spokojená a přetvařujícně milá, ale když si budete chtít ztěžovat nebo právem vrátit peníze ??? Ukáže se v pravém světle. Těm co píší, že se jim zájezd líbil musí být příbuzní, zaměstnanci nebo nevím. Tahle kancelář brzo zkrachuje a jelikož se všichni hádají o 50 kč, tak s vrácením peněz bych moc nepočítala. Je mi moc líto lidí, kteří poznali tuto cestovku. Ředitelka této firmy je neochotná a zlá !!!! O ní a kanceláři nechci nikdy slyšet... :-@ :-@ :'( :'( :'(

  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
02.06.2018 09:01 88.101.7.***
Pobaltí 22-27.5. 

Vyděli jsme krásná místa. Pan průvodce Šich má velké znalosti a je i velice příjemný člověk. Pánové řidiči se o nás vzorné starali. Byl to skvělý výlet ..

  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.05.2018 10:11 89.203.156.***
Pobaltí od 22-27 2018 

Vše bylo nádheře pan průvodce Sich se vzorem staral a vyprávěl oba řidiči byli super děkuji za bezpečnou jízdu a krásný výlet určitě oporucuji :

Zpět na všechny diskuze