A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Ck Ludor,Strážnice

| PABU
Mám zamluvené ubytování přes c.k.Ludor.Jelikož je to menší c.k. zajímá mě jestli s ní někdo nemáte zkušenost?Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Rumha
18.08.2015 13:56 62.77.88.***
Pozor na CK Ludor 

Bohužel, my máme špatné zkušenosti. Dovolená 7/2015 - Eraclea Mare - bungalovy Settebello. Neakceptovali voucher - museli jsme na místě nepovinný popletek 40 Euro, který tam byl uveden, uhradit. Apartmán měl plesnivou zeď vel.150 x 80 cm. Pro astmatika, atopika zdravý neakceptovatelné. V apartmánu byla jediná el. zásuvka při zemi, takže s konvicí a odpozuvačem hmyzu jsme také nepochodili. Záchodová mísa umístěna na dně sprchového koutu. Sice se mělo jednat o jednoduše zařízený apartmán, ale tohle bylo neobyvatelné. Reklamovali jsme, protože se nám 16 590 Kč/apartmán pro 2 osoby zdálo mnoho na to, že zde byla plíseň. Dostala se nám arogantní odpověď ve stylu, že jsme si vše vymysleli a na fotografie nebyl brán žádný ohled. Třeba mají i lepší ubytování, my jsme narazili.

albaa
11.08.2009 11:05 89.176.4.***
ck Ludor 

CK ludor mohu jenom DOPORUČIT :-P :-P jezdíme s ní již řadu let,seženou ubytování i na přání.Byla jsem na zájezdu s CK Čestyl a již NIKDY více :-( ,ale Ludor ,to je naše sluníčko a známí,k´terým jsme ji doporučili , byli spokojení a doporučují sami dál.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Tanulin
07.02.2008 22:05 88.146.158.***
CK Ludor 

Ahoj, s touhle CK jsme byli v Itálii a letos s ní jedeme znovu.Bylo to absolutně bez problémů.Všechno sedělo.I my jsme vše dostali včas,mapky i veškeré informace.Doporučuju a krásnou dovču přeju :-) :-) :-) :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Lenka D.
05.02.2008 17:24 88.103.181.***
CK Ludor 

S CK Ludor jsme již byli na dovolené dvakrát a vždy vše proběhlo naprosto bez problémů. Pokaždé se jednalo o dovolenou na Slovensku a zálohu jsme měli zaplacenou půl roku dopředu. Po úhradě doplatku nám CK včas poslala potřebné informace o místě pobytu včetně mapy a tipů na výlety. Vždy jsme byli spokojeni.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Milan E.
29.08.2007 09:42 85.207.100.***
OK 

Zkusenost pred 2 roky dobra,byl jsem s rodinou na 14 dni,dnes to jiz v nabidce namaji,je to skoda,protoze ta cena byla fantasticka.Co se tyka ubytovani,dostali jsme lepsi nez jsme si zaplatili.Delegati vzdy ochotni.Kauci ani nechteli.Na konci jsme uklidili a zamkli,nikdo nic nekontroloval a nedelal zadne silene prohlidky,takze dobre.Dnes nevim,protoze jsem se dival na jejich stranky www a nic me nenadchlo-myslim cenou,bezny prumer.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
PABU
03.08.2007 16:13 83.240.1.***
Ck Ludor,Strážnice 

Mám zamluvené ubytování přes c.k.Ludor.Jelikož je to menší c.k. zajímá mě jestli s ní někdo nemáte zkušenost?Díky

• Anonym (2)
  • Anonym (14)
Zpět na všechny diskuze