A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK INTER ZBIROH

| Nemooo
Nemooo
Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost s Ck Inter Zbiroh? V dubnu jedu s touto CK na poznávací zájezd do Holandska. Předem díky za Vaše postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
04.10.2019 12:40 90.179.155.***
Re: Inter Zbiroh - zamknuté WC v busu 

Už dřív jsem byla také s ck Zbiro. Program skvělý, ale co se strhlo kolem WC...někdo ho bez dovolení použil a pak bylo dlouhé vyšetřování. Vrátila jsem se zpět na školní výlet.

Neregistrovaný uživatel
01.10.2019 13:58 147.228.108.***
Inter Zbiroh - zamknuté WC v busu 

CK by měla přehodnotit svůj postoj k zamknutému a nepřístupnému WC v busu. Je to ponižující pro platící klienty..Jinak program, průvodci a ceny super.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.05.2019 18:06 82.150.166.***
Re: Pozor na doobsazení! 

Asi máte pravdu. Ale já jsem ta žena, která měla být v jedné kajutě s dvěma cizími muži. To byl pro mne šok. A potom ten smrad, to si nedovedete ani představit, každý se tomu člověku vyhýbal a odvracel. Já obě cesty(každá asi 14 hodin)proseděla a prochodila po lodi.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
20.05.2019 17:59 31.30.175.***
Re: Pozor na doobsazení! 

Chtěl bych pana Lipovského upozornit, že vzhledem k tomu, že jmenoval spolucestujícího příjmením a poukazoval na jeho nedostatky, se může dopouštět protiprávního jednání, a to pomluvy. Vlastimil Anténe

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 15:11 84.21.117.***
Pozor na doobsazení! 

Jezdím s CK Inter Zbiroh od roku 2015 - Maroko, Irsko, Pobaltí, Portugalsko. Jižní Anglie, Skotsko. Nejhezčí bylo Maroko, v Portugalsku selhala průvodkyně, s ostatními zájezdy plná spokojenost. Při letošním zájezdu se mi však stala věc, která snad nemá obdoby. Jel jsem sám do Skotska na ostrov Skye, protože partnerka v termínu od 8. do 15.5. nemohla a byl jsem domluven s CK, že svojí účast zruším, pokud by se nepodařilo zajistit doobsazení pokoje. Po delší době CK doobsazení zajistila panem Mendelem z Prahy a to byl největší problém. Tento člověk bez základních hygienických návyků zapáchal na úrovni bezdomovce již při nástupu v Praze, což jsem omlouval tím, že snad cestoval delší dobu a že se to spraví. Omyl! Tento člověk se za celou dobu řádně neosprchoval (o čištění zubů ani nemluvím), po celodenním výletu hodil zapáchající svršky včetně 3 dny používaných ponožek na hromadu a zalezl do postele. Své okolí v autobusu "oblažoval" zápachem moči a nic nebylo platné naše nadávání a rady, svůj "jedinečný" životní styl nezměnil. Nedonutila ho ani skutečnost, že na trajektu mezi Amsterodamem a Newcastlem byla do naší kajuty přidělena JEDNA cizí žena, což je také zvláštní (nesetkal jsem se s tím, aby jedna žena byla nucena sdílet ubytování s dvěma cizími muži, i když bylo v některých kajutách volno), která nevydržela ani to, co já. Pro mne doobsazení tímto pánem znamenalo sedm nocí ( v autobusu jsem si odsedl), plných zápachu a hloupých řečí pana Mendela, čímž byl tento krásný zájezd s výborným výkonem obou řidičů a průvodce degradován na zcela podprůměrný a o zájezd s podobnými zkušenostmi bych už asi nestál. Poslední noc na trajektu z Newcastlu do Amsterodamu jsem na spánek rezignoval úplně, protože bylo nad mé síly s tímto člověkem sdílet zapáchající kajutu. Bylo by dobré, kdyby CK více dbala na výběr účastníků a nekazila si dobré jméno podobnými individui, nebo umožnila setkání spolubydlících před zahájením cesty, aby se poznali a případně bylo možné při podobných potížích účast včas odříci. B. Lipovský, Letovice.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
13.05.2019 12:18 147.228.108.***
Nejkrásnější zahrady a vinice středoitalského kraje Lazio 

Zájezd po administrativní stránce v pořádku. Výborné ubytování a strava. Program zájezdu byl dobře naplánován.
Co ale zkazilo celkový dojem ze zájezdu byl autobus. Takové nepohodlí jsme u žádné jiné ck nepoznali a že jsme sjezdili už pěkný kus světa. Autobus byl velmi malý, na nohy nebylo skoro žádné místo, zadní sedadla naprosto nevyhovující pro dálkové trasy. Pod nohama je schod, takže pod sedačku se nevejde taška, máte ji pod nohama, takže skoro čtrnáctihodinová cesta byla jedno velké utrpení. Zájezd byl celý zaplněn (přes 50 lidí), dělalo to na nás dojem co nejvíc lidí narvat do malého prostoru, co nejvíc vydělat.
Nikdy dřív nás nenapadlo, abychom si zjišťovali jakým typem autobusu pojedeme. Od tohoto zájezdu to bude jedna z prvních věcí, na kterou se v ck budeme informovat.
Co se nám také stalo prvně, bylo to, že WC bylo celou cestu zamčené. Chápeme, že se má používat co nejméně, na to upozorňují vždy a všude, ale nepůsobí to dobře, pokud před vámi zamknou dveře jako před malými dětmi.
Bohužel bych si kvůli tomuhle problému netroufla tuto ck doporučit. Škoda ......

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.11.2018 11:21 85.70.238.***
CK INTER ZBIROH 

Tak čtu recenze na Ck Inter Zbiroh.Za sebe mohu napsat že jsem byla vždy spokojená až na jeden zájezd na Moravu za vínem který se nepovedl ale po návratu jsme si řekli že nám vlastně bylo dobře.Byla jsem s touto cestovkou několikrát na poznávacích zájezdech a vždy naprostá spokojenost.Obdivuji pány řidiče ,musejí mít dobré nervy.A paní delegátka nebo delegát vždy naprosto v pohodě.Není co vytknout.Pokud se někam vypravím na poznávací zájezd tak určitě s CK Zbiroh.A ti lidé kteří jsou nespokojení by měli sedět doma a neotravovat ostatní svojí náladou.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2018 13:44 195.113.123.***
Savojské Alpy a Provence 25.9. - 30.9.2018 

Děkuji za velmi vydařený poznávací zájezd. Příjemná a profesionální průvodkyně paní Denisa, která nás seznamovala s místy, kterými jsme projížděli a co nás čeká.
Pohodoví řidiči.
Tuto CK doporučuji¨
Vor.

Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 17:21 46.23.62.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Před čtyřiceti lety jsem navštívil Kyjev, Moskvu a tehdy ještě Leningrad. Sídlo ruských carů. Ermitáž, Carskoje Selo.......!

Léta jsem sliboval manželce, že se tam spolu jednou podíváme.

Náhoda. Známí hovořili o cestovní kanceláři ve Zbirohu. Teelefon, obratem zaslán
katalog.
Senzační nabídka - zájezd č.91987 - Prázdninový Petrohrad. Přes Němesko, Dánsko, ˇSvédsko, Finsko, Rusko - Petrohrad.

Nádhera. Ale - je vůbec tato CK schopna zorganizovat tak složitou, náročnou, přes pět států vedoucí trasu bez komplikací?

Stalo se! Perfektní průjezd včetně trajektů, ubytování na lodích. Skvělá práce řidičů.
Dokonalá znalost historie Skandinávie, s kterou nás seznamovala naše delegátka ve Stockholmu, Helsinkách a především v Petrohradu si zaslouží obdiv a uznání. M.j. proloženo laskavým humorem při dlouhých přejezdech
a procházkách.

CK INTER Zbiroh připravila perfektní zájezd.
Díky vysoce profesionální práci řidičů, pánů Milanů Nájemníka a Knolla,
obdivuhodným znalostem a perfektnímu podání delegátky našeho busu paní Báry Stlukové, jsme prožili nezapomenutelné.

Končíme slovy - s touto "cestovkou" , pokud zdraví a finance dovolí, "kamkoliv
a kdykoliv"
A díky, cestovko ze Zbirohu.

S pozdravem a přáním dalších skvělých zájezdů
Vlastimila a Josef Kellichovi z Pušperku

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
21.07.2017 19:05 62.77.85.***
Velká cesta Bretaní 3.-9.7.2017 

Vydařený zájezd, logisticky perfektně zvládnutý, viděli jsme snad všechna zajímavá místa v Bretani v tak krátkém čase.
Mám jen drobné připomínky: zbytečně dlouhý čas k návštěvám měst, např. " na konci světa" jsme trávili pouhou hodinu, v Carnacu na menhirech také jen hodinka. A co jsem vůbec nepochopila při přejezdech nám průvodkyně paní Bára četla pohádky připadala jsem jako na zájezdu mateřské školy. Bohužel nás neinformovala o místech, kterými jsme projížděli. Občas nepočkala až všichni vystoupí z autobusu a tak jsme nevěděli kam se vydat.
Přes drobnosti to byl vydařený zájezd, určitě tu CK doporučuji a možná, že pojedu znovu.....Vor.

Zpět na všechny diskuze