A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK INTER ZBIROH

| Nemooo
Nemooo
Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost s Ck Inter Zbiroh? V dubnu jedu s touto CK na poznávací zájezd do Holandska. Předem díky za Vaše postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nemooo 24.03.2009 13:15
CK INTER ZBIROH 

Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost s Ck Inter Zbiroh? V dubnu jedu s touto CK na poznávací zájezd do Holandska. Předem díky za Vaše postřehy.

mazánek 26.03.2009 13:45
zkušenost s cestovkou 

Dobrý den,
s Interem Zbiroh mám jen ty nejlepší zkušenosti.Byla jsem s nimi V Chorvatsku, na Korfu, ve Španělsku a vše bylo v pohodě.Je to sice menší cestovka,ale určitě solidní.Ceny má přijatelné a slušně vybavený vozový park.Zdravím a přeji hezký zájezd

Nemooo 26.03.2009 18:04
RE: zkušenost s cestovkou 

Díky :-P

tatana Novotna
10.11.2009 20:32 81.92.146.***
RE: CK INTER ZBIROH 

Byla jsem s touto CK asi třikrát a vždy spokojená. Naposledy jsem byla na poznávacím zájezdu na Sicilii. Jsem nadšená ještě ted a dlouho budu vzpomínat. Velikou úlohu v tom sehrál zajisté i vynikající průvodce (mladší, vzdělaný v historii, schopný bez konfliktů zvládnout i "tlupu" dříve narozených - no prostě báječný. Jméno jsem bohužel díky svému věku zapomněla.

• Anonym (1)
tatana Novotna
10.11.2009 20:32 81.92.146.***

Byla jsem s touto CK asi třikrát a vždy spokojená. Naposledy jsem byla na poznávacím zájezdu na Sicilii. Jsem nadšená ještě ted a dlouho budu vzpomínat. Velikou úlohu v tom sehrál zajisté i vynikající průvodce (mladší, vzdělaný v historii, schopný bez konfliktů zvládnout i "tlupu" dříve narozených - no prostě báječný. Jméno jsem bohužel díky svému věku zapomněla.

Marcela - Příbram
10.12.2009 10:11 62.40.78.***

S CK Zbiroh jezdíme pravidelně několik let na poznávací zájezdy s velikou skupinou kolegů a jsme vždy spokojeni :-). Myslím, že nebudete litovat.

• Anonym (1)
Holá O.
25.12.2009 16:55 89.102.120.***
RE: RE: CK INTER ZBIROH 

Cestovka je super, máme jen ty nejlepší zkušenosti. Absolvovali jsme s dcerou zájezd po Bavorských zámcích. Průvodkyně i řidič v pohodě, Ubytování v hotýlku v bavorsku super. S touto cestovkou jedeme v únoru 2010 do Benátek na karneval. :-D :-D :-D

• Anonym (1)
Nemooo 26.12.2009 14:25
RE: RE: RE: CK INTER ZBIROH 

Musí s Vámi se všemi souhlasit, že tato CK nemá chybu! Letos jsem si nimi vyjela dokonce 3x! Na jaře do Holandska a na květinový ostrov Mainau a teď na podzim jsme byli v Paříži. Vždy všechno perfektní, ochotní a milí řidiči, skvělá delegátka. Naprosto super! Příští rok mám naplánované Švýcarsko, tak jsem zvědavá, jestli to bude perfektní jako letos. Nevíte někdo, jaký delegát do Švýcarska jezdí?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Bubnovi
10.01.2010 11:46 82.99.180.***
Dobrý den, 

Všichni píší pravdu, CK Zbiroh nemá chybu.Jezdíme už několik let a nikdy nebyl problém. Vracíme se mezi známé, jako bychom jeli s rodinou. Průvodci nikdy nezklamali a řidiči také ne. Všechny cestovatele s touto CK zdravíme a těšíme se na další zážitky. :-)

• Anonym (1)
haba
06.02.2010 23:26 62.77.84.***

Mohu vřele doporučit.Já osobně jsem s ní nikdy nebyla,ale moje maminka jezdí každý rok a je moc spokojena.Letos jede do Holandska,moc se těší.Této cestovní kanceláři přeji mnoho dalších spokojených zákazníků a jen tak dáááál. :-P

Zpět na všechny diskuze