A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK INTER ZBIROH

| Nemooo
Nemooo
Dobrý den, máte někdo nějakou zkušenost s Ck Inter Zbiroh? V dubnu jedu s touto CK na poznávací zájezd do Holandska. Předem díky za Vaše postřehy.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
joskyn 29.11.2012 21:15
CK Inter Zbiroh 

Mohu se jen přidat k těm, kteří mají pro Inter Zbiroh jen slova chvály. Od té doby, co jsme na tuto CK narazili, na poznávací zájezdy jezdíme výhradně s nimi. Skotsko, Irsko, Severní Irsko, Rumunsko, Sicilie, Italie -Vale d´Aosta... Vždy perfektně připravený itinerář, fundovaní průvodci i příjemní řidiči (někdy řídí i sám pan majitel). Zatím vždy se z osazenstva autobusu vytvořila dobrá parta naladěná na stejnou vlnu. Že by proto, že "maloměstká" CK není dost dobrá pro "lepší" lidi? :-). Jestli ano, tak je to jen dobře. Takoví dokáží otrávit náladu všem. Vzpomínám například na "dámu", které se to povedlo dokonale. Přihlásila se na jeep safari po dunách na Sahaře (s jinou CK) a pak si stěžovala kudy to ten "šílený" šofér jezdí!
Přeji CK aby jí tento stav vydržel a těším se, že se mi zase podaří s nimi někam vyrazit.

• Anonym (4)
  • Anonym (6)
Sabudko 26.10.2012 14:20
Re: CK ZBIROH 

Mohu jenom potvrdit.Jezdíme s touto CK hlavně do termálek do Madarska vysoká kvalit a spokojenost.Všem doporučuji. ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Z,Nejedlý
26.10.2012 00:39 89.102.50.***
Re: CK INTER ZBIROH 

Seď doma na řiti,tam nebudeš muset nikam chodit,a sleduj bedlivě televizi.Asi cestuješ tak akorát okolo baráku!

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
26.10.2012 00:34 89.102.50.***
Normandie,Sicílie 

S toto cestovkou dva zájezdy,vždy totálně perfektní spokojenost po špatných zkušenostech s Čedokem a Firotourem.Všem CK Zbiroh dík.

• Anonym (6)
  • Anonym (23)
Eva Eliášová
10.10.2012 10:38 62.77.99.***
CK ZBIROH 

Dobrý den, pokud bych se měla vyjádřit k CK Zbiroh, tak asi nejlépe tím, že napíši SUPER CK. Mluví za to to, že buď já nebo někdo z rodiny s touto CK jezdíme několikrát v roce - Norsko, Rumunsko, Řím, Neapolský záliv, Bavorsko, Slovensko, Irsko, Skotsko a na další se chystáme - Sicílie a pak Adventní cesta třemi zeměmi. A už podle starého katalogu vybíráme co dalšího a jen čekáme na vydání nového a už rezervujeme. Teď už máme rezervované Benátky - karneval. Takže vřele doporučuji všem, všem, všem ;-)

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
Nemooo 13.08.2012 09:19
Re: aneri 

Nemáte někdo zkušenost se zájezdem do Norska na Lofoty - velký polární okruh? Najde se zde někdo kdo zájezd letos nebo v minulosti absolvoval? Zajímá mě úplně všechno. ;-)
Díííky předem! :-)

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
re:ck inter zbiroh
05.08.2012 16:40 85.71.18.***
aneri 

odpověď p.Františkovi z Plzně jestliže tato Cestovka má přehlcený program,nabytý a neslušné řidiče tak budete muset jezdit s Cestovními kancelářemi které krachují,alespoň si doma odpočinete, jelikož se nikam nedostanete. Jezdím s touto Cestovkou od založení jsou to velice příjemní milý lidé,kterí tuto práci dělají s láskou a pro klienty.Ck Inter Zbiroh velice doporučuji. :-)

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Nemooo 16.07.2012 15:36
Re: Irsko 

Včera jsem se vrátila z poznávacího zájezdu Norsko - zlatá cesta severu. Cestuji opravdu hodně, ale toto byl jednoznačně NEJ zájezd ze všech. Překrásná příroda, milí a ochotní řidiči a naprosto bezkonkurenční průvodkyně paní Jana Andělová. S paní Andělovou jsem již absolvovala Švýcarský Matterhorn a Chamonix, Vysoké Taury a nyní Norsko a její znalosti o daných zemích jsou neuvěřitelné! Je to jedna z mých nejoblíbenějších průvodkyň, která pro CK pracuje. :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (6)
Iveta
09.07.2012 18:12 89.102.47.***
Irsko 

Včera jsme se vrátili z poznávácího zájezdu Irskem a ač jsem již nějaký zájezd absolvovala, tato dovolená byla ta nejlepší. Irsko je nádherné a pokud máte CK jako je Inter Zbiroh, nemusíte se starat vůbec o nic. Hluboce smekám, zájezd za solidní cenu a služby nadstandartní-počínaje busem, řidiči, průvodcem,ubytováním...prostě nádhera, určitě doporučuji a těším se na další zájezd.
Děkuji Iveta Gomolová

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
Lenka
19.06.2012 10:21 88.103.80.***
Kalabrie 

Děkuji celé cestovní kanceláři INTER ZBIROH za nadhernou dovolenou v KALÁBRII mohu všem doporučit krásná příroda a moře,výlet do města Tropea a ostrov Stromboli máme krásné vzpomínky.pan Hrazdil vynikající pruvodce manželé Bagiovi

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze