A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fisher - nové praktiky

| Tunisanka
Tunisanka
Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.08.2018 08:36 193.179.220.***
První dovolená z Fischerem 

Zakoupili jsme si last minute zájezd do Turecka s CK Fischer. Bylo to do hotelu Dinler u Alanye. Byli jsme opravdu hodně zvědaví, jaká cestovka bude, jelikož buďto budete Fischer milovat nebo nenávidět, se říká.. :-) Musím opravdu říci, že si nemohu prakticky na nic stěžovat, vše sedělo, jak jsme se domluvili, popis hotelu víceméně odpovídal, vysvětlím později. Cena na 8 dní pro 2+1 osoba (dítě 8 let) byla 34700, plus pojistění a parkování na letišti celkem lehce přes 36000. Bylo to all inklusive, a to poctivé. Vše, co řekli, splnili, myslím, že to je hodně o práci delegáta a hodně o práci personálu, který zajišťuje zájezdy a smlouvy. Je jen jedna věc, kterou bych jim vytknul. Pokud se ptám, zda se vyplatí se vzít euro nebo dolary, očekávám, že takovouto, dle mého názoru základní věc, budou vědět. Ale to je fakt jen maličkost. Byli jsme spokojeni. Markupovi.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 22:00 107.167.108.***
Omán 

Dobrý den mám dotaz, byl jste někdo Ománu? Jedu tam poprvé a mám dilema s oblečením. Je možné v hotelu nosit šaty na ramínka nebo páni šortky? A nevíte jestli se mám bát střevních potíží? V Tunisu jsem si velice hlídala higienu a stejně to bylo k ničemu. Děkuji za každý názor. Lenka

Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 17:04 89.103.156.***
Re: Doba dovolené 

A podotknu třeba k těm Kapverdám on je mírný rozdíl letět na 10 dní aal incl 4* hotel s Fischerem za plácnu 35000 na hlavu a s Detour to samé,ale za 27000 na hlavu což je pro dva už dovolená v Bulharsku chdete li.U německé vám od první chvíle kdy letím tak a kdy zpět,čím letím a dostanu kod,podle kterého si můžu zabukovat sedadlo dle svého výběru,upozornuji není potřeba vůbec znalost jazyků dost společností má server v češtině,nebo minimálně českou podporu.Fisher vám sdělí termín odletu týden před.Mě vyšlo Mexiko na 12 dní 4* hotel all incl v prosinci o 32000 levněji pro dva než s českou cestovkou (Fisher,Čedok).A to si myslím stojí za trošku tý námahy co říkáte.Jenže lidi si řeknou to co vy a český cestovky na to spoléhají a nesnaží se nic změnit.Jo a ještě např v USA jsou terminální počítače už i v češtině takže není co řešit.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 16:57 89.103.156.***

Jsem ročník 67 a nikdy jsem nepotřeboval umět žádnou řeč,znám v základních jazycích pár nejnutnějších frází a vystačím si jak v karibiku tak v indickém oceánu stajně jako v Chorvatskuz či Itálii.České cestovky právě těží z toho,že čech má strach z jazykové bariéry a prot si nezvolí n+ěmeckou cestovku,ovšem veškeré zájezdy koupíte zde v čechách od českých agentur,ty za vás vybaví veškeré dokumenty.Před odletem vám příde absolutně blbuvzdorná příručka jak dál a tím to hasne jen chodíte a ukazujete dokumenty víc nepotřebujete.Byl jem jedinej čech na zájezdu na maledivách a uměl anglicky jen yes,hello a good a krásně jsem si s tím vystačil.Takže kdo chce hledá jak kdo nechce hledá proč.

Neregistrovaný uživatel
09.07.2018 10:44 84.47.18.***

Načo to kupujete, keď sa Vám to nepáči ?

Pozrite si nemecké a rakúske CK. Deň odletu a príletu si vyberiete podľa letových časov a doby čakania pri prestupoch. A môžte si často vybrať aj leteckú spoločnosť. Na to nepotrebujete ani znalosť cudzej reči, všetko sa dá vybaviť cez internet v českom alebo slovenskom jazyku. Nič nemusíte hľadať, stačí otvoriť tie správne stránky.

Keď už raz kúpite zájazd u českej CK, mali by ste vedieť, čo kupujete a za čo platíte a nemal by byť dôvod na sťažovanie ešte pred odletom.

Krásnu dovolenku prajem.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
08.07.2018 20:03 93.89.144.***

to 89.103.156 - Zřejmě patříte k mladší generaci,tak Vám nemůžou Vaši vrstevníci mít Váš názor za zlé.Patřím mezi klienty cestovních kanceláří, neboť jsem ročník 1949 a z toho vyplývá, že se dorozumím jen rusky,německy a něco málo francouzsky.Angličtina kolem mě jen tak proběhla.S manželem jsme procestovali celou jižní Evropu včetně Baleárských a Kanárských ostrovů a Africké země včetně Kapverdských ostrovů.Neumím si představit, že bych po různých stránkách po internetu hledala ubytování s kompletními službami a lovila rezervace a letenky. Převážně je vše v angličtině a to bych nedopadla nejlépe. Tak asi tak. Využívám služeb prověřených cestovních kanceláří a ráda si zaplatím celý servis, byť se možná zdá nekomu být předražený / věřte ,že nejsem sama/.Přeji Vám mnoho cestovatelských zážitků a každý ať se rozhodne sám zda po své ose, nebo dá vydělat cestovkám.Přeji pěkný večer a s pozdravem Alena Šepsová

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.07.2018 16:54 89.103.156.***

Já se fakt divím kolik ještě lidí je schopno cestovat s ceskou nenažranou cestovkou a vlastně očkávat jak dovolená dopadne jako by to byla nějaká loterie.Holt komu není rady tomu není .....Asi mají lidi pořád dost peněz,když si můžou dovolit přeplácet ty český zloděje.

Neregistrovaný uživatel
06.07.2018 14:26 31.30.44.***
schnauzer 20.01.2016 15:55

Berte holt v potaz, že cestovku nezajímá odkud jedete a jak dlouho, už vůbec ne, že máte domů ještě třeba 200 km. To je na vás. Prostě máte daný odlet v .... hodin, přílet to samé. V čem je problém?

• Sally
  • Anonym (2)
Fiš 20.01.2016 11:59

Jj,stejná zkušenost s nádražím.Když už rozhážeme prachy v zahraničí,tak budeme stát tak 3 hoďky před nádražím jako socky.Super závěr dovolené >:)

• Sally
Zpět na všechny diskuze