A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fisher - nové praktiky

| Tunisanka
Tunisanka
Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.02.2020 19:00 37.188.250.***
Názor na ck 

Cestujeme s ck Fischerem asi už 7x,pokazde úplná spokojenost i ve vyjimacnych situacích se postarali. Žádný problém ani jednou. Ty diskuze že to máte z letiště daleko vůbec nechápu. Tak letím z letiště co mám blízko, nemusím se cpát do Prahy. A je to bohužel vás problém že bydlíte jinde. Za to žádná ck nemůže. Tyto diskuze jdou o ničem.

Neregistrovaný uživatel
15.12.2019 14:46 217.75.221.***
CK Fischer 

S CK Fischer jsme už byli v Egyptě, několikrát na Kanárech a naposledy letos na Mallorce a vše bylo OK. :-)

Neregistrovaný uživatel
11.12.2019 11:06 5.104.23.***
Podvodná CK Fischer již nikdy více 

Letos jsme byli s touto CK v Tunisu. V destinaci jsme byli již 2 x před tím. Vždy se nám líbilo, byli jsme spokojeni. Tentokrát jsme si zakoupili dovolenou do stekné destinace, bohužel přes CK Fischek (Kabajová). Připlatili jsm si VIP bumgalovy. Ty jsme neobdržei, recepční tvrdil, že něco takového, co je na voucheru neznají. Nouzově nás ubytovali v okrajové budově vedle plotu sousedního resortu, kde i přes noc probíhaly stavební práce. Náramný hluk. Delegátka se vymlouvala na pochybení CK F., sama nic nepodnikla. Nakonec nám pomohl ředitel resortu, který nás ubytoval tak, jak jsme si zaplarili. Po různých stížnostech, psal jsem i Jelínkovi, GŘ a předsedovi představenstva, ale ten zadal odpověď podřízeným (poslali nás doři..). Předtím jsme několikrát reklamovali řádnou cestou dle postupů CK.Před touto CK Fischer varuji. V mých očích jsou darebáci. Již nikdy více, každého od této CK odrazuji a daří se mi to. Ing. Ivan Sláčík

Neregistrovaný uživatel
11.12.2019 11:06 5.104.23.***
Podvodná CK Fischer již nikdy více 

Letos jsme byli s touto CK v Tunisu. V destinaci jsme byli již 2 x před tím. Vždy se nám líbilo, byli jsme spokojeni. Tentokrát jsme si zakoupili dovolenou do stekné destinace, bohužel přes CK Fischek (Kabajová). Připlatili jsm si VIP bumgalovy. Ty jsme neobdržei, recepční tvrdil, že něco takového, co je na voucheru neznají. Nouzově nás ubytovali v okrajové budově vedle plotu sousedního resortu, kde i přes noc probíhaly stavební práce. Náramný hluk. Delegátka se vymlouvala na pochybení CK F., sama nic nepodnikla. Nakonec nám pomohl ředitel resortu, který nás ubytoval tak, jak jsme si zaplarili. Po různých stížnostech, psal jsem i Jelínkovi, GŘ a předsedovi představenstva, ale ten zadal odpověď podřízeným (poslali nás doři..). Předtím jsme několikrát reklamovali řádnou cestou dle postupů CK.Před touto CK Fischer varuji. V mých očích jsou darebáci. Již nikdy více, každého od této CK odrazuji a daří se mi to. Ing. Ivan Sláčík

Neregistrovaný uživatel
17.08.2018 08:36 193.179.220.***
První dovolená z Fischerem 

Zakoupili jsme si last minute zájezd do Turecka s CK Fischer. Bylo to do hotelu Dinler u Alanye. Byli jsme opravdu hodně zvědaví, jaká cestovka bude, jelikož buďto budete Fischer milovat nebo nenávidět, se říká.. :-) Musím opravdu říci, že si nemohu prakticky na nic stěžovat, vše sedělo, jak jsme se domluvili, popis hotelu víceméně odpovídal, vysvětlím později. Cena na 8 dní pro 2+1 osoba (dítě 8 let) byla 34700, plus pojistění a parkování na letišti celkem lehce přes 36000. Bylo to all inklusive, a to poctivé. Vše, co řekli, splnili, myslím, že to je hodně o práci delegáta a hodně o práci personálu, který zajišťuje zájezdy a smlouvy. Je jen jedna věc, kterou bych jim vytknul. Pokud se ptám, zda se vyplatí se vzít euro nebo dolary, očekávám, že takovouto, dle mého názoru základní věc, budou vědět. Ale to je fakt jen maličkost. Byli jsme spokojeni. Markupovi.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 22:00 107.167.108.***
Omán 

Dobrý den mám dotaz, byl jste někdo Ománu? Jedu tam poprvé a mám dilema s oblečením. Je možné v hotelu nosit šaty na ramínka nebo páni šortky? A nevíte jestli se mám bát střevních potíží? V Tunisu jsem si velice hlídala higienu a stejně to bylo k ničemu. Děkuji za každý názor. Lenka

sym
23.04.2013 13:33 90.182.187.***
CK Fisher - zkušenosti s poznávacími zájezdy 

Dobrý den, máte někdo zkušenost s poznávacími zájezdy od CK Fisher? Padl mi od nich do oka podzimní poznávací zájezd na Kubu, ale vzhledem k nemalé částce, jakou za něj chtějí, bych nerada riskovala, popis může být lákavý, ale skutečnost vzdálená popisu... A vzhledem k tomu, že katalog poznávacích zájezdů pro letošní rok neměli údajně k dispozici ještě ani v únoru (poslali mi ho až někdy v březnu) a doteď nemají tento zájezd ani na svých internetových stránkách, natož na jiných, tak z toho mám trochu divný pocit...

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Honza
31.07.2012 12:41 195.113.63.***
Doba dovolené 

Zdravím všechny ne-příznivce ck fisher.Sice trochu s prodlevou ale přeci přidám jeden nepříjemný zážitek s touto ck.Zakoupily jsme si osmidenní zájezd do Egypta a z 8 dnů se nakonec vyklubalo jen 6,5 dní a to počítám i cestu.Takže na dovolené jsme strávili jen 6dní a cca 10h na letištích a v letadle.Mou reklamaci nebrala tato společnost zprvu vůbec na vědomí a až na můj třetí email se mi dostalo odpovědi která byla jen okopírovaná stránka z jejich stránek a to že takto mají nasmlouvané dopravce a letadla a že to je normální.S touto cestovkou už nikdy nepoletíme ani kdyby to dávali zadarmo.Nejlepší zkušenosti máme s exim Tours a tu mohu vřele doporučit.

Michal7
03.11.2011 01:01 94.112.32.***
odlety 

S CK Fischer jsme cestovali doposud jen vyjímečně a to na Gran Canarii. Vždy noční odlet v sobotu po půlnoci z Prahy a večerní v sobotu z GC, což je necelých 8 dní a plných 7 nocí. Vždy last min. Letos jsme bohužel museli volit pokaždé jinou CK. Fischer má totiž odlety v sobotu odpoledne a odlet z GC v sobotu ráno kolem 06.00 (mezipřistání v Brně navíc), což obnáší odjezd od hotelu kolem 3 hodiny ranní.. Jenže odpolední odlet z Prahy mívá velmi často zpoždění a to jsem sledoval několik týdnů na stránkách letiště Ruzyně, nakonec i osobně na letišti Las Palmas, kdy jsme čekali večer na přílet letadla, které místo v 19. hodin, přilétlo před 23 hodinou. Takže kufry, autobus a v hotelu byli tak kolem půl druhé v noci, ti do Puerta Rico ještě později, myslim že už asi i bez večeře. Jestli při návratu dostanou poslední snídani, nevim. Takže dovolenou začnete druhým dnem a těsně po skončení dne sedmého končíte. Je pravda, že cestovka uvádí, že první a poslední den je na cestu, jenže takhle je to 6 dní a 6 nocí, ta 7 je jenom na půl.Jak jsme zjistili, klienti CK Fischer létají i oním nočním a večerním spojem, nicméně v last min. letos v nabídce nebyl, pokud byl v loni, byly obě varianty za stejnou cenu. No ještě že tu není jediná CK a je případně možnost použít německých CK. Jenže to naštve, když bydlíte v Ruzyni a cestujete na letiště třeba do Vídně. Časově je to nevýhoda, finančně naopak a co se kvality týká, bez komentáře.

• Anonym (3)
enžilka
14.08.2011 19:46 90.180.253.***
ck Fischer 

Před týdnem jsme se vrátili z Turecka oblast Side hotel Sandy Beach. Naprostá spokojenost ze všemi službami,personálem hotelu a s hotelem samotným.Velký dík naší delegátce Daně Hamhalterové za úžasný přístup a jednání.Opět s Fischerem a naprostá spokojenost.Díky.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze