A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Fisher - nové praktiky

| Tunisanka
Tunisanka
Dobrý den, omlouvám se, že zakládám nové téma, ale takto obecné jsem k CK Fischer tady nenašla. Vždycky jsem tuto CK považovala za spolehlivou, kvalitní a jednání jejich zástupců a partnerů za velmi solidní. V minulosti jsme s nimi asi 3 x cestovali a vždy bylo vše O.K. Letos se chci podělit o podivné manýry, které se v této CK objevily. V lednu si známý na moje doporučení vybral a telefonicky zarezervoval 5* hotel v Makadi Bay v Egyptě. Když jej šel druhý den zaplatit, byl asi hodinu přemlouván pracovníkem CK ke koupi jiného, 4* a přitom o 2 tis. dražšího hotelu v centru Hurghady, dokonce bez vlastní pláže. Když nepodlehl, byl pracovník CK velmi zklamán. Jak jsem zjistila, tento hotel se neprodal ani po několika slevách.
Druhá věc se přihodila po příletu do HRG na letišti. Delegát CK převzal od známého celý voucher ( neponechal k případné reklamaci ani jednu část ) oproti nalepení víza do pasu a podivnému potvrzení, které naskenované přikládám. Částku 17 dolarů za vízum pak vybírali v autobuse během transferu do hotelu. Setkali jste se už s tímto přístupem? Byli jsme loni v Egyptě s Čedokem a Firotourem a nic podobného jsme nezažili.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mohim 25.11.2009 11:48
RE: Příplatky za prodloužení dovolené 

Ono to s tím prodloužením dovolené nebude tak jednoduché asi u žádné cestovky, pokud tuto možnost přímo nenabízí. My jsme si chtěli na příští léto koupit dovolenou rovnou na 3 týdny (Alex), ale prý to není možné kvůli obsazenosti letadla, letenku bychom si prý museli platit dvakrát. :-(

k.m cb
21.11.2009 19:55 92.62.224.***
pro horních deset tisíc 

Tak já byl jejich stálý zákazník,ale před třemi roky to skončilo.....jejich cenová politika je už pro mne absolutně nepřijatelná.
Loni jsem byl s českým Neckermannem na Krétě za 16000....naprosto to samé nabízel Fischer za 20500+poplatky - to hovoří za vše...
Jejich první moment na letošek to jen potvrzuje :-x

Milan K
21.11.2009 16:53 77.48.127.***
RE: Příplatky za prodloužení dovolené 

Co se dá dělat v Hurghádě 3 týdny?

Evelína 21.11.2009 13:09
RE: Bez V.Fischera to není uz CK FISCHER 

Já bych asi zavolala přímo na centrálu ať mi ho tam ještě jednou zpočítají, s těma letenkama je blbost, že po 14 dnech propadají, běžně se dělají zájezdy i na 20 dnů a určitě se platí jen jedna letenka. Pohrozila bych jim, že Fischer není jediná CK a vydírat se nenechám a šla bych jinam.

ManiakCK
21.11.2009 11:56 90.178.229.***
Bez V.Fischera to není uz CK FISCHER 

Od té doby, co to tam nevede sám pan Václav Fischer, jde celá CK FISCHER do kopru. Já sám pracuji v jedné cestovní agentuře a v cestovním ruchu vůbec už od roku 1998 a lidé si na ní po odchodu pana Fischera neuvěřitelně stěžují, to byste nevěřili....

Evka73 21.11.2009 07:27
Příplatky za prodloužení dovolené 

Dnes jsem byla v jedné z poboček Fischera a chtěla jsem si objednat zájezd do Egypta na 3 týdny pro sebe a 2 děti s tím, že 2 týdny budeme v jednom hotelu v Hurghadě, poté se přestěhujeme do jiného hotelu na další týden, také v Hurghadě. K mému velkému překvapení pracovnice připočítala za transfer mezi hotely částku 1200 Kč (to snad za taxík by jsme tolik nedali) a příplatek za prodloužení zájezdu s tím, že vlastně ty letenky po 14 dnech propadnou a musí se objednat nové, takže 3x 6 tisíc, to je 18 000,- Kč. Zdá se mi to nesmysl, vždyť přeci 3 lidé odletíme tam, 3 lidé se vrátíme zpět, tam nic přeci nepropadne. Zatím ještě nemám nic zarezervované, nechala jsem si čas na rozmyšlenou, stejně už dětské letenky v tom termínu nejsou. Budu ráda za Váš názor.

hepia 26.03.2009 11:12
UŠETŘETE S CK FISCHER 

Dobrý den, chtěla bych Vám nabídnout možnost slevy u CK Fischer. Dostala jsem několik dárkových poukazů od této CK, ale letos je bohužel nevyužiji. Proto bych je potřebovala prodat. Jsou to originál dárkové poukazy, kterými můžete zaplatit vše co budete mít ve smlouvě k zájezdu. (100% hodnoty) Včetně letištních tax, palivového příplatku, pojištění či výletů. Je to prostě takový ekvivalent peněz. Nic nemůžete ztratit jen získat slevu. Nabízím slevu 10 % z každého poukazu. Mám jich 10 po 5.000,– Kč. Dohromady za 50.000,– Kč prodám za 45.000,– Kč. Tak jestli jdete platit UŠETŘETE. Do pražské CK můžu jít s Vámi (kvůli ověření pravosti). Poukázky jsou platné až do konce září 2009, takže je možnost s nimi zaplatit třeba last minute v létě. Pomůžete sobě i mě. DÍKY

kuskus 04.08.2008 13:56
RE: Fischer 

Teď jsem se vrátili z dovolené od CK Fischer - co se týče voucherů, věděla jsem podle informací z webu, že si nemám nechat vzít všechny 3 vouchery a to samé nám sdělila pracovnice CK. Jeden nám odtrhla a řekla, že ten máme odevzdat v autobuse při placení víza. Druhý si vezme delegát a dá ho na recepci Vašeho hotelu a třetí Vám má zůstat pro případnou reklamaci objednaných služeb.
Leč praxe je jiná. Na letišti u přepážky, kde Vám egyptský zástupce CK Fischer lepí víza do pasu nekompromisně odebral hned 2 vouchery s informací, že třetí si vezme delegát v autobuse. U autobusu jsme delegátce řekli, co se nám tam stalo a ona nám sdělila, že už po nás nikdo žádný voucher chtí nebude (a bylo tomu tak :-P
V autobuse jsme pak viděli, jak si od sebe jednotlivé vouchery oddělují - vizum/hotel. Takže nám na konec jeden voucher přece jen zbyl ;-)
Jinak musím pochválit CK Fischer, vše proběhlo bez problémů.

Jaja 02.08.2008 20:48
RE: Fischer 

Máš pravdu, tak funguje a neměj žádné problémy. Těch 17 USD není žádna hrůza,když to máš bez starosti. Taky letíme 29.8.. Nyly jsme s dcero taky v loni. Vše proběhlo O.K.

azicek 02.08.2008 20:34
Fischer 

Zdravim, na dovolenou s CK Fischerem se teprve chystáme, ale asi záleží i na konkrétním prodejci. My jsme na pobočce neměli problém. Pracovník CK se nás zeptal na naše představy a požadavky a pak nám vytiskl pár nabídek s tím, abychom si to doma promysleli a podívali se i na jiné nabídky na internetu. Podle recenzí, fotografií a vlastního uvážení jsme zvolili hotel Arabella. Kontaktovali jsme pracovníka CK - poptali se na nějaké věci a pak se osobně dostavili a vybrali dovolenou. Pracovník byl ochotný a jelikož to je naše první cesta do Egypta a úplně první let, tak nám vše vysvětlil. Obdrželi jsme od něj letenky a vouchery. Jestli dám 15 USD nebo 17 USD za visum je mi trochu jedno - budu ráda, když to místo mne při prvním letu někdo zařídí...než abych sama běhala zmateně po letišti. Navíc jsme ty vouchery dostali 3x. Ihned nám jeden odstřihl, dal zvlášť do obálky a řekl, že až pojedeme z letiště do hotelu, tak si od nás někdo ty vouchery plus penízky za vízum a vyřízení vybere. Další dva vouchery pak máme předat na recepci. Asi možná záleží na tom prodejci...a nebo jak se říká...líná huba...Nevím, jak jste to měli v katalogu, ale my v nabídkách četli o výběru za vísum v autobusu, takže jsme se již při první schůzce informovali... Náš prodejce nám nic netajil a vše nám vysvětlil...pokud by se nám jeho přístup nelíbil, šli bychom do jiné agentury...

Zpět na všechny diskuze